Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21562157215821592160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dionysos1977

quote:

Orijinalden alıntı: lonewolf3424

quote:

Orijinalden alıntı: dionysos1977

quote:

Orijinalden alıntı: lonewolf3424

Arkadaşlar benim almanyada akrabam oturuyor. Bana oradan note 3 (n9005) alacak. Pasaportuma kayıt ettireceğim. Sim kilit içinde açıp orada konuşsa 5dk açılıyormuş diye duydum. Ama teleflnda türkçe dil olacakmı. Yada başka ne sorunlar karşılaşabilirim. Şimdiden teşekkürler

konuunn ilk mesajını oku.
    5dk'lık konuşma her zaman işe yaramıyor. İlk mesajda almanya n9005'ler için region lock'ın nasıl kalkacağı yazıyor.

dil konusunda sıkıntı yok.

Peki hocam saolun dil konusunda eminmisiniz? Yanlış anlamayın lütfen başka yerlerde okuduklarım aklımı karıştırdıda. Yardımınız için çok saolun

ben almanya n90005 kullanıyorum. başka açıklama yapmama gerek var mı !

Pardon hocam imzanızı görmedim yardımınız için saolun bende alıcam inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Dostlar bir adet 2. el note 3 buldum full kutulu garantili yalnız şirket hediyesi olduğu için faturası yok ..Garantide bir sıkıntı yaşarmıyım acil cevap yazarsanız birazdan alacağım çünkü..

Samsung'a sor!

444 77 11

• Slm arkadaslar bende s4 den not3 e gecis yapdim gayet guzel tlfn
  • dionysos1977 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Dionysos cevapların için çok teşekkür ederim.
    Cpu-z yi yükledim. Dediğin gibi snapdragon800 ve 16 gb dahili belek var. Ama root yapmıştım ve geri unroot yaptım. Ram düşüklüğü rootlu dönemde vardı ama öncesini bilmiyorum. 3 gb mi yoksa farklı mı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sevarc

Öncelikle Dionysos cevapların için çok teşekkür ederim.
    Cpu-z yi yükledim. Dediğin gibi snapdragon800 ve 16 gb dahili belek var. Ama root yapmıştım ve geri unroot yaptım. Ram düşüklüğü rootlu dönemde vardı ama öncesini bilmiyorum. 3 gb mi yoksa farklı mı bilmiyorum.

note 3lerde bildiğim kadarıyla 16gblik bir üretim yok.

• paldov P kullanıcısına yanıt
    Evet. Iyi biliyorum ilk aldığım da 32 gb idi. Root bozdu herşeyi galiba.

• Mobil veri sürekli açık ancak kendi kendine mobil veri den veri düşüyor internet durduk yere kullanılıyor. Arka planda uygulama da yok boşu boşuna sürekli kapatmak zorunda kalıyom widget da yok çözemedim gitti.

• Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    s3 kullanıyorum yazdığım uygulamaları test etmek için de kullanıyorum telefonu bir gün telefonu şarj edememeye telefonu bilgisayara bağlayamamaya başladım. dedim girişini bozdum herhalde kendi kendine s voice u açıp kapamaya başladı telefonu kullanamaz oldum
    sonra şarj edebilmeye başladım. bu arada 3-4 defa fabrika ayarlarına dönmeyi ihmal etmedim tabii kendi çapımda yapabileceğim her şeyi yaptım. servis aranmaya başladım. ithalatçı garantisi ile almıştı tabii ki yalan çıktılar. neyse uzatmayayım aradan 2-3 ay geçti kendi kendine düzeldi alet.
  • quote:

Evet. Iyi biliyorum ilk aldığım da 32 gb idi. Root bozdu herşeyi galiba.

Telefonunuzda Hong Kong yazılımı var ve orada resmi kilitsiz Note 3 ler 2GB Ram ve 16GB Dahili hafızaya sahiptir.

Bu telefonun Rom u doğal olarak farklı partition a sahiptir. Yani 32GB kk versiyona ait Romu bu telefona veya tam tersi imkansız gibi birşeydir. Telefon Hong kong menşei ise 16GB lıktır.

Kolay gelsin

• Sa abi telefona guncelleme geldiginden beri sarji cok cobuk bitiyo ve kasmaya basladi acil yardom lutfen telefondan sogdum

• Sa abi telefona guncelleme geldiginden beri sarji cok cobuk bitiyo ve kasmaya basladi acil yardom lutfen telefondan sogdum

• Beyler tüm sayfaları okuyamadim kusura bakmayin note 3 n9005 e çakma IMEI atilabiliyormu

• Arkadaşlar benim arkadaşım hollandadan note 3 getirecek n9005 modeli acaba bölgesel kilit sorunu olurmu elimde pasaport kayıt hakkı var onu kullanacağım bölgesel kilit sorun oluştururmu asıl bunu öğrenmek istiyorum telefon hollandadan gelecek kullanan varsa lütfen alıntı yapsın.
  • aydink_1903 A kullanıcısına yanıt
    Peki farklı yazılım yukleyebilirmiyim.
    Unroot yaparken aynı yazılımı yuklemistim. Yani hong kong olanı. Farklı bir ülkenin yazılımı olabilir mi, mesela fransa.

• Selamlar herkese.

Babamda Note 3 var bu akşamdan beri şarj olmuyor. Neden olduğunu bilmiyoruz. Bendeki Motorola'nın şarj aleti ile denedim yine olmuyor Power Sharing uyarısı verdi. Sonra şarjda değilken batarya ya şarj oluyormuş gibi simge geldi şarja taktık gitti.

Bu olayı yaşayan var mı? Yaşayan varsa servise mi verdi. Eğer burdan bir yanıt gelmezse elimiz mahkum zaten servise vereceğiz.

Ayrıca cihaz vatandan alındı ama faturası iş yerinde. Yarın vatana gitsek fatura isterler ama acaba imeiden de bakabilirler mi fatura yanımızda olmasa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki farklı yazılım yukleyebilirmiyim.
    Unroot yaparken aynı yazılımı yuklemistim. Yani hong kong olanı. Farklı bir ülkenin yazılımı olabilir mi, mesela fransa.

Eğer 16GB lık cihaz ise 32GB lık mesela fransız yazılımı yüklemenize izin vermez cihaz.

Kolay gelsin

• Merhaba arkadaşlar geçen ay note 3 cihazim 30cm yükseklikten yere düştü ve iç ekran kirildi 650tl karsiliginda serviste komple degisti;sonra gecen hafta full korumali kullandigim halde en ufak bi darbe almadan dokunmatik panel çatladı şok oldum hemen bakirkoy servisine gittim (içerisi SSK vezne kuyruğu gibi)neyse merkeze yollamamiz lazim dediler yolladilar ve bugün sonuç geldi kullanici hatasi şaka gibi ne cagri merkezinde nede serviste derdini anlatacak bir insan yok gerek malzeme kalitesi gerek satis sonra destek Samsung da maalesef bulunmuyor bildiğin devlet dairesi olmuş yazik

• Bluetooth calismiyor hıc bi cihazı görmüyor napmaliyim servise göndermek gerekiyormu kendimiz ayarlarıyla oynayıp duzeltebilirmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Falkee27

Arkadaşlar benim arkadaşım hollandadan note 3 getirecek n9005 modeli acaba bölgesel kilit sorunu olurmu elimde pasaport kayıt hakkı var onu kullanacağım bölgesel kilit sorun oluştururmu asıl bunu öğrenmek istiyorum telefon hollandadan gelecek kullanan varsa lütfen alıntı yapsın.

Hocam ilk sayfada yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Aty.

Selamlar herkese.

Babamda Note 3 var bu akşamdan beri şarj olmuyor. Neden olduğunu bilmiyoruz. Bendeki Motorola'nın şarj aleti ile denedim yine olmuyor Power Sharing uyarısı verdi. Sonra şarjda değilken batarya ya şarj oluyormuş gibi simge geldi şarja taktık gitti.

Bu olayı yaşayan var mı? Yaşayan varsa servise mi verdi. Eğer burdan bir yanıt gelmezse elimiz mahkum zaten servise vereceğiz.

Ayrıca cihaz vatandan alındı ama faturası iş yerinde. Yarın vatana gitsek fatura isterler ama acaba imeiden de bakabilirler mi fatura yanımızda olmasa?

Böyle sorunlar genelde usb girişinin bozulması ile ortaya çıkar. S2 de başıma gelmişti servise verdim o kısmı değiştirdiler. Eğer ürününüz Samsung Türkiye garantili ise fatura olmadan servise verebilirsiniz. Vatan ile bir ilginiz yok onlar sadece ürünü satarlar servis kısmı onları ilgilendirmez. Müşteriye yardım olsun diye ürünü servise sizin yerinize gönderebilirler muhatabınız değildir.

• 
Sayfa: önceki 21562157215821592160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.