Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20612062206320642065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8 Aydır Note 3 Kullanıcısıyım telefondan gayet memnunum İş yaşamımdada günlük hayatımdada büyük kolaylık sağlıyor. Telefonu aldığımdan beri koruyucu kılıfta kullandım hep sizinde bildiğiniz gibi telefon biraz büyük o yüzden kılıflarla kullanmak sıkıntı oluyor haliyle bir tane ince silikon bir kılıf aldım arada onla kullanıyorum.. Size soracağım soru ;

Telefona Ekran koruyucu arıyorum şuanda üstünde 10tlye alınmış parlak ekran koruyucu var ama çok fazla kir tutuyor.. Çok pahalı olmamak şartıyla parlak erkan koruyucu tavsiyelerinizi istiyorum..
  • Herkese selam.

Telefonum N9005

Son 2-3 gündür ne olduysa 1.5 - 2 gün giden sarjım artık aksama zor yetıyor. Ne bisey kurdum ne bısey yaptım. Arkada çalışan bısey de yok. En son güvenlik guncellemesi falan gelmişti. 15-20 mb lık. Onla alakalı bır durum mu acaba? Var mı başına boyle bırsey gelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: agirseviyorum

Yeni güncelleme N9005'lere de gelmiş fakat root yiyor mu bilen var mı? Rootsuz kullanmak istemiyorum açıkçası.

Root gitse bile tekrar root edersin.

Root etmek sorun değil de asıl sormak istediğim bu knox 2 geldiği için root yapmayı engeller mi ya da diğer arkadaşlardan duyduğuma göre rom değiştirince imei gidiyormuş onu merak etmiştim.
  • Arkadaşlar kamerada görüntü sabitleme yok mu fotoğraf çekerken titremeleri önleyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

Herkese selam.

Telefonum N9005

Son 2-3 gündür ne olduysa 1.5 - 2 gün giden sarjım artık aksama zor yetıyor. Ne bisey kurdum ne bısey yaptım. Arkada çalışan bısey de yok. En son güvenlik guncellemesi falan gelmişti. 15-20 mb lık. Onla alakalı bır durum mu acaba? Var mı başına boyle bırsey gelen.

Ayarlar-Pil
    Ekran görüntüsünü koyar mısınız
  • Arkadaşlar merhabalar , Rusya sürümüne yeni gelen güncelleme ile benim şarjda da gözle görülür bir düşüş var neden böyle oldu anlamadım çok rahat 4-5 saat ekran süresi alırken şimdi 2.5 saati geçiremedim aynı şekilde kullanıyorum extra birşey yüklemedim ama cpu spy dan kontrol ediyorum uyku süresi çok düşük 250 mhz yüksek görünüyor hangi program yiyor anlamadım

Güncelleme öncesi Wipe yapmıştım ama güncelleme sonrası yapmayı unuttum bununla alakalı bir durum olabilir mi acaba
  • Bu arada arkadaşlar ülkemizde spigen oldukça pahalı yurt dışında orjinal olmayanları satılıyor ne kadar sağlıklıdır acaba kullanananız var mı tavsiye edermisiniz

http://www.aliexpress.com/item/New-Style-Neo-Hybrid-Bumblebee-Spigen-SGP-Phone-case-for-Samsung-Galaxy-Note-3-III-N9006/1539540683.html
  • geçen wipe da yaptım ancak bugun sarjim yüzde 5 iken yine ekran yeşil oldu. Acaba s wiew kapaktan mı kaynaklı başka bir kapak alıp mı denesem bilemedim.
  • Bu telin bataryasina hastayim ya

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Arkadaşlar merhabalar , Rusya sürümüne yeni gelen güncelleme ile benim şarjda da gözle görülür bir düşüş var neden böyle oldu anlamadım çok rahat 4-5 saat ekran süresi alırken şimdi 2.5 saati geçiremedim aynı şekilde kullanıyorum extra birşey yüklemedim ama cpu spy dan kontrol ediyorum uyku süresi çok düşük 250 mhz yüksek görünüyor hangi program yiyor anlamadım

Güncelleme öncesi Wipe yapmıştım ama güncelleme sonrası yapmayı unuttum bununla alakalı bir durum olabilir mi acaba

Bende de aynı sorun var. N9000 rom forumunda sorunca aşağıdaki gibi bir cevap geldi :

"Kullandığın kernel stock değilse deep sleep i unut. Son güncelleme ile Samsung Kernelde değişikliğe gitti bu da custom Kernellerin modemi devamlı uyanık tutmasına neden oluyor. Android OS devamlı devrede kalarak Deep sleep î önlüyor. Şuan tek çözüm stock kernel kullanmak. "

Bu arda benim ekran kapalıyken soluk mavi bir led yanıp sönüyor ve deep sleep 0. eski rom da deep sleep %90-92 civarı oluyuordu. böylece pil tek şarjda 3 günü yada 6 saat civarı ekran süresi (yaklaşık 1 gün) görebildiğim olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

Herkese selam.

Telefonum N9005

Ayarlar-Pil
    Ekran görüntüsünü koyar mısınız

Dediğiniz resmi ekledim.

Ayrıca ben de yandex shell var. 1 ay dır onu kullanıyordum. Ondan suphelenip onu kaldırdım sımdı. Gercı 1 aydır sorun yoktu 2-3 gundur var ama ne bileyim deneyeyim dedim.

• Telefonu elimden düşürmedigimde sarj 7 saate bitiyor. Normal midir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-450B047B6 -- 9 Temmuz 2014; 13:47:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Bu arada arkadaşlar ülkemizde spigen oldukça pahalı yurt dışında orjinal olmayanları satılıyor ne kadar sağlıklıdır acaba kullanananız var mı tavsiye edermisiniz

http://www.aliexpress.com/item/New-Style-Neo-Hybrid-Bumblebee-Spigen-SGP-Phone-case-for-Samsung-Galaxy-Note-3-III-N9006/1539540683.html

ben kırmızı rengini 2 aydır kullanıyorum gayet güzel bir koruma sağlıyor fakat telefonu kabalaştırıyor bi hayli ve direkt dikdörtgen moduna sokuyor telefonu xperia z gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Orijinalden alıntı: sssoktay

Aynı dert bende var hiçbiryere çarpmadım cihazı silerken dikkat ettim s pen in olduğu yerde çizikte desen olur çatlakta desen olur öyle bişey var . Garip olan işyerinde benden 1 ay önce note3 alan arkadaşın telefonundada aynı çatlaktan var. Ben hepimizin aynı yerden bu cihazı çatlatabileceğimizi sanmıyorum ama hayırlısı bakalım .

Bende öyle düşünüyorum. Acaba bir servise mi versek Samsung bu kez kullanıcı hatası derler

çok ince bir çizgi halinde s pen'den ekrana doğru çatlak bende de var.Çok dikkatli bakmadıktan sonra farkedilmiyor.

• Arkadaşlar ebayden power bank alan var mı ? Hangi satıcıdan aldınız vs. Bilgi verirmisiniz bende almayı düşünüyorum.

• srcn09 kullanıcısına yanıt
    RDC nin ve xyf nin sattığı ürünler kalitelidir kendim kullanıyorum.
  • phoneman kullanıcısına yanıt
    en son gelen 27mb'lık güncellemeden bahsediyorsanız evet cihazınız o yüzden çok fazla şarj yiyor.
    benimde başıma geldi tekrardan geri döndüm bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

en son gelen 27mb'lık güncellemeden bahsediyorsanız evet cihazınız o yüzden çok fazla şarj yiyor.
    benimde başıma geldi tekrardan geri döndüm bilginize.

Geri donusu nasil yapiyoruz desem

• note3de şarj sıkıntısı çeken pek görmedim
  • Arkadaşlar daha önce yazdım ama cevap alamadım. İmei numaramı kaybettim. Efs img dosyasına ihtiyacım var. Biliyorum efs dosyası imei numarasını içeriyor. Ama acaba img dosyası açtıktan sonra ilgili yer nere ise "buraya imei" yazılacak şeklinde not düşülüp img dosyasnı bana gönderebilir misiniz? İki gündür kafayı yemek üzereyim. N900 modelini kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 20612062206320642065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.