Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31023103310431053106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lineage os official/unofficial sürümleri yüklemek isteyenler uzak dursun derim. Aylardır stabil değil hiç bir sürümü.

Belki de benim telefonumda arıza vardır bilemiyorum. Yine de ne kadar sıkıntılı olduğunu kendiniz de görebilirsiniz. İlk bir kaç gün sonra iyice mallaşıyor sistem. Uygulamalar çok çöküyor özellikle kamera. Sim kartı bazen görmüyor, bazen de ekranı algılamıyor(dokunma). Sanırım orijinal 5.0 rom'a geri dönüşüm ya da resurection veya aurora rom'a da bir bakarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar

Yeğenim kendisine, yanlarında cizik olan, kosmetik açıdan az kusurlu gibi görünen bi Note 3 bulmuş. Fiyat da 500 TL

Ne dersiniz?

Ayrıca alırken dikkat etmesi gereken, bakması gereken şeyler ne olmalıdır ?

Teşekkürler

• Şarjı en uzun giden stabil bir rom tavsiye edermisiniz?

• 4.5 g uyumlu kart alsam 3g olarak kullanabilir miyim telefonda? Turkcell tüm kampanyaları 4.5 g için yaptığından faydalanamıyorum.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Kullanırsınız problem olmaz. Bendeki kart da 4.5 g ama 3g li note 3'te kullanıyorum.

• Ugreen Telefonu Şarj Qualcomm Hızlı Şarj 3.0 18 W Hızlı USB Şarj (hızlı Şarj 2.0 Uyumlu) Samsung Xiaomi 5 için Huawei lg

http://s.aliexpress.com/aQFfyA3i

(from AliExpress Android)

Is yerinde kullanmak icin bir sarj alet almak istiyorum. Suan kullandigim bir tane cakma sarj aleti var ve 2 aydir cok yavs sarj ediyor. Linkteki sarj aleti quick charge 3.0 ozellikli. Note 3 qc 3.0 desteklemiyor. Telefona bir zarari olurmu acaba

• hidalgo_55 kullanıcısına yanıt
    Ugreen kabloları çok kaliteli. Aliexpress üzerinden birkaç tane almıştım. Şarj aletlerinin de kalitelidir diye düşünüyorum.

• Şarjı en uzun giden rom önerebilir misiniz?

• Ekran fiyatları:

Samsung Servisi:670

Başarı Elektronik:620

Diğer Yerler:430-500

Başarı ve Samsung ,pilin alt kısmında ekrana yapışık imei bilgisi yok ise ekranı değiştirmiyor. Daha önce dışarıda ekran değişimi yapıldıysa pilin altında ekrana yapışık imei bilgisi maalesef yok.

Aşağıdaki ürünleri ve bu firmanın(BTOD) ürünlerini tavsiye ederim.Ayrica yukarıda bahsi geçen Ugreen de iyidir

BTOD 3 Port USB Duvar Şarj 15 W LED Ekran Monitör Hızlı cihaz 2.4A iPhone iPad Samsung Huawei Nexus Xiaomi Için AC Adaptörü

http://s.aliexpress.com/6neqQB32

Yukarıdaki elime henüz ulaşmadı.

Aşağıdaki ürünleri kullanıyorum ve memnunum.

BOTD multi-port Akıllı Şarj 8 USB 40 W LCD Dijital Ekran iphone ipad samsung huawei nexus htc için masaüstü şarj ac adaptörü

http://s.aliexpress.com/2qUf6bU3

BTOD 6 Port USB Şarj 40 W LCD Ekran Hızlı Şarj 3.0 iPhone iPad Için masaüstü Şarj DV MP3 Samsung Huawei AC Güç adaptörü
    http://s.aliexpress.com/y6JB3EF7

Tek kusurları ekranları hiç kapanmıyor. İnşallah zamanla ekranları zarar görmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 30 Haziran 2017; 18:48:37 >

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Hocam ilgin icin tesekkur ederim. Ugren yada aukey marka almayi dusunuyorum.

Ugreen ve Aukey ikisi de iyi markalardır. Aukey şarj aleti var bende çok iyi. Dört çıkışlı usbye sahip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an note 3 için batarya ve performans açısından en verimli rom hangisidir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Ömürlük Misafir

Ayarlar/Hesapların içine girin hangi hesaba yedek aldıysanız Rehber senkron et deyin gelmesi gerek.

Cevabınız için teşekkürler denedim ama olmadı..Mobil cihazla gmaile girdiğimde rehber nerede görüntüleniyor?
  • kutusu kitapçıkları kalem uçları ve değiştirme aparatı sıfır olarak aynen duruyor. Birde kaliteli ekran koruyucu var ihtiyacı olan bana ulaşsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

kutusu kitapçıkları kalem uçları ve değiştirme aparatı sıfır olarak aynen duruyor. Birde kaliteli ekran koruyucu var ihtiyacı olan bana ulaşsın

/>

/>

/>
    />

/>

/>
    />

/>

/>
    />

/>

/>
    />

/>

/>
    />

/>

/>

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel gif'ler

@selammmmmmmmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 2 Temmuz 2017; 11:34:41 >
  • Arkadaşlar forumda daha önce N9005 için volte nasıl çalışır konuşulmuş muydu?

• Aryamod 6.5 yükledim daha önce yuklrmedigime pişman oldum çok başarılı. Bunun gibi stabil çalışan rom lar mevcut mu n9005 için?

Not: benim gibi bildirim sorunu yaşayanlar whatsapp gmail skype gibi uygulamalarda anlık bildirim gelmiyor ancak siz açınca mesajları mailleri görüyorsanız smart manager dan Ram bolumunden auto start sekmesine gelip anlık bildirim almak istediğiniz programları açmanız gerekiyor. Az daha tekrar rom atacaktım son dakika da buldum çözümü :)

• Arkadaşlar pil performansı en iyi N900 romu hangi ülkeninki acaba? link verebilirmisiniz? Android 5. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 5 Temmuz 2017; 15:53:54 >
  • 
Sayfa: önceki 31023103310431053106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.