Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31253126312731283129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vebo

ben aylardir bulamadim.samsung servislerinde dahi yok.herhalde üretimi bitti.aliexpressten sipariş ettim 3 ay oldu gelmedi.simdi megatech marka uyduruk birsey kullaniyorum.ama performansı cok kotu.amazon.com da birkaç farkli marka var.kullanici yorumlari cok iyi.alanlar memnun fakat türkiye' gondermiyorlar.ben cikamadim isin icinden.
    Yavaş yavaş yeni telefon bakmak lazım sanki. 6. Yıl doldu neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben aylardir bulamadim.samsung servislerinde dahi yok.herhalde üretimi bitti.aliexpressten sipariş ettim 3 ay oldu gelmedi.simdi megatech marka uyduruk birsey kullaniyorum.ama performansı cok kotu.amazon.com da birkaç farkli marka var.kullanici yorumlari cok iyi.alanlar memnun fakat türkiye' gondermiyorlar.ben cikamadim isin icinden.
    Nohon marka kullanıyorum memnunum. Daha önce satın aldığım iki satıcı artık TÜRKİYEye gönderim yapmıyor. Aşağıdaki satıcıdan bir tane aldım. Henüz elime geçmedi.

content://com.alibaba.aliexpresshd.module.hybrid.ShareImageProvider/external_files/Android/data/com.alibaba.aliexpresshd/cache/AliExpress/201810280092922_697_43.jpg

Merhaba, AliExpress'te bulduklarıma göz athttp://s.click.aliexpress.com/e/c4kq5Sfe. Yeni kullanıcılar US $4 değerinde bir kupon alabilir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 7 Ekim 2018; 21:34:57 >

• On gün önce şarj girişini servis dışında değiştirdim. İki gün evdeki tüm kablolarla şarj olan telefon sonrasında mikro usb 3.0 ve Ugreen marka mikro usb kablo olmak üzere sadece iki kablo ile şarj oluyor. Diğer kablolara tepki vermiyor. Sebebini bilen var mı aramızda?

• avantis A kullanıcısına yanıt
    maalesef 2,5 aydir gelmedi.ben de dispute actim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vebo -- 7 Ekim 2018; 22:28:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

maalesef 2,5 aydir gelmedi.ben de dispute actim.

Daha önce official mağazasından üç adet note 3 ve bir adet note 2( yanlışlıkla oldu) aldım ve çok hızlı bir şekilde geldiler. Note 2 bataryası kutusunda duruyor. Nohon mağazası şu anda TÜRKİYEye gönderim yapmıyor. Aldığım yeni yer ürünü kargoya vermiş. Bakalım kaç günde gelecek. Sizin sipariş gelmediyse bu saatten sonra gelmez.

• Kırılmaz cam kaplı çiziksiz note 3 telefonum cebimden yere tam köşesine denk gelerek düştü ve şaka gibi ekran param parça oldu tuz buz demek daha doğru nasıl denk geldiyse artık

Cihaz açık vaziyette bildirim geliyor, çalıyor vs ama ekram sim siyah kaldı yedek almamıştım tüm rehber, resimler kaldıııı Ekran kilidini açamadığım için kies işede yaramıyor.

Yeni ekran için nereye sorduysam 2. eli kadar para istediler iphone ekranı 100-150 tl arası değişirken parçaları orjinal ve yan sanayi diye tomarla gezerken note 3 tam elimde patladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Kırılmaz cam kaplı çiziksiz note 3 telefonum cebimden yere tam köşesine denk gelerek düştü ve şaka gibi ekran param parça oldu tuz buz demek daha doğru nasıl denk geldiyse artık

Cihaz açık vaziyette bildirim geliyor, çalıyor vs ama ekram sim siyah kaldı yedek almamıştım tüm rehber, resimler kaldıııı Ekran kilidini açamadığım için kies işede yaramıyor.

Yeni ekran için nereye sorduysam 2. eli kadar para istediler iphone ekranı 100-150 tl arası değişirken parçaları orjinal ve yan sanayi diye tomarla gezerken note 3 tam elimde patladı.
    Geçmiş olsun. Sahibinden den ikinci el A serisi cihazlara bakarım ben olsaydım. Ya da Xiaomi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 9 Ekim 2018; 16:36:57 >

• Telefonumu bir ara rootlamıştım. Sonra orjinal 4.4.2 Android sürümünü yükleyip orjinal haline getirmiştim. Samsung telefonlar rootlandıktan sonra orjinal yazılıma geri donseler bile bu telefonlar artık deep sleep moduna girmiyorlarmış. Bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 9 Ekim 2018; 17:30:56 >
  • https://download.lineageos.org/ha3g?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Hocalarım merhabalar, NOte 3 n9000q (anakart n900) model numaraları cihazıma lineage os 14.1 yüklemek istiyorum, verdiğim linkten indirdiğim dosyalarda process updater vs hata veriyor,

Kısaa kısa yazıverecek bir arkadaş çok dua alır, örneğin, hangi sürüm üzerine kurmalıyım, trwp sürümü kaç olmalı vs. ilginiz için teşekkür ederim.

• ben bir iki gun once lineage os 14.1 extended olani yukledim.asiri derecede memnunum.eksikleri tabii ki var fakat telefonun hizina hiz katti.yeniden dogdu diyebilirim.

link : https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/galaxy-note-3-exynos-android-development/rom-lineageos-extended-t3783316

sorunuza gelince twrp surumu en gunceli olsun.twrp den factory reset e ilave olarak wipe system ve wipe data islemlerini yapin sorun cozulur.fakat bu islem hem yuklu isletim sistemini hem de hafizada ne varsa siler.hafiza karti olmadan bu islemi yapmayin.sonra indirdiginiz romu kurun.

• kitkat 4.4.2 stock rom için kernel önerebilir misiniz? Telefonu rootladım. Aşırı pil tüketimi var ve uyku moduna girmiyor. Arşivimde kernel yok.

• vebo kullanıcısına yanıt
    Peki sayın hocam lollipoo üzerine mi kurmam gerekir, yoksa kitkat mı?

• lollipop ile kit kat in bootloader i farkli . kit kat in ustune sadece lollipop bootloaderini kurup sonra romu kurabilirsin.

• vebo kullanıcısına yanıt
    Jelly Bean sürümüne kadar düşürmüştüm cihazı, kitkata yükseltip botloader güncelleyip bir deneyeyim bakalım, ilginiz için çok teşekkür ederim.

• quote:

ben bir iki gun once lineage os 14.1 extended olani yukledim.asiri derecede memnunum.eksikleri tabii ki var fakat telefonun hizina hiz katti.yeniden dogdu diyebilirim.

link : https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/galaxy-note-3-exynos-android-development/rom-lineageos-extended-t3783316

sorunuza gelince twrp surumu en gunceli olsun.twrp den factory reset e ilave olarak wipe system ve wipe data islemlerini yapin sorun cozulur.fakat bu islem hem yuklu isletim sistemini hem de hafizada ne varsa siler.hafiza karti olmadan bu islemi yapmayin.sonra indirdiginiz romu kurun.
    ama farkettiğim bişey var şarz konusunda resurrection romu 1 dakikada % 1 bu hesapla 60 dkkada %55-60 sarz yaparken şarz ederken lineos rom 2 dakikada %1 asağı yukarı 1 saatte %30 civarı şarz yapıyor bende yani şarz hızı çok yavaş....

• quote:

pil cok yeni ise normaldir.zamanla duzelebilir.google play da cpu spy programi var.bu uygulama telefonun uykuya gecip gecmedigini kontrol ediyor.kurup bi kontrol edin.

en alttaki deep sleep en fazla sure olmali.
    geçmiyor kardeş. o programı da kurdum deep sleep diyor ama 10 kademe yine gidiyor. çekirdeklerin 2 sini kapattım hızı 1400 yaptım yine v8 motor gibi gidiyor pil.

• daimbey kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım. Deep sleep moda birkaç saniye giriyor.

• daimbey kullanıcısına yanıt
    3g acikken nedense hep yuksek hizda calisiyor cpu.bu da sarji silip supuruyor.ag ayarlarindan 2g ye alip kapatip acinca deepsleep moda giriyor.o konuda bir sikinti var.sarj olma konusu bende fark etmedi.yaklasik 2 saate doluyor.

• lolipop türkiye resmi sürümünü yükledim telefon çok hızlandı ve deep sleep modu düzeldi. smart manager yardımıyla pil takibi de yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 16 Ekim 2018; 21:12:3 >
  • Arkadaşlar. note3 için uyumlu olan yüksek amperli bataryalarımı satıyorum. bilginiz olsun.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=135486041
  • 
Sayfa: önceki 31253126312731283129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.