Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31013102310331043105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2014 ocakta almıştım telefonu 3.5 sene olmuş maşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 yıldır package disabler pro kullanıyorum. Geçen hafta güncellemeden sonra e-postalarıma ulaşamıyorum. Programdan tiki kaldırdım. Exchange hizmeti de aktif görünüyor. Hesaplarımı telefondan kaldırdım. Yeniden yüklemeye çalışıyorum, kullanıcı adı ve şifreyi girdiğimde "Gelen sunucu ayarları kontrol ediliyor" yazıyor ve orda takılıyor. Ne yapmam gerekiyor?
  • KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Mağazalardaki satılan bataryanın %90 ı sahte.

Samsung yetkili servislerinden almanızı tavsiye ederim.

Ortalama 80 lira civarında.

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Dostum piyasadaki yetkili servis dediklerininde birçoğu replika ürün kullanıyor.Piyasadayı okadar karıştırmışlarki yetkili servisin tezgahındakiyle birebir ben elektronik kalfalığı yapmış biri olarak şaşırıyorum @KoTuTuRK Orjinal demelerine kanma Düzgün görünen bir dükkandan uygun ücretli yada kapalı kutu şeklinde satılanlardan almanı öneririm.Genellikle de kapalı presli kutuları verirlerken abi garantiside var derler.Orjinal diye verdiklerine çarpılma derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım arkadaşlar yardimcı oldugunuz için sonsuz tesekkurler.

En mantıkmısı hiç riske.girmeden servisten almak olacaktır.

• Arkadaşlar note 3 cihazımdaki sd kartın içindeki bir dosyayı telefonun dahili hafızasına atmak istediğimde veya tam tersini yapmak istediğimde "BEKLİYOR:GALAXY NOTE 3 MEŞGUL" uyarısını alıyorum sebebi nedir acaba ve bu uyarıyı verdikten sonra iptale basınca o dosya komple siliniyor bi daha bulamıyorum.? Bu işlemleri telefon üzerinden yapınca sıkıntı yok ama pc den yapınca bu uyarıyı alıyorum.Bu sorunu daha önce yaşayan oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORKUN///M -- 14 Haziran 2017; 0:17:6 >
  • Arkadaşlar telefonun ekranını açmak için veya kapamak için güç tuşuna ve home tuşuna sürekli basmak sıkıcı oluyor.Telefonun sensörünü kullanarak ekranı açıp kapatan uygulamalardan daha önce kullanıp memnun olan varmı?
  • Selamlar

n9000q ile ilgili birkaç nacizane sorum olacak tecrübesi olanlar cevap verirse ziyadesiyle memnun olurum.

Telefonda tr 5.0 lolipop sürümü yüklü tamamiyle orjinal durumda üzerinde bir oynama yok.
    Official LineageOS 14.1 yüklemeyi düşünüyorum ancak merak ettiğim bir kaç sual var

*İmei kaybolurmu
    *Miracast'ın çalışmadığını okudum xda 'da son sürümde durum nedir
    -Ir çalışıyormu

Spen çalışmasın çok sıkıntı değil ancak miracast ve ır benim için önemli.

Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler...
  • Arkadaşlar bendeki note 3 ün ekranı kırıldı ama yapımı 450 550 arası sizce napmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: emocan21

Arkadaşlar bendeki note 3 ün ekranı kırıldı ama yapımı 450 550 arası sizce napmalıyım

Sahibinden den ikinci el temiz bulabilirsiniz bahsettiğiniz fiyatlarda. Tamir icin ugrasmayin bence.

• Iyi aksamlar arkadaslar.

Telefona sadece root yetkisi verip orjinal kendi yazilimiyla kullanmak mumkun mu? Tek istegim root gerektiren bir kac programi calistirabilmek. Kendi yazilimi kalsin istiyorum.

• ulas_sly kullanıcısına yanıt
    Yapabilirsiniz.

• Note 3 mü lg g2 mi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedesigner

Note 3 mü lg g2 mi sizce

note 3
  • Zaten suan lg kullaniyorum ama bozuldu gibi yaptirmaya degerminyada ikinci el note 3 dahami iyi

• Arkadaşlar bende ki note3 te bulunan telefon rehberini gmail hesabıma telefondan taşıdım.Kişilerden de gösterilecek kişileri de gmail hesabım yaptım.Buraya kadar herşey yolunda..Lakin telefonda gmailim devamlı açık ve sekronizasyonda açık olmasına rağmen ben gmail hesabımdan tekrar telefon hafızasına kopyalayamadım veya taşıyamadım..Telefondan hesabıma giriyorum rehber veya contacs diye bir link yok..Lapotoptan giriyorum gmail yazısını tıklayınca rehber var ama telefondan giriyorum gmail yazısı altında yok..Ben laptoptan rehberi mail yoluyla cep telefonunun rehberine kopyalarım ama uzun iş..Telefondan içi dışa aktarda googledan aktar veya google kopyala diye bir yer yok...Cep telefonunda ki içe dışa aktara google eklenebilir mi?Telefondan açılan gmail hesabında rehber nerede?
    Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  • Yaptıracaksanız da serviste yaptırın. Servis dışında yaptırdım.Oğlumun elinden düştü hemen çatladı.

• babayasar06 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Hesapların içine girin hangi hesaba yedek aldıysanız Rehber senkron et deyin gelmesi gerek.

• Birkac gündür böyle şeyler cıkmaya başladi programdandir dedim ama çözüm bulamadim

• 4n1L 4 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yabancı forumları falanda araştırdım

Peel smart remote programından oluyor bildirim ayarlarını kapatırsanız çözülür

• 
Sayfa: önceki 31013102310331043105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.