Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31053106310731083109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jeociga

Mrb Arkadaşlar,
    Android sürümüm 5.0 Bunu yükseltebilirmiyim. Nasıl yükseltirim? Birde telefona orjinal note 3 bataryası alıcam. Tavsiye ettiğiniz bir site varmı internetten?

Son sürüm 5.0 zaten, ki 6 7 gibi sürümlerde pek yenilik vadetmiyor. Dejii batarya alabilirsin 50 tl civarı olması lazm. Performansı güzel bir batarya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar note3 n9000q modeli ekranı ucuz yollu nerde bulabilirim bilgisi olan var mı .?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce şarj girişinin bozulması sonucunda şarj soketini kendim değiştirdim. Bu zamandan beri Vodafone 3g internete bağlanamıyorum, internet sadece 2g olarak çalışıyor. Apn ayarlarını baştan girdim ancak değişen bir şey olmadı. WCDMA/GSM bağlantılarından Sadece WCDMA seçeneğini seçtiğim zaman telefon "Seçili ağ (Vodafone TR) mevcut değil." hatası veriyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyperc

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce şarj girişinin bozulması sonucunda şarj soketini kendim değiştirdim. Bu zamandan beri Vodafone 3g internete bağlanamıyorum, internet sadece 2g olarak çalışıyor. Apn ayarlarını baştan girdim ancak değişen bir şey olmadı. WCDMA/GSM bağlantılarından Sadece WCDMA seçeneğini seçtiğim zaman telefon "Seçili ağ (Vodafone TR) mevcut değil." hatası veriyor. Yardımcı olabilecek var mı?

anten ve şarj soketi birbirine yakın olduğundan,tamir sırasında bu sorun oluşuyor sanırsam.
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-n9000q-galaxy-note-3-batarya-orjinal-290876412?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232250127*22324005567*58375856847*{type}*290876412*pla-79001631687&gclid=EAIaIQobChMIps6D19DD1QIVw5UbCh3lwwUNEAQYESABEgLc_PD_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Arkadaşlar linkteki batarta orjinalmi sizce? Almayı düşünüyorumda...

• note 3 için ucuz bir hdmi kablosu alacağım tv ye bağlamak için.Daha önceden alan varsa linkini atabilirmi?(pm)(ali express)

• Arkadaşlar 1000 tl'ye yenilenmiş 12 ay garantili note 3 alınır mı? Babam için düşünüyorum sadece internet için. Isınma,şarj gibi sorunları var mıdır?
    http://www.hepsiburada.com/yenilenmis-samsung-galaxy-note-3-32-gb-12-ay-garantili-p-HBV000007AO0Q?magaza=Elektromanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 17 Ağustos 2017; 10:15:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonda s-pen baya boşluklu duruyor bazen düşücek diye korkuyorum hatta, bunu sıkılaştırmanın önlemenin bir yolu varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Arkadaşlar telefonda s-pen baya boşluklu duruyor bazen düşücek diye korkuyorum hatta, bunu sıkılaştırmanın önlemenin bir yolu varmı ?

şeffaf bi bant sarabilirsin s pen'e.note 3 cidden harika telefon.hatta note serisi içinde en iyisi.note 4 gibi kronik şebeke sorunu yok.hem çıkarılabilir batarya hemde hafıza kartı destekli daha ne olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Arkadaşlar 1000 tl'ye yenilenmiş 12 ay garantili note 3 alınır mı? Babam için düşünüyorum sadece internet için. Isınma,şarj gibi sorunları var mıdır?
    http://www.hepsiburada.com/yenilenmis-samsung-galaxy-note-3-32-gb-12-ay-garantili-p-HBV000007AO0Q?magaza=Elektromanya

O fiyata 2 tane note 3 alırsınız. Sahibinden com dan bakin. Gayet temiz cihazlar var.

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle alınmaz. hele ki 4G siz yani N9000Q hiç alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Kesinlikle alınmaz. hele ki 4G siz yani N9000Q hiç alınmaz.

Alınırsa sadece temiz durumda SM-N9005 kodlu olan 4G li yurt dışı veya italatçı garantisi ile satılan nyurt içi cihazlara para verilebilir ki o da durumuna göre 700-750 TL maksimum olarak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: savkar

quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Arkadaşlar telefonda s-pen baya boşluklu duruyor bazen düşücek diye korkuyorum hatta, bunu sıkılaştırmanın önlemenin bir yolu varmı ?

şeffaf bi bant sarabilirsin s pen'e.note 3 cidden harika telefon.hatta note serisi içinde en iyisi.note 4 gibi kronik şebeke sorunu yok.hem çıkarılabilir batarya hemde hafıza kartı destekli daha ne olsun.

tavsiye için teşekkürler hocam dediğin gibi ince bir bant geçince güzel oldu Donanım ve hız olarak gayet güzel bir cihaz hiç aklımdan yokken uygun fiyata çokda temiz denk gelince aldım, iphone sonrası birbirimize alışmaya çalışıyoruz pil ve hafıza kartı olayı cidden güzel.

• Yeni note ve S serilerinde artan hafıza daha fazla okuma ve yazma hizi imkani getiriyor hafiza kartına göre. Bu sebeple hafiza kartindan feragat edilebilir ancak batarya konusunda gömülü ve çıkarılabilir bataryanin performanslari gördüğüm kadariyla yeni işlemcilerin daha az pil tüketiminden kaynakli daha fazla ekran süreleri elde ediyorlar.

Note 3 den baska telefon dusunmezken yukaridaki sebeplerden ötürü kronik sorunu olmayan ki tamamen sans olayi bu, yeni cihazlara yonelmek gerekiyor bence.

Gonul isterdi apple gibi belli sistem gereksinimleri karsilayan cihazlarına guncelleme veren bir samsung olsa.

• Agalar note 8 gelmiş ama Note 3 ten şaşmıyoruz ona göre :)
  • Link ana sayfaya yönlendiriyor

1000 TL pahalıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker07

Link ana sayfaya yönlendiriyor

1000 TL pahalıymış.

2.el temiz 500 tl ye bulabilirsin.
  • Merhaba.. arkadaşlar orjinal pil hangi site bulabilirim. Turkcelle gittim orjinal olsun diye 55 tl verdim ama pil 2 ay içinde bozuldu. Bu sefer vodafonda 70tl verdim 3 al içinde oda bozuldu. Şimdi eskisiyle idare ediyorum. 3 yildir ayni pili kullaniyorum. Günü zar zor cikarabiliyorum güç tasarrufu aktif..

• efsane_300 E kullanıcısına yanıt
    hepsiburada da 95 tl ye satılıyor.

orjinaldir, kullanıyorum tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 31053106310731083109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.