Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20622063206420652066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum Spigen Slim Armor İndirimde bir bayiden bugun sipariş verdim gelsin bir inceleyim eğer Hoşuma giderse Sende bir incelersin
  • Bende 9005 Kullanıyorum %100 Şarjdayken Uyku Modunda bırakırsam 6-7 saat kadar şarj azalmıyor%100 de kalıyor bana göre 7 saat kurcalamaya iyi gidiyor bence gün içerisinde apple gibi rezil edici bir şarj sıkıntısı yaratmıyor.
  • Arkadaşlar Iphone 5s ile bu telefon arasında gidip geliyorum. Bana bir tavsiye verebilir misiniz lütfen.
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Kardeş bugün sipariş verdim s-wiev slim armor Kullanıcı bir arkadaştan bilgi aldım full koruma yalnız biraz teleefonu kabalaştırıyor.Kabalaştırma olayına pek takılmıyorum.Sonuçta phablet bir telefon aldık Güvende olması için biraz daha irileşmesi pekte problem olmaz diye düşünüyorum.108 liraya aldım ürün gelsin inceleyip burada fotoğrafta paylaşırım eğer uygununa giderse öneririm
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Kardeş 3 $ dan bahsediyor 7 lira muhtemelen bizim buradaki piyasada satılan 3-4 liralık slikon kılıflardandır.Birde düşündürücü tarafı Bir dosyayı Kargo şirketi 7 liraya getiriyor şehir içi :D bunlar parayı nerden kazanıyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Arkadaşlar Iphone 5s ile bu telefon arasında gidip geliyorum. Bana bir tavsiye verebilir misiniz lütfen.

İphone 5s hızlı,düşük çözünürlükte yardırıyor iyi de 4 inç de hiçbir zevk alamıyorum arkadaşın 5s ini kullandığımda.Büyük ekranda herşey zevkli . 5.5 inç altından telefon almayı düşünmem artık ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Arkadaşlar Iphone 5s ile bu telefon arasında gidip geliyorum. Bana bir tavsiye verebilir misiniz lütfen.

Kardeş Iphone Çok Fazlasıyşa Muhafazakar bir telefon birçok konuda kısıtlamaya yapıyor.Ama android desteginden dolayı ve uygulama zenginliğinden dolayı çok Kullanışlıdır note 3 Helede ofis araşlarını kullandığın bir iş yapıyorsan word excell powerpoint gibi pc dosyalarıyla istediğin gibi oynaya bilirsin Tek kelime Masa üstü bilgisayarda yapabildiklerini bazı kısıtla haricinde Hemen hemen note serisiyle yapabilirsin.ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.Laptop ve tablete bu geldikten sonra dokunmadım.Tek kötü tarafı Mobil internetlerde 1 ila 4 gb veri hakkını diğer telefonlarda 1 ayda bitiremiyorsun Ama bu telefon Masa üstü bilgisayar mantığı ile veri alışverisi yaptıgı için Bendeki 4 gb yetmiyor ay dönümüne 4-5 gün kala :D gittiğim heryerde wireless Sormak zorunda kalıyorum

• Selamun aleykum bir onceki sayfada ricam olmustu cevap veren olmamis zorundada degil
    selamima karsilik sadece Aleykum selam deseniz yeterdi kardeslerim Allaha emanet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phoneman kullanıcısına yanıt
    odin ile yazılımı tekrardan kuruyorsun telefona youtubeda çeşitli videolar var bakabilirsin
  • NOTE 3 kullanıcısına yanıt
    Bunda daha çok kullanım amacı ve Ekranın diğer telefonlara nazaran Super Amoled oluşu ve Bataryanın 3200 mah oluşu etki etmesin.
  • VedoVedo kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bende de var. Ilk mesajdaki gibi 250mhz neredeyse deep sleep'ten daha fazla gorunuyor. Rusya'da yasiyorum, yetkili saticidan aldigim telefonumu ilk gunden beri Rusya stock rom ve kernel ile kullaniyorum. Sabah 6'da sarjdan cekiyorum telefonu, oglene kadar %65'e dusuyor, neredeyse kullanimiyorum bile telefonu. Deep sleep'e ne yaparsam yapayim %45'in uzerinde gecmiyor. Ekran suresini su ana kadar 2.5 saati zor gordum diyebilirim. Acaba sorun nerede olabilir? @VedoVedo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkersivgin

Kardeş 3 $ dan bahsediyor 7 lira muhtemelen bizim buradaki piyasada satılan 3-4 liralık slikon kılıflardandır.Birde düşündürücü tarafı Bir dosyayı Kargo şirketi 7 liraya getiriyor şehir içi :D bunlar parayı nerden kazanıyor anlamadım

orjinaliyle farkını daha doğrusu 50 liralık farkı ben göremedim, küçümsememek lazım bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

Arkadaslar acaba 4.4.2 n900 modeline radyo kurabiliyor muyuz.internetten yememesi gerekiyor?

Note 3te donanımsal radyo, yok. Mümkün değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Arkadaslar acaba 4.4.2 n900 modeline radyo kurabiliyor muyuz.internetten yememesi gerekiyor?

Note 3te donanımsal radyo, yok. Mümkün değil

Tesekkurler
    Peki en az kotayi hangisi kullanir
    Gunde 1 saat dinlemeyle ayda max100mb harcamasi imkansiz midir

İnternet paketi kullanmadığımdan bilemiyorum

• Elimde birkaç kılıf var, S-view ve turuncu slim armor orjinal. Diğerlerini Çin'den sipariş ettim. Alacak olan arkadaşlara yardımcı olması açısından tecrübelerimi paylaşmak isterim.
    1- Kırmızı Neo Hybrid Çinden geldi rengi hafiften atıyor, boyutu fena değil.
    2- Turuncu Slim Armor orjinal, diğer spigen kılıfa göre hem genişlik hem kalınlık olarak büyük. Elde tutması zor ama arka plastiği oldukça sert, sırt üstü düşmelerde koruması diğerine göre daha iyi.
    3- S-view orjinal. Sadece ekranı koruyor diyebilirim, kullandıkça telefonun üzerine kapanmak yerine açılmaya başlıyor. Beyaz olanın dikişleri çok çabuk kirleniyor. Samsung'un en hassas karnı metalik görünen yerleri korumuyor. Ve parmak izi tutuyor.
    4- Cüzdan kılıf, Çinden geldi. Telefonu kalınlaştırıyor, kapalıyken ekranı göremiyorsunuz.
    5- Love Mei çakması, Çinden geldi. En beğendiğim kılıf bu. Telefonun sırt yüzeyindeki dokuyu hissedebiliyorsunuz. Ekran üstüne koyduğunuz zaman ekran yerle temas etmiyor, oldukça ince ve metalik yüzeyleri çarpmalara karşı koruyor. Tek dez avantajı farklı kulaklık veya usb 2.0 takmaya çalıştığınızda sıkıntı çıkarabiliyor. Pil ve sim kart değiştirmek için tornavidaya ihtiyaç duyuyorsunuz.

• pek mümkün değil en azından 300-400mb gibi bir miktar harcar diye düşünüyorum.
  • Beyler sizde wifi bildirip barından açarken veya kaparken anında mı işlem gerçekleşiyor. Ben de eskiden ikisi de açma da kapama da anında oluyordu, şimdi ikisinde de ufak bir bekleme süresi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Selamun aleykum
    arkadaslar telden menunmusunuz
    sarj durumu sistem vb olumlu olumsuz bilgilendirirseniz,1100-1300 arasi ikinci el uygunmu,elimde iphone5 vardi sattim mega kullaniyorum.
    ps4 kullanicilar bolumunde birkac soru sorup katkinizla ps4 sahibi oldum degerli bilgilerinizi paylasin
    Allah razi olsun saygilar sevgiler
    Forum konusunda hatam oldu ise af ola

Aleyküm selam.

Biraz serzenişte bulunmuşsunuz bir sonraki mesajınızda ancak sizde hak vermelisiniz ki ürün çıkalı 2 ay sonra 1 sene olacak ve en çok sorulan soru aslında sizinde
    sorduğunuz soru ve o kadar çok yanıtlandı ki.

Mesajı yazdığınız bir kaç sayfanın gerisine gidip okusanız bile fikir sahibi olabilirdiniz.

Ben yine de kendi adıma cevap vermeye çalışayım.

NOte 1 den beri başka telefon kullanmadım ve kalem özelliği olan başka bir telefon piyasaya çıkmadıkça ve en az NOte serisi kadar da iyi olmazsa
    almam ve kullanmam.

Şarj durumu 3200 mAh lık pili ile en az 1 günü size rahat çıkartır ama bu da tabi neler yapabileceğiniz ile alakalı.

Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirleyip ona göre ürün seçmeniz sizin yararınızadır.

1100-1300 arası ikinci el uygun fiyatlar ama 2 ay sonra NOte 4 de çıkacak ve aceleniz yok ise NOte 4 çıkınca hali ile NOte 3 ün de fiyatı hem sıfır da hem ikinci elde de
    biraz daha düşecektir.

Şu ana kadar tüm özellikleri ile gayet iyi bir ürün ve genel anlamda kronik bir hatası da mevcut değil.

Saygılarımla...

• 
Sayfa: önceki 20622063206420652066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.