Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (3102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31003101310231033104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üste 300 TL verip Xiaomi Redmi Note 4x almak ne kadar mantıklı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde note 3 n9000q dan kalan

orjinal şarj aleti usb 3.0 lı , boş kutu ve kitapçıkları

cellular line ekran koruyucu ve silikon kılıfı kaliteli

s wiew cover orjinal kapaklı kılıfları mevcut

isteyen pmden görüşebiliriz. Ankarada elden teslim ederim.
  • Note3 telefonum aniden kapandı ve şuan açılmıyor. Ne yapabilirim? Telefonumun şarjı çok hızlı bitiyordu yani batarya ile sorun yaşıyordum. Bataryadan kaynaklı bir durum olabilir mi?
  • başka bir batarya ile deneyin 2.el telefon satıcılarında vardır deneme amaçlı sorun ona göre batarya alırsınız, benim telefonda da batarya dandikti bi geldim telefon kapanmış hiç bir şekilde cevap vermiyor , çıkartıp takmıştım bataryayı
  • Arkadaşlar selam note3 n9005 telefonuma android.process.media hatası geliyor tamam diyorum tekrar açılıyor internette verilen linkler hikaye bu nasıl çözülür
  • ozgurkiray O kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Telefona Wipe yaptım yine de geçmedi. Tahminim fazla sayıda taranacak medya dosyası yani resim video falan varsa bu proses kapanıyor. Ama sanki gelen son küçük yazılım güncelleme den sonra oldu.

• Ayarlar -> Uygulamalar -> Tümü ->İndirme Yöneticisi -> Verileri Temizleyiniz. Hafıza kartının bir yedeğini alın ve yeniden Biçimlendirme yapın ve sonrasında tekrar wipe data factory rest yapın tabi yedek alın mutlaka silinecek her şey. Telefon güncel değilse güncelleyin bu işlemleri yapmadan önce.
  • 9000q ya 9005 in anakartını taksak olur mu acaba deneyen var mı arkadaşlar

• media.Re.scan uygulamasını yükleyin ve taramayı başlatın. Bendeki sorun çözüldü. Umarım faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinchr -- 4 Haziran 2017; 8:42:40 >
  • Arkadaşlar, bu telefon için iyi bir araç içi tutucu önerebilecek kimse var mı?

• dinchr D kullanıcısına yanıt
    Kullanmakta olduğum Spigen Spg Universal Araç tutucuyu tavsiye ederim.

• MagMa NX - Release UX8.5 (Amazing S8 Edition #1), Bu romda hangi kerneli kullanıyorsunuz arkadaşlar?
  • Bir Ömürlük Misafir B kullanıcısına yanıt
    PHANTOM KERNEL 1.2j

http://ghost.com.ro/phantom-kernel/download/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonun titreşimi çok zayıfladı. Sanırım titreşim motorunu değiştirmek gerekiyor. Sipariş verdim bakalım kendim yapabilecek miyim? Sonucu yazarım.

• Uzun süredir rom denemesi yapmamıştım, MagMa NX - Release UX8.5 (Amazing S8 Edition #1) kurdum. İki gündür kullanıyorum, gayet güzel ve stabil şu ana kadar. Görsel olarak da çok hoş. Şu anda Lsskernel ile kullanıyorum daha Phantom-kernel denemedim ama ciddi anlamda iyi iş çıkarmışlar.

Bir tane de Aspire C9 Pro tabanlı rom var. Yorumlar da iyi görünüyor ilk fırsatta onuda test edeceğim.

Phornasis kullanıp MagMa NX - Release UX8.5 (Amazing S8 Edition #1) demeyen varsa mutlaka bir şans versin derim.

• Aspire C9 Pro tabanlı romda Türkçe dil seçeneği yok. Kurdum ama Türkçe olmayınca hiç test etmedim.

• Bir Ömürlük Misafir B kullanıcısına yanıt
    Hangi android sürümü var bu romda?
  • morische kullanıcısına yanıt
    6.0.1

• Dostlar orjinal batarya için link v.s varmı acaba ? Yada internet üzerinden nereden alabilirim yada n11drn orjinal batarya alan oldumu acaba ?

Tanıdığım bir aksesuarcıda sordum orjinal note 3 bataryası 65 lira dedi ama güvenemedim.

Bu arada cihaz türkiye cihazı 9000cq olanı..

• 
Sayfa: önceki 31003101310231033104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.