Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31243125312631273128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jipper's

Merhaba. 450 liraya temiz sorunsuz ama soyulmaları mevcut olan bir note 3 buldum. Sizce alınır mı?
    Merhaba

Aslinda etmez ama mevcut piyasa sartlarinda daha ucuza bulunmaz. N9005 tercih edin secme sansiniz varsa. Kozmetik olanlarin temizleri 600 den asagiya yok cunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondan beklentinize göre degisir ama hala oldukça is goren bir telefon note 3. Gerekirse yedek batarya / powerbank masrafini da göz önünde bulundurun ama.

• arkadaşlar şöyle bir sorunum var.Galerimde bazı resimleri gizlemiştim.Fakat unuttum daha sonra tüm dosyaları bilgisayarıma yedekleyip telefonumu sıfırladım ama o resimlere şimdi ne telefondan ne bilgisayardan ulaşamıyorum.Bir çözümü var mı acaba?
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Lİneage os 14.1 kurulumunda ''updater process ended with error 7'' böyle bir hata alıyorum sayın hocam, sorun nerden kaynaklanıyordur sizce. Şimdi hapis rom kurdum fakat sade ve hızlı bir rom arıyorum, magma kurdum onda da orjinal bir hava esmiyor, çin çakması gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 11 Eylül 2018; 8:17:12 >
  • Beyler çektiğim videoların bazıları ters gösteriyor. Telefonu ceviriyorum tekrar ters oluyor.Bunu nasıl duzeltiriz

• telde geliştirme modunu açtım. Bi kaç ayarla oynadım. resmen uçak oldu tel ssd li pc gibi anında açıyor yağ gibi kayıyor uygulamalar. yalnız bi sıkıntım var ona çözüm bulamadım. merhaba hoparlör çıkışı çok düşük. loop test diye bir olay var onu yaptım ses baya çıkıyor fakat kalıcı olmuyor. Google playden denemediğim ses yükseltici kalmadı. hiç bi işe yaramıyor. tamire vermeden halletmenin bi yolu yokmu dur

• bu hatayı hiç almadım kurulum yaparken, biraz google araştırınca o hatanın sebebi genel olarak yanlış rom yani telefona uygun olmayan rom kurulduğu zaman oluyormuş. tavsiyem Lineage Note 3 7.1.2 bu sayfadaki ilk romu indirip kurmayı dene, ben geçen gün kurdum zaten ayın 13ünde yayınlandı. şimdiye kadar hiçbir bug yada sıkınyı yaşamadım telefon çok stabil sorunsuz ve hızlı.

ha bir de ne olur olmaz twrp sürümünü 3.0.1 gibi yükseltmiş ol eğer eskisi varsa.
  • Arkadaşlar bu Galaxy Note 3 'lerde kronik olarak bulunan Sim Kart görmeme şebeke sorunu yaşayan var mı aramızda nasıl çözdünüz acaba, babamın telefonunda da aynı sorun oluşmuş hi bir şekilde sim kartı görmüyor ne öneririniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 19 Eylül 2018; 7:46:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Arkadaşlar bu Galaxy Note 3 'lerde kronik olarak bulunan Sim Kart görmeme şebeke sorunu yaşayan var mı aramızda nasıl çözdünüz acaba, babamın telefonunda da aynı sorun oluşmuş hi bir şekilde sim kartı görmüyor ne öneririniz
    Ailemizde üç adet note 3 var ve hiçbirinde bu sorun yaşanmadı. Arkadaşlarımdan da kullanan var onlarda herhangi bir sorun yaşamamışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Arkadaşlar bu Galaxy Note 3 'lerde kronik olarak bulunan Sim Kart görmeme şebeke sorunu yaşayan var mı aramızda nasıl çözdünüz acaba, babamın telefonunda da aynı sorun oluşmuş hi bir şekilde sim kartı görmüyor ne öneririniz
    bizde de 2 adet note3 var fakat böyle bir sorun yaşamadım.

okuduğum kadarıyla bahsettiğiniz sorun note 4 forumlarında dile getirilmiş. karıştırıyor olabilirsiniz.

• srcn09 kullanıcısına yanıt
    Bu sorunla ben karşılaştım sayın hocam, çözüm yok anakart değişmesi gerekir. Sorun şu ki: cihazı şarjda iken kullanınca baseband çipi aşırı derecede ısınıyor ve yanıyor. n9000q modeli uzun süre tablet olarak kullandıktan sonra ekranı ve birçok yeri pert olmuş bir note 3 n900 ile sağlam parçalarını harmanladım(home tuşu şarj girişi hoparlör vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 24 Eylül 2018; 9:17:46 >
  • Otg kablo taktığımda önce kabloyu görüyor sonra çıkartıldı diyor ve düşük hızda şarj oluyor. Sanırım şarj soketi bozuldu.

• Telefonumu uzun süredir kullanmaktayım. 10 gün önce Türk Telekom hattı ile gerek şebeke gerek ise internet bağlantısında sorun olmamasına rağmen 1 hafta önce geçtiğim Turkcell hattında sorun yaşamaktayım. Hat bazen geliyor bazen gelmiyor. Özellikle kapalı mekanlarda çekmiyor. Açık ve merkezi yerlerde çekiyor. Bu dediklerim hem konuşma hem internet açısından da aynı. Sürekli servis yok, ağ indirilemiyor hatası alıyorum. Bu durum şebeke 2 çubuk gösterse bile devam ediyor. Bu konuda ne yapabilirim ?

Telefonda hiç bir değişiklik yapmadım. Akşam Türk telekomda şebeke ve internet var iken sabah Turkcell e geçtim ve olanlar oldu. Ayrıca telefonumda başka kartlarıda denedim aynı sorunu veriyor. aldığım sim kartı eski telefonumda denedim onda çekimde sıkıntı yaşanmıyor.

Daha önce karşılaşan ve çözüm önerisi bulunan var ise paylaşırsa sevinirim.

Herkese bol şebekeli ve internetli hayatlar dilerim...

• Şarj girişini Yenibosna istanbul Koctas arkasında Sedef iletişimde 40 liraya yaptırdım. Bir saat içinde yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yettimbaba

Telefonumu uzun süredir kullanmaktayım. 10 gün önce Türk Telekom hattı ile gerek şebeke gerek ise internet bağlantısında sorun olmamasına rağmen 1 hafta önce geçtiğim Turkcell hattında sorun yaşamaktayım. Hat bazen geliyor bazen gelmiyor. Özellikle kapalı mekanlarda çekmiyor. Açık ve merkezi yerlerde çekiyor. Bu dediklerim hem konuşma hem internet açısından da aynı. Sürekli servis yok, ağ indirilemiyor hatası alıyorum. Bu durum şebeke 2 çubuk gösterse bile devam ediyor. Bu konuda ne yapabilirim ?

Telefonda hiç bir değişiklik yapmadım. Akşam Türk telekomda şebeke ve internet var iken sabah Turkcell e geçtim ve olanlar oldu. Ayrıca telefonumda başka kartlarıda denedim aynı sorunu veriyor. aldığım sim kartı eski telefonumda denedim onda çekimde sıkıntı yaşanmıyor.

Daha önce karşılaşan ve çözüm önerisi bulunan var ise paylaşırsa sevinirim.

Herkese bol şebekeli ve internetli hayatlar dilerim...
    Benim sorunum ile karşılaşan oldu mu acaba ? neler yaparak düzeltebildiniz ?

• İyi akşaamlar. pilini deji marka ile yeni değiştirdiğim note 3 gece ucak modunda 8 saatte yüzde 100 se yuzde 90 a düşüyor. yani standart gece 58 de bıraktımsa sabah 48 oluyor face insta messenger hepsini kaldırdım. önüne bir türlü geçemiyorum. sebebi veya çözümü ne olabilir acaba?
  • daimbey kullanıcısına yanıt
    pil cok yeni ise normaldir.zamanla duzelebilir.google play da cpu spy programi var.bu uygulama telefonun uykuya gecip gecmedigini kontrol ediyor.kurup bi kontrol edin.

en alttaki deep sleep en fazla sure olmali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vebo -- 30 Eylül 2018; 23:26:3 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumda hangi sim kartı takarsam takayım bir süre sonra şebeke çekmiyor. Bazen çekiyor bazen çekmiyor. Bu konu ile ilgili 5.0 dan 4.4.2 ye çektim. şarj soketini ve anteni değiştirdim ama nafile düzelme olmadı. Neden kaynaklı olabilir acaba bu problem ?
  • Arkadaşlar orijinal batarya bulabileceğim güvenli bir site var mıdır? çakma aldık çok kötü performansı, nereden bulurum orijinalini?
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    ben aylardir bulamadim.samsung servislerinde dahi yok.herhalde üretimi bitti.aliexpressten sipariş ettim 3 ay oldu gelmedi.simdi megatech marka uyduruk birsey kullaniyorum.ama performansı cok kotu.amazon.com da birkaç farkli marka var.kullanici yorumlari cok iyi.alanlar memnun fakat türkiye' gondermiyorlar.ben cikamadim isin icinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31243125312631273128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.