Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22982299230023012302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Iphone 5'ten sonra sizce Note 3 üzer mi :)
    Artık büyük ekranlı telefon kullanmak istiyorum fakat çekincelerim var.Neo'nun uygun fiyati beni cezbediyor fakat note 3 ün daha uzun ömürlü olacağını da öngörmüyor değilim.Note 3 alır isem mecbur ikinci el alacağım bütçem sıfıra malesef yetmiyor.
    Beni en az 1 yıl idare edicek mümkünse android L güncellemesini alacak bir cihaz olursa çok iyi olur.
    Siz kullanan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa çok memnun olurum.

üzmez hocam bende iphone 5ten note 3 e geçtim ilaç gibi geldi diyebilirim şarjından felan memnunum

Samsung bu cihaza mecbur android L güncellemesini verecek ram sorunu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost18tr

Doğum günün kutlu olsun, bu arada hayırlı olsun NOTE 4 abi

sagol dostum cok tesekkur her ıkı guzel tebrıgın ıcın :)
  • son guncelleme ile sarj daha uzun gidiyo sanki sizde durum nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

n9005 model bir cihazın LTE olup olmadığı arka kapak haricinde nasıl anlaşılır ? menüde vs. farklılık var mıdır ?
  • tyilgin1 kullanıcısına yanıt
    Gerçek (replika vb. olmayan) bir N9005 ise standart olarak LTE'dir.
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_3-5665.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmkar

Gerçek (replika vb. olmayan) bir N9005 ise standart olarak LTE'dir.
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_3-5665.php

Tüm n9005 lerin LTE olduğunu bilmiyordum. cevabınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyilgin1 -- 17 Ekim 2014; 18:23:45 >
  • Mobogenie market programi virus mudur.kullanan var mi. Ben yukledim videolar , watch on gibi sistem uygulamalarinin guncel versiyonlarini onerdi.bende yukledim.bazi ucretli oyunlarida ucretsiz olarak gostetiyor.silsemmi bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

Bu gün ki güncellemeden sonra rehbere hızlı giriş yapabiliyorum. (Ama daha tam emin olamadım stabil hızda olup olmadığına)

aynen ben de farkettim arkaplanda bicok uygulama acikken bile eskiye gore cok hizli giriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

quote:

Bu gün ki güncellemeden sonra rehbere hızlı giriş yapabiliyorum. (Ama daha tam emin olamadım stabil hızda olup olmadığına)

aynen ben de farkettim arkaplanda bicok uygulama acikken bile eskiye gore cok hizli giriyo

başka yenilik var mı farkedilen?
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt
    hangi rom hocam?
  • Note 3 ümde şarj cihazı bağlandığında bildirim sesi gelmiyor sizde de aynı mı

• quote:

hangi rom hocam?

4.4.2 stock rom
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Türk Rus olarak sormuştum ama Türk herhalde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

quote:

başka yenilik var mı farkedilen?

gözüme çarpan başka bi yenilik yok hocam
  • quote:

Türk Rus olarak sormuştum ama Türk herhalde

evet türk rom
  • Ben de şimdi güncelledim cihazı rehberde tuşlar tam köşelere oturmuyordu benim artık oturuyor. Ayrıca renkleri de hafif açılmış gibi.. Ondan ayrı galerideki öğeleri sakla sorununu halletmişler. Başka bi şey farkedemedim :)

• Arkadaşlar antutu testi yapayim diye girdigimde farkli birsey fark ettim benim cihaz Note 3 LTE-A olarak gozukuyor . Nedir bu LTE-A bilginiz varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: fb168

Arkadaşlar bugün durduk yere telefonun ekranında yeşillenme oldu ve siyah yerler bile yeşil gibi göründü. Bu normal mi yoksa servislik bir durum mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Geçen gün benim de başıma geldi.

Yazılımsal bir durum bence de. Anlık olarak tetikleyen bir durum oluşuyor ama nedir, niyedir bilinmez durumda.

Sürekli olan bir durumda değil ki bende ir kere geldi benim de başıma, dert etmeyin bence.

Saygılarımla...

Boyle bir cihazda boyle komik hatalar var ve bence hic de umursanmayacak bir hata degil hocam
    insan boyle bir bugi bilmese korkar ilk gordugunde

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

Arkadaşlar bugün durduk yere telefonun ekranında yeşillenme oldu ve siyah yerler bile yeşil gibi göründü. Bu normal mi yoksa servislik bir durum mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yazılımsal bir durum bence de. Anlık olarak tetikleyen bir durum oluşuyor ama nedir, niyedir bilinmez durumda.

Sürekli olan bir durumda değil ki bende ir kere geldi benim de başıma, dert etmeyin bence.

Saygılarımla...

Boyle bir cihazda boyle komik hatalar var ve bence hic de umursanmayacak bir hata degil hocam

Bende ilk aldığımda çıkıyordu. Güncellemelerden sonra çıktığını hatırlamıyorum. Servislik bir durum değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

Saygılarımla...

Bir arkadaşım 6 Plus 128 gb lık modeli almış ve aldığı gibi 2 kere kitlenmiş. Kurtarılacak cihaz modunda itunes a bağlamış vs. derken yazılımsal sorunlara dayalı ve içine sinmemiş olacak ki henüz 10-15 günlük cihazını 2 gün önce 3.000 TL ye satmış.

Diyeceğim o ki her üründe bu durumlar olabilir ama kronik hale gelirse dert olur ki ben de sadece 1 kez gördüm o kadar.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 22982299230023012302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.