Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar elimde 2 gunluk vidali mavi bumper var 10 dolara almistim. Isteyene 15 lira + kargoya gonderebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Arkadaşlar Iphone 5s ile bu telefon arasında gidip geliyorum. Bana bir tavsiye verebilir misiniz lütfen.

5s oyuncak gibi kalıyor. Minicik ekran.

• cover kılıf aldım 10 tl ye ekranı kapattığımdaki fonksyonlar filan herşey ama herşey çalışıyor harika bu arada alıpta çalışmayanlar için bi taktik kapağın arkasında 2 tane metal uçvar onlar telefona değecek şekilde üretiliyor ama gel gelelim 1 inenin altında tüpler olduğundan devreler olduğundan diğer uç aşada kalıyor bu yüzden 2. uç değmiyor onlar oraya yapışık çıkarın kılıftan bidaha yapıştırın ama aşada duran uca bastırmayın bölece oda havada durucak kapağı arkaya taktığınızda kılıf takır takır çalışıcaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Beyler sizde wifi bildirip barından açarken veya kaparken anında mı işlem gerçekleşiyor. Ben de eskiden ikisi de açma da kapama da anında oluyordu, şimdi ikisinde de ufak bir bekleme süresi var

Bendede biraz bekletiyor.

• Bugün samsung account güncellemesi geldi sizce bu yeni bir güncelleme hazırlığı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: VedoVedo

quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Arkadaşlar merhabalar , Rusya sürümüne yeni gelen güncelleme ile benim şarjda da gözle görülür bir düşüş var neden böyle oldu anlamadım çok rahat 4-5 saat ekran süresi alırken şimdi 2.5 saati geçiremedim aynı şekilde kullanıyorum extra birşey yüklemedim ama cpu spy dan kontrol ediyorum uyku süresi çok düşük 250 mhz yüksek görünüyor hangi program yiyor anlamadım

Güncelleme öncesi Wipe yapmıştım ama güncelleme sonrası yapmayı unuttum bununla alakalı bir durum olabilir mi acaba

Bende de aynı sorun var. N9000 rom forumunda sorunca aşağıdaki gibi bir cevap geldi :

"Kullandığın kernel stock değilse deep sleep i unut. Son güncelleme ile Samsung Kernelde değişikliğe gitti bu da custom Kernellerin modemi devamlı uyanık tutmasına neden oluyor. Android OS devamlı devrede kalarak Deep sleep î önlüyor. Şuan tek çözüm stock kernel kullanmak. "

Bu arda benim ekran kapalıyken soluk mavi bir led yanıp sönüyor ve deep sleep 0. eski rom da deep sleep %90-92 civarı oluyuordu. böylece pil tek şarjda 3 günü yada 6 saat civarı ekran süresi (yaklaşık 1 gün) görebildiğim olmuştu.

Yazılımsal bir olay yani anladığım kadarıyla , ben direk rusya romunu kurmuştum extra birşey yapmadım root filan stock kernel hangisi oluyor acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

quote:

Bu arada arkadaşlar ülkemizde spigen oldukça pahalı yurt dışında orjinal olmayanları satılıyor ne kadar sağlıklıdır acaba kullanananız var mı tavsiye edermisiniz

http://www.aliexpress.com/item/New-Style-Neo-Hybrid-Bumblebee-Spigen-SGP-Phone-case-for-Samsung-Galaxy-Note-3-III-N9006/1539540683.html

ben kırmızı rengini 2 aydır kullanıyorum gayet güzel bir koruma sağlıyor fakat telefonu kabalaştırıyor bi hayli ve direkt dikdörtgen moduna sokuyor telefonu xperia z gibi

Linkini verdiğim yerden mi aldınız acaba birde orjinal ile çok fark varmıdır acaba bu ürünlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: tahsinakkulah

RDC nin ve xyf nin sattığı ürünler kalitelidir kendim kullanıyorum.

Teşekkür ederim o zaman RDC 'den alıp denemek lazım fiyatlar çok makul gerçekten 5-6 TL 'ye geliyor
  • Eski sürüme dönmeyi tavsiye edermisiniz acaba sam mobilden indirdiğim bir önce ki sürüm pc de duruyor zaten silmemiştim şarj olayı çok kafama takıldı gözle görülür ciddi bir fark var gerçekten eski meşhur Rus sürümü şahaneydi gerçekten hiç kasmadan 5-6 saat ekran süresi veriyordu şimdi onu kapat şunu kapat bugün kasarak 15 saate 4 saat ekran süresi aldım
  • quote:

Eski sürüme dönmeyi tavsiye edermisiniz acaba sam mobilden indirdiğim bir önce ki sürüm pc de duruyor zaten silmemiştim şarj olayı çok kafama takıldı gözle görülür ciddi bir fark var gerçekten eski meşhur Rus sürümü şahaneydi gerçekten hiç kasmadan 5-6 saat ekran süresi veriyordu şimdi onu kapat şunu kapat bugün kasarak 15 saate 4 saat ekran süresi aldım

Rus sürümü N900XXUENF3_ü yüklersen dönüş yok
    TÜRK sürümü yükleniyor fakat IMEI gidiyor Tekrar rus sürümü kurunca geliyor
    N9000Q yeni sürümü bekleyip kurucaz artık
    İYİCE ARAŞTIR öyle yükle
    (3-4 defa yükledim sonuç aynı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayk_xyz

quote:

Eski sürüme dönmeyi tavsiye edermisiniz acaba sam mobilden indirdiğim bir önce ki sürüm pc de duruyor zaten silmemiştim şarj olayı çok kafama takıldı gözle görülür ciddi bir fark var gerçekten eski meşhur Rus sürümü şahaneydi gerçekten hiç kasmadan 5-6 saat ekran süresi veriyordu şimdi onu kapat şunu kapat bugün kasarak 15 saate 4 saat ekran süresi aldım

İYİCE ARAŞTIR öyle yükle

Efs yedekleme imei tool lar var. Note3 icin de vardir illa ki. Bir arastirin derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaya

quote:

quote:

İYİCE ARAŞTIR öyle yükle

Efs yedekleme imei tool lar var. Note3 icin de vardir illa ki. Bir arastirin derim

EFS yedeğim var Tekrar rus romuna dönünce IMEI GELDİ
    Bu nun için EFS yapmadım
    (Her ihtimale karşı yedek almıştım.)

• quote:

quote:

İYİCE ARAŞTIR öyle yükle

Philz recovery ile Haziran rus Rom'undan Nisan RUS rom ve 3 gün önceki yedeğime geri döndüm. Deep sleep çalışmaya başladı nihayet. %87 deep sleep var. yaklaşık 5 saatir şarja takılı değil tel ve pil %94, Bu süre içinde 25 dakika ekran açıklık süresi var. Benim için önemli olan şarja takılı olmadan geçen süre bu nedenle 2 - 2.5 gün bekleme süresini tercih ediyorum. 3 güne kada çıktığım oldu ama çok zorlayıcı oldu :)

• Arkadaşlar bu görev notu yerine kalemle yazacağım ve normal yazıya dökeceği not alma uygulaması yok mu bu görev notu gibi ekrana widget olarak ekleye bileceğim ?

• MIUI test takımına girdim arkadaşlar ben de geçenlerde. Rom çok güzel hızlı, killer bug pek kalmadı fakat ufak tefek buglar hala çok. Şarj falan fena değil, her romdaki gibi işte. Stabil sürüm ne zaman çıkacak acaba merak içindeyim. Bana hayli var gibi geliyor ama.
  • quote:

Linkini verdiğim yerden mi aldınız acaba birde orjinal ile çok fark varmıdır acaba bu ürünlerde

bende ordan aldım köşelerinde cebe koyup çıkartmak çok hafif renk atmaları oldu sadece ama sonuçta 7 liraya kapıya gelen ürün orjinali ile arasında da üsttede yazdım ama gözle görülür 50-60 liralık bir fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

quote:

bende ordan aldım köşelerinde cebe koyup çıkartmak çok hafif renk atmaları oldu sadece ama sonuçta 7 liraya kapıya gelen ürün orjinali ile arasında da üsttede yazdım ama gözle görülür 50-60 liralık bir fark yok

Spigen TR sitesinde 100 TL olmuş fiyatı 100 TL ' 1 tane almaktansa 5 tane renk renk alırım yine de 30-35 TL yapar :)

• Samsung apps guncellemesi geldi. Samsung galaxy apps oldu. Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

MIUI test takımına girdim arkadaşlar ben de geçenlerde. Rom çok güzel hızlı, killer bug pek kalmadı fakat ufak tefek buglar hala çok. Şarj falan fena değil, her romdaki gibi işte. Stabil sürüm ne zaman çıkacak acaba merak içindeyim. Bana hayli var gibi geliyor ama.

Kalem özellikleri çalışıyor mu miui de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 10 Temmuz 2014; 12:17:47 >
  • 
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.