Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21582159216021612162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni güncelleme hakkında bilgi verirmisiniz download booster fln okudum fazla bilgi bulanadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda videoları büyük ekran yapınca video donuyor.sanki fps düşmüş gibi oluyor çözümü bilen var mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Clawson

Telefonda videoları büyük ekran yapınca video donuyor.sanki fps düşmüş gibi oluyor çözümü bilen var mi acaba

Bendede internetten açtığım videoları tam ekran yapınca video videoluktan çıkıyor fotoğraf gibi sıra sıra oynuyor bunun nedeni nedir? birde her zaman olmuyor sanki arada karşılaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar kapasitif tuşlarımın ışığı yanmıyor. Bunları açan kapatan bir ayar varmı ? Yoksa bozulmuş olabilirmi ?

bildiğim kadarıyla öyle bir ayar yok yazılım sorunu olabilir yani restore ile sorun ortadan kalkacaktır ama bu soruna neden olan program vs neyse bulmak gerekir boş yere kayıtlarınızdan olmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar kapasitif tuşlarımın ışığı yanmıyor. Bunları açan kapatan bir ayar varmı ? Yoksa bozulmuş olabilirmi ?

bildiğim kadarıyla öyle bir ayar yok yazılım sorunu olabilir yani restore ile sorun ortadan kalkacaktır ama bu soruna neden olan program vs neyse bulmak gerekir boş yere kayıtlarınızdan olmayın

Var

Kolay gelsin
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar Son güncelleme den sonra telefon kendi kendine bildirim sesi veriyor.. Açıp bakıyorum.. Bildirim yok... Bunun sebebi nedir

• beyler en güncel tr romu nerden yükleyebilirim, root atmayı beceremedim cach de kalıyo cihaz, sıfırdan firmware yükleyeyim diyorum rom bulamadım sammobile dan da indiremedim, yardım edebilirmisiniz

cihazım smn9000q
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Dostlar başınızı ağrıttım biraz ama ..dün yurtiçi garantili bir note 3 almıştım,işyerindeki arkadaşım çok beğendiği için ona satmak zorunda kaldım..Şimdi bir tane daha almak zorundayım..Yanlız Avrupa versiyonu düşünüyorum aradaki farkları biliyorum işlemci 4k video v.b..
    onun dışında kafamı karıştıran birkaç yazı okudum nette, kimi 9005 modeli daha fazla ısınıyor diyor kimi şebekede sorun çıkarır diyor kimide bataryası işlemciden dolayı daha çabuk tükeniyor diyor..Bazılarıda hafızasının 16 g.b olduğunu yazmış
    Bu yazdıklarımın doğruluk payı nekadar acaba ? Kullanan arkadaşlar yorumlarlarsa sevinirim..

Merhaba. N9005 modeli 32 gbtır. 16 gb n9005 görürseniz yüksek ihtimalle replikadır itibar etmeyin. Şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Gsmarenadaki yeni Note 4 fotoğrafları doğruysa,Note 4 çok can yakar. :)

Bir başka forumda görmüştüm bende.

Hani bir tabir vardır ya "Denizden babam çıksa yerim" gibi, ben de bu tabiri NOte serisi için kullanıyorum artık.
    NOte serisinden ne çıkarsa alır kullanırım :)

Ama hala Microsoft'tan kalemli bir ürün sürprizi de beklemekteyim :)

Saygılarımla...
  • samil2001 kullanıcısına yanıt
    hocam peki bu glass ekran koruyucu takımı daha mı kolay? daha önce hiç takmadım da 1-2 video izledim bazıları hemen üstüne koyuyor yapışıyor bazılarında uğraşmalı oluyor :)
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Görseller mükemmel bir cihazı işaret ediyordu. Tasarım gerçekten öyle olursa hem şık hem kullanışlı bir cihaz olur.

Aynı tabir benim içinde geçerli. :) Harika bir seri,rakipsiz. Bir rakibi olsa fena olmaz ama. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sevarc

Teşekkürler. Gsm şu an rootlu değil. Bu durumun düzelmesi için önce root mu yapmam gerekir. Peki onerdiginiz rom hangisidir n9005 için.

Daha önce Root ettiniz di mi? Sonra unroot ettiniz sanırım. Stock almanya rom unu sammobile den indirin kurun. Sonra Root edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona guncelleme yaptiktan sonra telefona wipe attim. Oyundan yada programdan ana menuye donerken slayt efektleri olmaya basladi bunlar guncellemeyle mi geldi yoksa ben onceden kapatmis miyim? Birde bunlari nasil kapatabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 16 Ağustos 2014; 22:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement13

quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Dostlar başınızı ağrıttım biraz ama ..dün yurtiçi garantili bir note 3 almıştım,işyerindeki arkadaşım çok beğendiği için ona satmak zorunda kaldım..Şimdi bir tane daha almak zorundayım..Yanlız Avrupa versiyonu düşünüyorum aradaki farkları biliyorum işlemci 4k video v.b..
    onun dışında kafamı karıştıran birkaç yazı okudum nette, kimi 9005 modeli daha fazla ısınıyor diyor kimi şebekede sorun çıkarır diyor kimide bataryası işlemciden dolayı daha çabuk tükeniyor diyor..Bazılarıda hafızasının 16 g.b olduğunu yazmış
    Bu yazdıklarımın doğruluk payı nekadar acaba ? Kullanan arkadaşlar yorumlarlarsa sevinirim..

Merhaba. N9005 modeli 32 gbtır. 16 gb n9005 görürseniz yüksek ihtimalle replikadır itibar etmeyin. Şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)

Yardimci oldugunuz icin tesekkür ederim

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    gelistirici seceneklerinden kapatabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

Arkadaslar Son güncelleme den sonra telefon kendi kendine bildirim sesi veriyor.. Açıp bakıyorum.. Bildirim yok... Bunun sebebi nedir

+1

• Arkadaşlar benim telefonun ahize sesi çok az geliyor.ses ayarlarından kontrol ettim fullde.3 tane note 3 le kiyasladim yarisi kadar geliyor çözümü ne olabilir ?

• dionysos1977 kullanıcısına yanıt
    Bu işlemi yaptiktan sonra, root yapmama gerek var mı. Root istemiyorum. Bu arada dediğiniz gibi önce root yapmistim sonra unroot. Gliba rootu iyi yapamamistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daelyaraque

Arkadaşlar benim telefonun ahize sesi çok az geliyor.ses ayarlarından kontrol ettim fullde.3 tane note 3 le kiyasladim yarisi kadar geliyor çözümü ne olabilir ?

Ses ayarlarından adapt sound olayını uygulayıp tekrar deneme yaparmisiniz bir de konuşma sırasında ekstra ses olayı var görüşme menüsünde deneyiniz.

• fb168 kullanıcısına yanıt
    kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    Erişilebilirlik ayarlarından Bildirim Hatırlatıcı açıksa kapatın lütfen ben öyle çözmüştüm@fb168 @kartal0001903

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar23 -- 17 Ağustos 2014; 0:54:27 >
  • 
Sayfa: önceki 21582159216021612162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.