Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
62.781
Cevap
390
Favori
2.426.968
Tıklama
Giriş
    455 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9D2914531

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: fb168

Arkadaşlar bugün durduk yere telefonun ekranında yeşillenme oldu ve siyah yerler bile yeşil gibi göründü. Bu normal mi yoksa servislik bir durum mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Geçen gün benim de başıma geldi.

Yazılımsal bir durum bence de. Anlık olarak tetikleyen bir durum oluşuyor ama nedir, niyedir bilinmez durumda.

Sürekli olan bir durumda değil ki bende ir kere geldi benim de başıma, dert etmeyin bence.

Saygılarımla...

Boyle bir cihazda boyle komik hatalar var ve bence hic de umursanmayacak bir hata degil hocam
    insan boyle bir bugi bilmese korkar ilk gordugunde

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

Arkadaşlar bugün durduk yere telefonun ekranında yeşillenme oldu ve siyah yerler bile yeşil gibi göründü. Bu normal mi yoksa servislik bir durum mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yazılımsal bir durum bence de. Anlık olarak tetikleyen bir durum oluşuyor ama nedir, niyedir bilinmez durumda.

Sürekli olan bir durumda değil ki bende ir kere geldi benim de başıma, dert etmeyin bence.

Saygılarımla...

Boyle bir cihazda boyle komik hatalar var ve bence hic de umursanmayacak bir hata degil hocam

Bende ilk aldığımda çıkıyordu. Güncellemelerden sonra çıktığını hatırlamıyorum. Servislik bir durum değil bence.
    |
    |

• Yarbay
    8835 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9D2914531

quote:

quote:

Saygılarımla...

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

Saygılarımla...

Bir arkadaşım 6 Plus 128 gb lık modeli almış ve aldığı gibi 2 kere kitlenmiş. Kurtarılacak cihaz modunda itunes a bağlamış vs. derken yazılımsal sorunlara dayalı ve içine sinmemiş olacak ki henüz 10-15 günlük cihazını 2 gün önce 3.000 TL ye satmış.

Diyeceğim o ki her üründe bu durumlar olabilir ama kronik hale gelirse dert olur ki ben de sadece 1 kez gördüm o kadar.

Saygılarımla...
    |
    |
    Bahsedilenler: srknpower

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Hiç takmamak lazım..

Ben o cihazı beğendim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    srknpower kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mediamarktta siyah note 3 şu anda 1599tlye düşmüş,maxipuan kampanyası ile 50tl daha düşürmek mümkün,ihtiyaci olan arkadaslar için duyurayım.samsung Turkiye garantili.

|
    |
    merhaba üstadlar bende yurtdışı galaxy note 3 var N9005 imeisi kayıtlı bunu 4.4.2'ye güncelledikten sonra yarım saat kadar hat gözüküyor sonra ağda hata oluştu diye uyarı veriyor sürekli imeiyi sorguladığımda arkasındaki ile ve btk daki ile aynı 2 aydır araştırdım bütün forumları gezdim (burası hariç) ne yaptıysam olmadı sim pin kilit kaldırdım uçak modu kapat aç batarya sök 1 saat bekle genel ayarlardan opreatör seçimleri romlar rootlar kerneller yok yok hiç bir şekilde ağ bir türlü gelmiyor ya ben beceremiyorum yada tabletlik oldu anlayamadım.

*#0011# yaptığımda ve home ses kapat tuşunu yaptığımda şunlar yazıyor

İMEİ CERTİ : PASS

BINARY : CUSTOM

STATUS : CUSTOM

KERNEL LOCK 0X0

WARRANTY WOİD : 0X1

bilen arkadaşımız bana yardımcı olabilir mi?

• Binbaşı
    1553 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hureyre1372

merhaba üstadlar bende yurtdışı galaxy note 3 var N9005 imeisi kayıtlı bunu 4.4.2'ye güncelledikten sonra yarım saat kadar hat gözüküyor sonra ağda hata oluştu diye uyarı veriyor sürekli imeiyi sorguladığımda arkasındaki ile ve btk daki ile aynı 2 aydır araştırdım bütün forumları gezdim (burası hariç) ne yaptıysam olmadı sim pin kilit kaldırdım uçak modu kapat aç batarya sök 1 saat bekle genel ayarlardan opreatör seçimleri romlar rootlar kerneller yok yok hiç bir şekilde ağ bir türlü gelmiyor ya ben beceremiyorum yada tabletlik oldu anlayamadım.

*#0011# yaptığımda ve home ses kapat tuşunu yaptığımda şunlar yazıyor

İMEİ CERTİ : PASS

BINARY : CUSTOM

STATUS : CUSTOM

KERNEL LOCK 0X0

WARRANTY WOİD : 0X1

bilen arkadaşımız bana yardımcı olabilir mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: hureyre1372

merhaba üstadlar bende yurtdışı galaxy note 3 var N9005 imeisi kayıtlı...

Sim kart kesme kart ise gidip kesimi hazır yapılmış bir nano sim kart alın. Muhtemelen sim kartınız yanlış veya eksik kesilmiş. Eğer problem düzelmez ise muhtemelen sim kart yuvanız bozulmuş olabilir, servise gidip yaptırmanız gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos1977 -- 18 Ekim 2014; 2:21:20 >
    |
    |

• Teğmen
    184 Mesaj
    Merhaba değerli arkadaşlar
    N 9005 kullanıyorum.Önceki forumlarda tv ve diğer cihazların kumanda edilebileceğini okumuştum ama arasam bulamadım.
    Önerwbileceğiniz bir uygulama veya telefonun kendi uygulaması varmıdır?
    Saygılar...

Orijinalden alıntı: seljuks42

N 9005 kullanıyorum.Önceki forumlarda tv ve diğer cihazların kumanda edilebileceğini okumuştum ama arasam bulamadım.
    Saygılar...
    quote:

Orijinalden alıntı: seljuks42

Saygılar...

Google play de uygulamalar var IR 2.0 remote programı ve a smart remote programı var onları kullanabilirsin.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

merhaba arkadaşlar sizlerden çok acill bir yardım istiyorum.
    note 3 telefonuma rehbere numara eklersen ekliyorum sorunsuz..
    ama silmek isteyince herhangi bir numarayı silemiyorum ?
    seçiyorum sil diyorum ekrana REHBER DURDU mesajı gelıyor ne yaptımsa olmadı silemiyorum ...
    telefonda dünya kadar gereksiz numara var nasıl silebilirim lütfen yardım edin ...
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

merhaba arkadaşlar sizlerden çok acill bir yardım istiyorum.
    note 3 telefonuma rehbere numara eklersen ekliyorum sorunsuz..
    ama silmek isteyince herhangi bir numarayı silemiyorum ?
    seçiyorum sil diyorum ekrana REHBER DURDU mesajı gelıyor ne yaptımsa olmadı silemiyorum ...
    telefonda dünya kadar gereksiz numara var nasıl silebilirim lütfen yardım edin ...

günceldir...
    |
    |

• Yarbay
    2110 Mesaj
    arkadaşlar merhaba
    salı günü bende n900 siyah note3 almış bulunmaktayım telefonu aldıgım gibi spigen slim armor kılıf aldım gerçekten tank gibi oldu koruması süper, biraz kabalaştırıyor ama okadar para veriyoruz yarın bir gün ekranın kırılması kanarlarının soyulmasını engellemek için çekicem bunu
    note serisi ilk defa kullanıyorum bundan önce iphone 4-4s galaxy s3 ve s4 kullandım ama hepsi hikayeymiş gerçekten note3 fena bir telefon tabiri caizse yağ gibi akıyor telefon
    ilk şarjda ekran sürem 4 saat 34 dakika , 2saat telefon konuşması whatsap facebok instigram chorme vs.. hiç oyun oynamadım
    ikinci şarjımda 3 saat 47 dakika 1 saate yakın oyun oynadım 1.30 dakika kadar telfon görüşmesi gerisi klasi web gezintisi whatsap vs..

bir kaç sorum olacak ;
    kalemin hassasiyetini ayarlayabiliryormuyuz sanki biraz dokunmatiği zor basıyor gibi yani parmakla dokunrken havadan algılıyor gibi ekran ama iş kaleme gelince biraz bastırmak gerekiyor sizdede böylemi yoksa benimkindemi bir sorun var kafama takıldı
    ekrana normal bir ekran koruyucu taktım antischok ekran koruyucular var fiyatları biraz yuksek bunların biraz daha uygun fiyatlısı koruması iyi olanı önerebilirmisiniz mesela 30-40tl civarı olanlar spigende bakıyorum 70 küsür lira
    touchwiz dışında nova launcher var bunu önerirmisiniz kullanımı nasıldır hiç yuklemedim daha önce
    son sorum, aldıgım günden beri yürüyüş arkadaşı açık bunun şarja etkisi nedir?

edit : telefonu n11 den paralel ithalat aldım dubai bilişim medcell garantili 1307 tl ye geldi birgün daha bekleseydim %11 (55tl) n11 indirimi ile 1252 tl'ye alacaktım

edit2: siyah note3 imzasını eklerken resim uzak sunucuda bulunamadı hatası alıyorum resim ekleyemedim konu sahibi arkadaşa duyurulur, acaba sorun bendemi yoksa resim karşı taraftan silinmişmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_MuKa -- 18 Ekim 2014; 12:44:28 >

• Yarbay
    2441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

arkadaşlar merhaba
    salı günü bende n900 siyah note3 almış bulunmaktayım telefonu aldıgım gibi spigen slim armor kılıf aldım gerçekten tank gibi oldu koruması süper, biraz kabalaştırıyor ama okadar para veriyoruz yarın bir gün ekranın kırılması kanarlarının soyulmasını engellemek için çekicem bunu
    note serisi ilk defa kullanıyorum bundan önce iphone 4-4s galaxy s3 ve s4 kullandım ama hepsi hikayeymiş gerçekten note3 fena bir telefon tabiri caizse yağ gibi akıyor telefon
    ilk şarjda ekran sürem 4 saat 34 dakika , 2saat telefon konuşması whatsap facebok instigram chorme vs.. hiç oyun oynamadım
    ikinci şarjımda 3 saat 47 dakika 1 saate yakın oyun oynadım 1.30 dakika kadar telfon görüşmesi gerisi klasi web gezintisi whatsap vs..

bir kaç sorum olacak ;
    kalemin hassasiyetini ayarlayabiliryormuyuz sanki biraz dokunmatiği zor basıyor gibi yani parmakla dokunrken havadan algılıyor gibi ekran ama iş kaleme gelince biraz bastırmak gerekiyor sizdede böylemi yoksa benimkindemi bir sorun var kafama takıldı
    ekrana normal bir ekran koruyucu taktım antischok ekran koruyucular var fiyatları biraz yuksek bunların biraz daha uygun fiyatlısı koruması iyi olanı önerebilirmisiniz mesela 30-40tl civarı olanlar spigende bakıyorum 70 küsür lira
    touchwiz dışında nova launcher var bunu önerirmisiniz kullanımı nasıldır hiç yuklemedim daha önce

edit : telefonu n11 den paralel ithalat aldım dubai bilişim medcell garantili 1307 tl ye geldi birgün daha bekleseydim %11 (55tl) n11 indirimi ile 1252 tl'ye alacaktım

edit2: siyah note3 imzasını eklerken resim uzak sunucuda bulunamadı hatası alıyorum resim ekleyemedim konu sahibi arkadaşa duyurulur, acaba sorun bendemi yoksa resim karşı taraftan silinmişmi
    quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

arkadaşlar merhaba

bir kaç sorum olacak ;

Ben note 2 kullanırken kalemin üzerinde küçük bir kapak vardı onu iğne ucu ile açınca içinde bir ayar düğmesi görünüyordu ve onunla hassasiyet ayarı yapabiliyorduk..Hatta note 2 ana konusunun ilk mesajında anlatımı var hala..Note 3'te böyle bir şey olurmu bilmiyorum ama şuana kadar kalemin hassasiyetinden bir şikayetim olmadı..
    Paketten yedek uçlarda çıkıyor istersen değiştirip bir dene..
    Launcher olarak tsf Shell çok güzel ama ondada menüde klasör oluşturulmuyor yada ben aylardır bulamadım..
    Hayırlı olsun bu arada..
    |
    |

• Yarbay
    2110 Mesaj

Teşekkür ederim
    kalem aslında alıgılıyor ama parmakla dokunmamdan biraz daha az tepki veriyor gibi ucunu değiştireyim birde öyle deneyeyim
    yada daha önce kalemli akıllı telefon hiç kullanmadığım için bana biraz garip geldi ondan dolayıda olabilir :)
    |
    |
    Bahsedilenler: KoTuTuRK

Modem'i değiştir genelde ağ hatası farklı modemlerden kaynaklanıyor..
    |
    |
    hureyre1372 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şimdi kendi telefonumda denedim kalemin ucu telefona değse bile algılamıyor taki kalemi hafif bastırana kadar..Yani kalemin ucu sadece ekrana değiyorsa ekran algılamıyor aynı zamanda kalemin ucunun çok hafif içeri girmesi lazım ki sanırım uç içeri girdiği an kalemin içinde birşeyler aktif oluyor..
    Normal bir durumdur yani.
    |
    |
    by_MuKa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Durumun varsa note 4 al daha güncel model....
    Ama note 3 de tavsiye edilir..

|
    |
    impalaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar bu son yazılımdan geriye bir oncekı 4.4.2 ye nasıl doneriz acil yardım

|
    |

http://www.pdateknoloji.com/samsung-n9000-galaxy-note-3-0-3-mm-temperli-cam-ekran-koruyucu_46185.html
    Bunu öneririm bizzat kendim kullanıyorum çok memnunum.Kendi camından bile güzel hissiyat ve kaydırma.Parmak izi az bırakıyor ve silince hemen geçiyor.Spigenin sadece adı var.
    |
    |
    by_MuKa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The purpose of life is to end.
  • Teğmen
    211 Mesaj
    Arkadaslar merhaba. Yeni rom yükledim lakin resimdede görüldüğü gibi klavyede karakterler üstündeki kısayolları kaldiramadim. Yardımlarınızı bekliyorum..
    Saygılar..

SEO
üniversite
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.