Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: seedless Daha Az
1 Kayıtlı Üye
78.828
Cevap
514
Favori
2.563.376
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
      410 Mesaj
      28 Nisan 2015 13:22:54

Nasıl haala gelmedi?
      Sorgulama yapınca yazılımınız aten güncel mi diyo?

Wi-fi den bağlıyken sorgulama yapın bi de..

Ben de Samsung Bayi'den aldım protective cover kılıf ile kullanıyorum kasada çerçevede kararma falan yok...
      |
      |
      nazli.y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      28 Nisan 2015 13:25:06

Samsungun Class 10 32 Gb ı düşünüyorum bakalım...
      Amazonda ebayde falan bu fiyattan daha yüksek şuan 32 gb olan..
      |
      |
      farti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      28 Nisan 2015 13:29:21

Bende merak ettim fiyatı uygun gibi duruyor, daha önce s3'te 16 gb sandisk class 10 kullanmıştım hiçbir sorunla karşılaşmamıştım samsung nasıldır acaba?
      |
      |
      eL_TuRCo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      14278 Mesaj
      28 Nisan 2015 13:35:28
      mevcut ana ekranım..

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      28 Nisan 2015 13:48:16
      Whats app dan gelen bildirimler whats app simgesinin üzerinde 1, 2,3 neyse o şekilde gösteriyor ya,, bir de üstten pencere çıkıyo ve ne yazıldıysa okunuyo,, mesela geçen dayımla otururken birden üstten yazılar çıktı hoş olmadı, küfürlü yazışmalar vardı..

Bunu nasıl kapatıyorduk ?

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      28 Nisan 2015 13:58:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

hocam telefonla Çekilen videolarda kasmaması çok normal zaten.Sizden ricam bilgisayardan YouTube daki herhangi bir videoyu(1411 kbit/sec bitrate değerinde olması önemli)1080p olarak indirip telefonun hafızasına atıp deneyebilir misiniz? Emin olmak istiyorum açıkçası

Hocam youtube uzerinden 2K video indirip denedim. Sonuc muazzam. Takilmalar vs. Söz konusu değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1944 Mesaj
      28 Nisan 2015 14:10:08

çok teşekkürler arkadaşlar.Anlaşılan note 4 Ün yüksek bitrate değerindeki videoları oynatmada hiçbir sorunu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: smartty , hamdi mert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GOadvance uzak durun. Vukuatları buradahttps://forum.donanimhaber.com/m_120353088//tm.htm#120449145
    • Yarbay
      4373 Mesaj
      28 Nisan 2015 14:12:27
      Note 4 parlak metal yerlerin cizigini giderecek bisey yapan oldu mu ? Xda da bazilari polish ve scratch remover ile bisey denemis ama bizim forumdan yapan var mi varsa alintilasin.

|
      |

BU AVATARIN TÜM HAKLARI KNOCK CODE'A AİTTİR

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
    • Onbaşı
      35 Mesaj
      28 Nisan 2015 14:33:10
      quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Adamın birinin iphonu varmış gelmiş note 4 forumunda övmüş.. neden acaba??

Ben note 4 üm var diye iphone forumlarını fellik fellik gezmiyorum..Hata bende mi?

Note 4 kasıyormuş (!) Hadi diyelim kasıyor iyi de sanane arkadaş? "Ben iphone kasıyor yauww" diye iphone forumlarında geziyor muyum ? yok.. ee?

Parası benden çıkıyor sen mi ödüyorsunda bu kadar dert oldu anlamadım ki?

Kısacası meyve veren ağaç taşlanır diyebilir miyiz?

Son derece haklısın kardeşim.

Zira ben İphone 5s eşim Note 4 kullanıyoruz.
      Her iki telefonunda bir birinden üstün özellikleri var.
      Karşılaştırmak saçma. Her iki telefonda aslan gibi.
      Hatta ben de acaba Note 4'e geçiş yapsam mı diye düşünmeye başladım.
      İphone sevenlerin ki bende çok severim burada diğer telefon modellerine sallamalarına anlam veremiyorum.
      Sanane kardeşim isteyen istediğini ihtiyaçları doğrultusunda alabilir.
      Bu seni neden geriyor ki!?
      |
      |

aD

• Binbaşı
      1686 Mesaj
      28 Nisan 2015 15:11:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Blackdagger

Üzülerek söylüyorum ki note 4 başlığı acınacak durumda.

Apple fanboyu gelip at koşturuyor, dünyada parayla alınabilecek en pahalı ve en basit ve bir okadar da yetersiz cihazı övüyor, sırf marka ve görsellik satan bunun üzerinden prim yapan bir şirketin avukatlığını yapıyor ve bunu da iddialı laflar ederek bitiriyor konuşmasını, fakat note 4 forumu takipçileri hala hangi kılıf? CQ ve H ne anlama geliyor? Lolipop niye böyle? gibi sorular soruyor.

Şurada oturup ayfonun dünyanın en kötü cihazlarından biri olduğunu ve sadece isim ve marka üzerinden prim yapıp insanlara popülarite sattığını, biraz aklı-mantığı olanın bu ayrımı varabileceğini, Ayfonların amerikanizm aşıladığını, başka da bi numarası olmadığını yazabilecek 1 tane insan yok.

baya kötü durumdasınız, benden söylemesi.

hadi eyw.

Oyle deme ama ayfonlar cok stabil

|
      |

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      28 Nisan 2015 15:26:04

Hocam root mu gerektiriyor yoksa tema mi benim çok hoşuma gitti

|
      |
      EvReN 7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      28 Nisan 2015 15:28:34
      Arkadaşlar bir Video da izlemiştim gerçi o replikaydi adam telefona değmeden el hareketi ile bildirim çubuğunu indiriyordu veya elini sağ Sol yaparak menüde sayfa arasi geçiş yapıyordu bu özellikler var mı bizim telefonda? Bir de eski samsunglarda olan bir özellik sanırım Video izlerken gözünü cevirdiginde Video duruyor bu özellik var mı.?

|
      |

• Yarbay
      9581 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ahy

28 Nisan 2015 15:38:54
      Gpu bugu dışında hızlı şarj buguda var sanırım lolipopda 2-3 şarjımı hızlı yapıyorum sanıyordum ama öyle değilmiş hızlı şarj işaretli olduğu halde kabloyu takınca hızlı şarj bildiriminin gelmediğini gördüm hızlı şarjı kapatıp açınca düzeldi bildirimde çıktı.

• Çavuş
      40 Mesaj
      28 Nisan 2015 15:39:23

Teşekkür ederim videoyu izledim. Bir kaç sorum olacaktı. Az da olsa araştırdım ama okuduğum yazılarda cihaza yeni rom yuklemeden önce wipe yaparak kalıntıları silmiş olursunuz diyorlar. Ben lollipopu kurdum , lolipop varken mi yapmalıyım şuan yoksa kitkattayken mi yapmam gerekiyordu ? Bir de wipe yapmanın eksi yönleri ya da sakıncaları var mıdır ?
      Saygılar;
      |
      |
      norton772 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8081 Mesaj
      28 Nisan 2015 16:21:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Vogg

Teşekkür ederim videoyu izledim. Bir kaç sorum olacaktı. Az da olsa araştırdım ama okuduğum yazılarda cihaza yeni rom yuklemeden önce wipe yaparak kalıntıları silmiş olursunuz diyorlar. Ben lollipopu kurdum , lolipop varken mi yapmalıyım şuan yoksa kitkattayken mi yapmam gerekiyordu ? Bir de wipe yapmanın eksi yönleri ya da sakıncaları var mıdır ?
      Saygılar;

Wipe cache partition yapmanın hiç bir eksi yanı yoktur. Ne zaman olsa yapabilirsin. Genelde yeni rom yükledikten sonra yapılmasında fayda vardır ve bunun yeterli olmadığı durumlarda da wipe factory reset yapılır ama onda tüm veriler gider.

|
      |

PORSCHE 911 CARRERA
      (hayalim)
      WİPE CACHE PARTİTİON NASIL YAPILIR ALTTAKİ LİNKE BAKIN
      http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      28 Nisan 2015 16:44:44
      quote:

Orijinalden alıntı: lwernull

Gpu bugu dışında hızlı şarj buguda var sanırım lolipopda 2-3 şarjımı hızlı yapıyorum sanıyordum ama öyle değilmiş hızlı şarj işaretli olduğu halde kabloyu takınca hızlı şarj bildiriminin gelmediğini gördüm hızlı şarjı kapatıp açınca düzeldi bildirimde çıktı.

O hızlı şarj bug'ını kitkatta da yaşadım 2 defa kardeşim. ama gpu bug'ı kabul edilebilir gibi değil, derhal çözüme kavuşturulması gerekiyor bence.
      |
      |

• Yarbay
      2064 Mesaj
      28 Nisan 2015 16:51:05
      quote:

Orijinalden alıntı: berkancolak

Arkadaşlar şuan Usa'dan gelen cihaz veya Türkiye'den bir cihaz alma şansım var. Garantisi önemli değil. İşlemci olarak hangisini önerirsiniz hangisi daha iyi performans olarak?

Geliştirici modları ile ilgiliysen; yani CyanogenMod rom falan yüklerim, telefonu özelleştiririm diyorsan Snapdragon almalısın.

Exynos'un artısı da performansı çok daha iyi olması. Biraz da ses yongası daha iyi.
    • Binbaşı
      1323 Mesaj
      28 Nisan 2015 16:53:29
      Arkadaşlar ince bir sorum var.

Note 4'ü kılıfsız masaya koyduğunuz zaman kamera camı zemine temas ediyor.

Zamanla bu camı çizmez mi ? ya da temas etmiyor, etrafındaki metal çerçeve koruyorda ben mi fark etmiyorum =?

www.medyaurfa.com
    • Binbaşı
      1595 Mesaj
      28 Nisan 2015 17:02:41
      quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Orijinalden alıntı: berkancolak

Arkadaşlar şuan Usa'dan gelen cihaz veya Türkiye'den bir cihaz alma şansım var. Garantisi önemli değil. İşlemci olarak hangisini önerirsiniz hangisi daha iyi performans olarak?

Geliştirici modları ile ilgiliysen; yani CyanogenMod rom falan yüklerim, telefonu özelleştiririm diyorsan Snapdragon almalısın.

Exynos'un artısı da performansı çok daha iyi olması. Biraz da ses yongası daha iyi.

Neden böyle söylediniz? Exynosa onlar yüklenmiyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      813 Mesaj
      28 Nisan 2015 17:03:54
      quote:

Orijinalden alıntı: promox

klavye ne oldu klavye

Sizin ilk mesajınıza yanıt yazmıştım. Amacım polemik yaratmak değil, fanboy değilim tarzı sözler etmiştiniz. Ciddiye alıp makul mantıklı bir cevap yazmıştım.

İkinci yazınızda da "diğer arkadaşlardan da özür dilerim konu ile ilgili birdaha yazım olmayacak. Ben ne demek istedim konu nere geldi." demiştiniz. Onun üzerine şu sataşır nitelikteki yazıdan sonra sizi ciddiye alıp cevap yazdığım süreye acıdım. Hayatınızda eşiniz/sevgiliniz Apple ile evliliğinizde mutluluklar dilerim. Zira bir insanın bir markayı bu kadar savunmak için farklı bir ilişki içerisinde olması gerekiyor.
      |
      |

Barnah bassak
    Hızlı Cevap

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
web tasarım
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.