Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çocuk modunu indirip kurabilirsiniz ahım şahım birşeyi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle herkeze merhaba . 2 gün önce gempa garantili aldığım note 3 cihazımda bir gariplik yaşadım lütfen yardımcı olun ; 
    Cihazı ilk gün sorunsuzca kullandım hiçbir sorun yoktu akşam farkettimki ekranı kitlemek için güç tuşuna bastığımda ekranın en altından başlaya bir ışık çakmasının ardından ekran kitleniyor . Ekran full ışık açıkken bu ışık alt kısımda oluşurken ekranı en kısıga getirdiğimde dahada belirgin ve en üste kadar azalarak bir ışıma meydana geliyor . Belki ilk aldığımda gözümden kaçtı belkide yoktu ama bu olay beni çok rahatsız etti , okadar para verip en iyisini alim diyorsun saçma sapan şeyler oluyor . ilk gün dışarda olduğumdan hep cebimdeydi ve bacağımda hafif ısınma hissediyordum , ısıdan kaynaklanmış olabilirmi . ikinci gün evdeydim ve cihazı kullanmazken masada durdu ve şuan ışık çakma dünkü kadar bariz değil . eğer cebimde olmasından kaynaklı ekran zarar görüyorsa ne yapmalıyım . yoksa bu bir teknik sorunmu , daha önce yaşayan biri varmı . cihaz kullanımını etkiliyecek önemli birşey değil ama artmasından ve sorun çıkartmasından korkuyorum . Şimdiden herkeze teşekkür ederim .. (bu arada ekrana ttec 9 katlı ekran koruyucusu çektirmiştim plastiğimsi birşey , bacağımdaki ısıyla birleşince cihaza zararmı veriyor acaba , servise vermeden ve problem büyümeden çözmek istiyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: fajkyo

Öncelikle herkeze merhaba . 2 gün önce gempa garantili aldığım note 3 cihazımda bir gariplik yaşadım lütfen yardımcı olun ; 
    Cihazı ilk gün sorunsuzca kullandım hiçbir sorun yoktu akşam farkettimki ekranı kitlemek için güç tuşuna bastığımda ekranın en altından başlaya bir ışık çakmasının ardından ekran kitleniyor . Ekran full ışık açıkken bu ışık alt kısımda oluşurken ekranı en kısıga getirdiğimde dahada belirgin ve en üste kadar azalarak bir ışıma meydana geliyor . Belki ilk aldığımda gözümden kaçtı belkide yoktu ama bu olay beni çok rahatsız etti , okadar para verip en iyisini alim diyorsun saçma sapan şeyler oluyor . ilk gün dışarda olduğumdan hep cebimdeydi ve bacağımda hafif ısınma hissediyordum , ısıdan kaynaklanmış olabilirmi . ikinci gün evdeydim ve cihazı kullanmazken masada durdu ve şuan ışık çakma dünkü kadar bariz değil . eğer cebimde olmasından kaynaklı ekran zarar görüyorsa ne yapmalıyım . yoksa bu bir teknik sorunmu , daha önce yaşayan biri varmı . cihaz kullanımını etkiliyecek önemli birşey değil ama artmasından ve sorun çıkartmasından korkuyorum . Şimdiden herkeze teşekkür ederim .. (bu arada ekrana ttec 9 katlı ekran koruyucusu çektirmiştim plastiğimsi birşey , bacağımdaki ısıyla birleşince cihaza zararmı veriyor acaba , servise vermeden ve problem büyümeden çözmek istiyorum) 

Bende yok dostum öyle bir şey. Hicte görmedim. Bayağıdır kullanıyorum. Bilmiyorum başkasının başına geldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

çocuk modunu indirip kurabilirsiniz ahım şahım birşeyi yok

Kids place daha iyi bence. Evde ufak çocuk olunca ise yarıyor. İstediğin programları ayarlayan ili yosun. Benim ufaklıklar arada saldiriyorlar çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 6 Temmuz 2014; 20:02:18 >
  • quote:

Öncelikle herkeze merhaba . 2 gün önce gempa garantili aldığım note 3 cihazımda bir gariplik yaşadım lütfen yardımcı olun ; 

Hocam hayırlı olsun öncelikle.Ekranı kilitleyince alttan ışık çıkması telefonu kullandığım zamanlar bende dahil çoğu kişide vardı önceki sayfalarda baya konuşmuştuk ve yazılımsal olduğuna kanaat getirmiştik.Yani aynı sorun 5 ve üstü kişide vardı yani yazılımsal.Ekran bende kilitlenmiyordu ama bende de şöyle oluyor du.Ekranı kilitleyip tekrar kiliti açmaya kalktığım sırada cihaz açılmıyor donuyordu.Bu sorunu da telefona wipe atarak çözdüm.Wipe atmayı netten veya burada arkadaşlardan detaylı öğrenebilirsiniz vaktim fazla olmadığı için açıklıyamıyorum özüür dilerim :( !

• quote:

Çocuğunuz yoksa tabiki ahim şahim degil ama samsung iyi düşünmüş bence, istege gore indirilmesi de güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Çocuğunuz yoksa tabiki ahim şahim degil ama samsung iyi düşünmüş bence, istege gore indirilmesi de güzel

Ahım şahım değil derken çocuklara yönelik koydukları programlar çocukları oyalamiyor.Koydukları şifre ile kendimiz program kuracağız. Ben kurdum telefon kafayı yedi. Tekrar kaldırdım.

• quote:

quote:

quote:

Ahım şahım değil derken çocuklara yönelik koydukları programlar çocukları oyalamiyor.Koydukları şifre ile kendimiz program kuracağız. Ben kurdum telefon kafayı yedi. Tekrar kaldırdım.

peki örneği head soccerı ekleyebilir miyim, istediğim şeyleri yapabiliyor muyum

• quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

quote:

Hocam hayırlı olsun öncelikle.Ekranı kilitleyince alttan ışık çıkması telefonu kullandığım zamanlar bende dahil çoğu kişide vardı önceki sayfalarda baya konuşmuştuk ve yazılımsal olduğuna kanaat getirmiştik.Yani aynı sorun 5 ve üstü kişide vardı yani yazılımsal.Ekran bende kilitlenmiyordu ama bende de şöyle oluyor du.Ekranı kilitleyip tekrar kiliti açmaya kalktığım sırada cihaz açılmıyor donuyordu.Bu sorunu da telefona wipe atarak çözdüm.Wipe atmayı netten veya burada arkadaşlardan detaylı öğrenebilirsiniz vaktim fazla olmadığı için açıklıyamıyorum özüür dilerim :( !

Çok teşekkür ederim :) . Cihazı aldığım yere götürdüm ve suçu içine taktığım yeni 64 gb lık hafıza kartına attılar . Bu sorunun sadece bende olmadığını ve büyük birşey olmadığını bilmek rahatlatıcı . Wipe baktım bir çeşit fabrika ayarlarına döndürme biçimiymiş sanırım ama cihazı formatladığım halde aynı . Internette genis bir anlatımı var ama servis dışı olmasından korkuyorum , uygun olduğunuzda deneyimlerinizi anlatırsanız , ilk ağızdan duymak beni çok mutlu eder . Tekrar tesekkürler .

• quote:

quote:

quote:

quote:

peki örneği head soccerı ekleyebilir miyim, istediğim şeyleri yapabiliyor muyum

Telefonda kurulu olan programlara erişim izni verdiklerinizi açabilir.Digerlerine ulaşıp sistemi bozma gibi şansı yok.
    Arkadaşlar kulaklık girişine takılan fiziksel tustan haberiniz var mı?
    http://m.ebay.com/itm?itemId=191125024738

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 6 Temmuz 2014; 22:00:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: BIuE06

Arkadaşlar merhaba bir telefon almayı düşünnüyorum ve note 3 çok hoşuma gidiyor. fakat aveadan alacagım taahhütlü sizce note 3 mü almalıyım yoksa yeni cıkan diğer tellerdenmi yani demek istediğim operatörlerin fiyatları yüksek bildiğiniz gibi note 3 neredeyse çıktığı günle aynı paraya geliyor. acaba z2, lg g3 yada s5 mi alsam diye düşünğyorum sizin önerinizi alabilirmiyim.

Bence z2 yi eleyin.. s5 ve note 3 kullanmış biri olarak ikisinin de eksiksiz cihazlar olduğunu söyleyebilirim. Büyük ekran ve kalem önemli diyorsanız note 3, kalem önemli değil elde tutması biraz daha kolay olsun, bütün ihtiyaçlarına karşılık versin diyorsanız s5 tavsiye ederim. Bu arada şuan htc m8 kullanıyorum. Bence m8 i de bir inceleyin derim..

yorumunuz için teşekkür ederim. ben tercihimi note 3 den yana kullandım ve bugun aldım benim ihtiyaclarımı fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum.

• Merhaba arkadaşlar bugün note 3 aldım ve sormak istediğim ilk olarak kurmam gereken veya ayarlama yapmam gereken bir sey varmı. teşekkürler
  • M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ? her telefonu şarjdan çıkardığımda wipe yapmak istemiyorum. ilk 4.4.2 ye dönsem knox artarmı ? teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

quote:

Çok teşekkür ederim :) . Cihazı aldığım yere götürdüm ve suçu içine taktığım yeni 64 gb lık hafıza kartına attılar . Bu sorunun sadece bende olmadığını ve büyük birşey olmadığını bilmek rahatlatıcı . Wipe baktım bir çeşit fabrika ayarlarına döndürme biçimiymiş sanırım ama cihazı formatladığım halde aynı . Internette genis bir anlatımı var ama servis dışı olmasından korkuyorum , uygun olduğunuzda deneyimlerinizi anlatırsanız , ilk ağızdan duymak beni çok mutlu eder . Tekrar tesekkürler .

Ne demek forumlar bilgi paylaşmak için :)
    //WİPE YAPMAK CİHAZA HİÇBİR ŞEKİLDE GARANTİ DIŞI BIRAKMAZ //
    telefonu kapat.ses açma tuşu + ana menü tuşu + güç tuşuna bas açılan menüden wipe işlemini seç. seçme işlemini güç tuşu ile yapıyorsun, seçenekler arası geçişi ses butonları ile yapıyorsun/yukarı aşağı gibi/. işlem bittikten sonra en üstteki reboot'u seçip /güç tuşuna basarak seçiyorsun/ telefonu yeniden başlat.
    şuan telefonum yanımda değil anca anlattım :)
    kolay gelsin.mesajla görüşebiliriz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Arkadaşlar merhaba bir telefon almayı düşünnüyorum ve note 3 çok hoşuma gidiyor. fakat aveadan alacagım taahhütlü sizce note 3 mü almalıyım yoksa yeni cıkan diğer tellerdenmi yani demek istediğim operatörlerin fiyatları yüksek bildiğiniz gibi note 3 neredeyse çıktığı günle aynı paraya geliyor. acaba z2, lg g3 yada s5 mi alsam diye düşünğyorum sizin önerinizi alabilirmiyim.

Bence z2 yi eleyin.. s5 ve note 3 kullanmış biri olarak ikisinin de eksiksiz cihazlar olduğunu söyleyebilirim. Büyük ekran ve kalem önemli diyorsanız note 3, kalem önemli değil elde tutması biraz daha kolay olsun, bütün ihtiyaçlarına karşılık versin diyorsanız s5 tavsiye ederim. Bu arada şuan htc m8 kullanıyorum. Bence m8 i de bir inceleyin derim..

yorumunuz için teşekkür ederim. ben tercihimi note 3 den yana kullandım ve bugun aldım benim ihtiyaclarımı fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum.

Güzel seçim. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın

• quote:

Merhaba arkadaşlar bugün note 3 aldım ve sormak istediğim ilk olarak kurmam gereken veya ayarlama yapmam gereken bir sey varmı. teşekkürler

Oncelikle hayırlı olsun. Once google hesabiniz yoksa oluşturuyorsunuz varsa google play store a giris yapıyorsunuz. Istediginiz programlari indirip kurun. Masaustunu istediğiniz gibi düzenleyin. Ana ekranlarda Simge veya widget ekleyip çıkarın. Ayarlardan cihaz hakkindaya tıklayın ordan yapım numarasına bikac kez peş peşe tıkla gelistirici seçeneklerini aktif et. Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama aktif et. Program olarak facebook, twitter, whatsupp, instagram vb sosyal aglar, oyunlar vs kurulabilir istege göre. ama kullanmayacaginiz program kurmayın. Siz bu işlemleri yaparken telefon ısınabilir telaş yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osamanos -- 6 Temmuz 2014; 22:55:38 >
  • kulaklık takı iken gelen aramayı otomatik cevaplıyor onu nasıl kapatabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

quote:

Merhaba arkadaşlar bugün note 3 aldım ve sormak istediğim ilk olarak kurmam gereken veya ayarlama yapmam gereken bir sey varmı. teşekkürler

Oncelikle hayırlı olsun. Once google hesabiniz yoksa oluşturuyorsunuz varsa google play store a giris yapıyorsunuz. Istediginiz programlari indirip kurun. Masaustunu istediğiniz gibi düzenleyin. Ana ekranlarda Simge veya widget ekleyip çıkarın. Ayarlardan cihaz hakkindaya tıklayın ordan yapım numarasına bikac kez peş peşe tıkla gelistirici seçeneklerini aktif et. Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama aktif et. Program olarak facebook, twitter, whatsupp, instagram vb sosyal aglar, oyunlar vs kurulabilir istege göre. ama kullanmayacaginiz program kurmayın. Siz bu işlemleri yaparken telefon ısınabilir telaş yapmayın.

teşekkür ederim onları biraz önce kurdum ama bu samsung kies le başım dertte bir türlü kuramadım win 7 var bu yazımlımcı doğrulanamıyor diye hata verior onu araştırıyom

• quote:

Orijinalden alıntı: canmania

kulaklık takı iken gelen aramayı otomatik cevaplıyor onu nasıl kapatabiliriz?

Arama ayarlarında, arama aksesuarları bölümü var. Orada ki otomatik cevap işaretli mi?

• benim telefonun ekranı büyük olacak, sanal tuşlarla ekran küçülmeyecek, pili çıkabilecek ve hafıza artırılabilecek biraz da sağlamlığıyla güven versin pili de normal seviyelerde olsun diyorsanız note 3 tam size göre.
    g2, m8, z2 pili çıkmıyor ve sanal tuşlar var, g2-g3 sanal tuşlar var ve sağlamlığı konusunda güven vermiyor. m8 alttan üstten çok boşluk var ve sanal tuşlarla ekran daha da küçülüyor. z2 dikdörtgen şeklinde kasa kalas gibi.

bir hafta g2 kullanıp iade etmiştim. ilk başta sanal tuşlar, hafıza kartı takılmaması ve pilin çıkmaması benim için önemli değildi. tamamen tasarımı için almıştım ancak aldıktan sonra baktım ki bu eksileri sıkıntı olacak. ek olarak ekran çok korunaksız samsungta olduğu gibi bir çerçeveyle korunmuyor. g3te de durum pek farklı değil.

ayrıca bir telefonu çıkar çıkmaz alma taraftarı değilim çünkü ilk serilerde bazı sorunlar çıkabiliyor ve şikayetler üzerine bu sorunlar giderilmiş şekilde çıkabiliyor. hem de fiyatı ilk çıktığına göre düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.