Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31093110311131123113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben rom olarak (4.4.2) "EpsilonProjectROM < V2.0 | N900" isimli rom'u kurdum ama sağlıklı bir cevap veremem (takasla) 2.el aldığım note3'ün bataryası "net tech" gibi hiç duymadığım bir marka, çok yakın zamanda yeni pil alırsam ancak ozaman iletebilirim, o güne kadar pil dostu stabil kitkat custom rom arayışı içerisindeyim, lolipop ve sonrası çıkan rom'ların çoğu pil düşmanı beyaz temalı nedense ...

rom XDA linki:https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2762609

eğer telefonuz rootlu 4.4.2 de ise ve TWRP recovery var ise deneyin isterseniz... ama önceden mutlaka orj. romun ve EFS-Recovery-Modem.vs tam yedeğini alın, sonra rom yüklediğinizde IMEI Null derse recoveryden (efs-modem-recovery) kısımlarını geri yüklersiniz, başıma geldi ondan biliyorum...

ilginçtir stock lolipop'tan stock kitkat'a dönerken IMEI uçmadı ama kitkat'tan custom 4.4.2 rom yüklediğimde uçtu, ama yedeğini dediğim gibi aldığımdan geri yükledim, şimdi sorun yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 9 Kasım 2017; 19:29:33 >

• Cold C kullanıcısına yanıt
    Samsung keyboard için demiştim hocam onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wox kullanıcısına yanıt
    Calculus119 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim Note 3 N9000Q Telefonuma android 7 yüklemeye çalışıyorum. Süper su yükleniyor açılınca su kodunun güncellenmesi gerekiyor diyor. Recoveryden yükleme yapıp sd kartı gösterincede şu hata meydana geliyor.
    E:failed to verify whole-file signature
    E: Signature verification failed
    bu hatadan dolayı yükleme yapamıyorum.
    Kısacası ben ne yaptıysam yapamadım daha açıklayıcı bir şekilde bana yardımcı olabilirmisiniz.
  • Supersu ile bir işin yok ki onu neden yüklemeye çalışıyorsun ki

Recovery modda sd cartı gösterip lineage-14.1-20171031-nightly-ha3g-signed.zip romunu göserdiğimdede
    hatası veriyor. Bu hataları ortadan kaldırmak için ne yapacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKHANCEVIK

Recovery modda sd cartı gösterip lineage-14.1-20171031-nightly-ha3g-signed.zip romunu göserdiğimdede
    hatası veriyor. Bu hataları ortadan kaldırmak için ne yapacağım?

Bana ekran görüntüsünü atarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOKHANCEVIK -- 13 Kasım 2017; 21:22:24 >

• GOKHANCEVIK G kullanıcısına yanıt
    bir öneri:
    orjinal stock rom'u odin ile yükleyip
    odin ile rootlayıp odin ile TWRP(yeya istediğiniz başka recovery) yükleyip
    telefonu recovery modda açın(gerkli dosyalar xda veya nette var)...

bu telefon kadar IMEI uçması başıma gelmedi ilginç önerim ilk iş (EFS-Modem dahil)
    rom'un yedeğini SD karta alın, tüm wipe'leri yapıp istediğiniz romu yükleyin..
    kurulum bittiğinde durum kısmında bakın IMEI NULL derse kapatıp recoveryden
    açıp sadece(EFS-Modem) geri yükleyin düzelir. (daha kolayı varsa yazan olursa bende öğrenirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 14 Kasım 2017; 2:6:53 >
  • N9005 modelini kullanıyorum. Şarj aleti miladını doldurmak üzere. Kablo kırılmaları falan temassızlık da yapıyor.

Şarj aleti olarak tavsiye edebileceğiniz marka var mı orjinal dışında ? Artı halen orjinal şarj aleti samsung centerlarda satılıyor mu ?

V5.0 - V2.0 Amperli çift girişli Note 3 şarj aletleri var ancak 2 saatte sadece %35 doldurabildi.

V5.3 - V2.0 Amperli şarj aleti var bende.
  • Selamlar,
    ttec'in "SpeedCharger Üniversal Şarj Cihazı 2.1A" diye bir ürünü var kablolu set veya tek adaptör şeklinde. Bu ürün işinizi görecektir. Ben note 2,3 ve Samsung Galaxy Note 10.1 tableti bu alet ile şarj ediyorum gayet başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnkry

Selamlar,
    ttec'in "SpeedCharger Üniversal Şarj Cihazı 2.1A" diye bir ürünü var kablolu set veya tek adaptör şeklinde. Bu ürün işinizi görecektir. Ben note 2,3 ve Samsung Galaxy Note 10.1 tableti bu alet ile şarj ediyorum gayet başarılı.

Tavsiye için teşekkürler baktım bahsettiğiniz ürün modeline ancak SpeedCharger'ın kablolu paketini göremedim. Benim en önemli problemim kablo zaten.

Filtreden Note 3 seçtiğim halde usb type C ve Micro USB tipli giriş ağızları var. Bildiğimiz çift ağızlı kabloları göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

quote:

Orijinalden alıntı: mnkry

Selamlar,

Tavsiye için teşekkürler baktım bahsettiğiniz ürün modeline ancak SpeedCharger'ın kablolu paketini göremedim. Benim en önemli problemim kablo zaten.

Filtreden Note 3 seçtiğim halde usb type C ve Micro USB tipli giriş ağızları var. Bildiğimiz çift ağızlı kabloları göremedim.

Tam olarak bahsettiğiniz şu ürünlermi emin değilim ama benim bahsettiğim ürünler şunlar.. Linkler çıkar mı emin değilim..

....ttec.com.tr/SpeedCharger,PR-8829.html

....ttec.com.tr/Micro-USB-USB,PR-8860.html

• mnkry kullanıcısına yanıt
    Linktekiler micro usb girisliler. S4 vb tek agizli kablolar icin. Note 3 ün çift agizli oluyor

.

• bende de takastan gelen note 3 var, orj. kablosu yoktu, bendeki micro usb kabloyu taktığımda şarjda veya bilgisayara taktığımda sorun çıkmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 17 Kasım 2017; 22:14:31 >
  • Ürün hala alınır mı sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci26

bende de takastan gelen note 3 var, orj. kablosu yoktu, bendeki micro usb kabloyu taktığımda şarjda veya bilgisayara taktığımda sorun çıkmadı...

Dogrudur hocam ama sarj süresi neredeyse 3 , 4 katina cikiyor. Amper ya da voltaj değeri dusuk kaldigi icin bu durum oluyor.

Bu yuzden özellikle orjinal note 3 kablosu arıyorum cift girisli.

Bir de merak ettigim note 4 ve ustundeki hızlı sarj aletleri note 3 de ise yarar mi acaba,daha kolay bulunuyor samsung merkezlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhole88

Ürün hala alınır mı sizce?

Imkaniniz var ise A5 serisi güncel cihazlara bakin. Sahibinden com da ikinci el ilanlari takip edin. Sıfır fiyatlari aldi basini gidiyo.

• benim (takas ile gelen) note3 bataryam "nettech" baya dandik olduğu için şarj süresine bişey diyemem
    ama önceki (pert olan) casper tabletten kalan 5v 2A adaptör ile rahat şarj ediyor,

düşüncem, adaptör 5v 2A olduktan sonra şarjda bir sorun olmasa gerek... iyi günler.
  • epey . com'da bu iki cihazı karşılaştırdım değermi değimezmi kişiden kişiye değişir
    fiyatları birbirine yakın ise şahsen değmez der note 3 alırdım
    işte Note3 (SM-N9000Q) ile A5 (SM-A500F) karışlaştırma linki:
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/2-2193/samsung-galaxy-note-3_samsung-galaxy-a5/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 18 Kasım 2017; 14:26:6 >
  • Almayı düşünüyorum Note 3 ama performans düşüşü yaşar mıyım acaba 1 yıl gider mi sizce cihaz? Alınca direkt rom mu kurmalıyım yoksa stock rom iyi midir? ;-;

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31093110311131123113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.