Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
62.777
Cevap
392
Favori
2.423.789
Tıklama
Giriş
    677 Mesaj
    Şu an note 3 için batarya ve performans açısından en verimli rom hangisidir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Bir Ömürlük Misafir

Ayarlar/Hesapların içine girin hangi hesaba yedek aldıysanız Rehber senkron et deyin gelmesi gerek.

Cevabınız için teşekkürler denedim ama olmadı..Mobil cihazla gmaile girdiğimde rehber nerede görüntüleniyor?
    |
    |
    kutusu kitapçıkları kalem uçları ve değiştirme aparatı sıfır olarak aynen duruyor. Birde kaliteli ekran koruyucu var ihtiyacı olan bana ulaşsın

Orijinalden alıntı: mob411

kutusu kitapçıkları kalem uçları ve değiştirme aparatı sıfır olarak aynen duruyor. Birde kaliteli ekran koruyucu var ihtiyacı olan bana ulaşsın

|
    |

• Yarbay
    5308 Mesaj
    Güzel gif'ler

@selammmmmmmmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 2 Temmuz 2017; 11:34:41 >
    |
    |
    Arkadaşlar forumda daha önce N9005 için volte nasıl çalışır konuşulmuş muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Not: benim gibi bildirim sorunu yaşayanlar whatsapp gmail skype gibi uygulamalarda anlık bildirim gelmiyor ancak siz açınca mesajları mailleri görüyorsanız smart manager dan Ram bolumunden auto start sekmesine gelip anlık bildirim almak istediğiniz programları açmanız gerekiyor. Az daha tekrar rom atacaktım son dakika da buldum çözümü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 5 Temmuz 2017; 15:53:54 >
    |
    |
    Arkadaşlar note 3 um 4.4.2 ..ayarlardan güncellemeleri denetlediğimde şu hatayı alıyorum : yazılım güncelleme başarısız.ağ veya sunucu hatası oluştu.lütfen daha sonra deneyin veya pc kies i kullanın..kies e bağlandı fakat kies te güncel sürüm 4.4.2 dedi..acaba sorun neden kaynaklanıyor?

|
    |
    Aurora rom yüklemeyi düşünüyorum ama xda sayfasına çok fazla indirelecek içerik var sadece romu indirmem yeterli olur mu acaba bilen varsa yardım edebilir mi? Şu an resurrection remix romundayım fakat 3. parti uygulamalarda kamera kullanamadığım değiştirmek istiyorum

|
    |
    Orjinal pil netten nerden alınır?

|
    |

Asaletin Bize Yeter
  • Yüzbaşı
    667 Mesaj
    İstanbul/Ümraniye - CanPark AVM ilerisinde ki Samsung servisten babam aldı batarya. Batarya fiyatı 100 TL yalnız 2014 tarihli bir batarya göndermişler, batarya geldiğinde açtım baktım geri gönderdik 2017/5 ay tarihli batarya gönderdiler. Batarya alırken bu konuya dikkat edin derim.
    |
    |
    Cihaz: Note 3 N9005 LTE | Rom: AryaMod Note 7 Port V2.1 | Android: 6.0.1 | Kernel: Shinto KobayashiMaru | Governer: Procegeon | I/O: CFQ | Min-Max: 300-2.26 GHZ | Bencmark: | Launcher: TSF Shell Prime | Tema: MIUI V8
  • Binbaşı
    1825 Mesaj
    Arkadaşlar pil performansı en iyi N900 romu hangi ülkeninki acaba? link verebilirmisiniz? Android 5. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar note 3 exynos modelinde şarjın çabuk bitmesi sorununu nasıl çözerim. Hard format atttım olmadı. Şarj yüzdesi gözümün önünde eriyor. Batarya kalibrasyon edilmeli diye okuduk ama deneyen var mı. İşe yarıyor mu. Bu arada orjinal 5.0 kurulu cihazda..

Orijinalden alıntı: robinex

Aryamod 6.5 yükledim daha önce yuklrmedigime pişman oldum çok başarılı. Bunun gibi stabil çalışan rom lar mevcut mu n9005 için?

Not: benim gibi bildirim sorunu yaşayanlar whatsapp gmail skype gibi uygulamalarda anlık bildirim gelmiyor ancak siz açınca mesajları mailleri görüyorsanız smart manager dan Ram bolumunden auto start sekmesine gelip anlık bildirim almak istediğiniz programları açmanız gerekiyor. Az daha tekrar rom atacaktım son dakika da buldum çözümü :)

Auto start sekmesini bulamadım ben. Ram e girdigimizde uygulamalarin ram tuketim miktarlari var sadece. Android 5 var bende orjinal surum. Arap emirlikleri telefonu.

Sorun yoğun veri trafiğinden kaynaklanıyor. 3G bağlantısı
    ile malesef sürekli veri alışverişi yapmak da bitiriyor. Sync yapan yazılımları azaltın ya da gidip 4G li telefon alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinchr -- 12 Temmuz 2017; 17:26:33 >
    |
    |
    mu5tafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: dinchr

Sorun yoğun veri trafiğinden kaynaklanıyor. 3G bağlantısı
    ile malesef sürekli veri alışverişi yapmak da bitiriyor. Sync yapan yazılımları azaltın ya da gidip 4G li telefon alın.

Wifi ile de aynı sorun var hocam. 4g ile alakası yok olayın.

Hocam aynı n9005 model var bende de arap Emirlikleri den gelme costum rom olarak aryamod v6.5 kurdum hocam onun içindeki ayarda var. Gerçekten çok stabilize bir rom

|
    |
    cambaz_blood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: robinex

Hocam aynı n9005 model var bende de arap Emirlikleri den gelme costum rom olarak aryamod v6.5 kurdum hocam onun içindeki ayarda var. Gerçekten çok stabilize bir rom

Rom işlerinden anlamadigim için bulaşmadim . Bahsettiginiz rom Marsmallow sanırım. Her yeni rom sürümü ciktiginda sıfırdan mi kurulum yapiyosunuz yoksa update mekanizmasi var mi?

|
    |
    Evet marshmallow. Costum romlarda içine auto update koyanlarsa oradan güncellersiniz yoksa yeniden rom atarsınız ama costum rom da illa güncellenecek diye birşey yok mesela aryamod 1 yıldır güncelleme almadı ama gayet stabilize zaten şuan Android 7.0 için bu kadar stabil note 3 rom yok yani benim araştırımdigim kadarıyla yok.

Costum rom yükleme icin çeşitli kaynaklar var ancak ilk yapmanız gereken ne olur ne olmaz diye efs yedeği almak sonrası deneye deneye gelir bende ilk kez 2 yıl önce yapmıştım sonra orijinal e dönmüştüm geçen ay tekrar yapmak istedim herşeyi unutmuşum tabi tekrar öğrenerek deneye deneye yaptım

|
    |
son dakika
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.