Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Play storeda sorun mu var? Indirme yapamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tataristan T kullanıcısına yanıt
    20 bin odedik 3 bin geri odemeli. 3 adet aldik bu sekilde. Acikcasi zaten on seneyi askin megafonum var. Alirken sorun etmemistim ama diger hatlarin calismasi satarken avantaj olacak tabi :) biz once 2 sonra 1 adet aldik. Komik tarafi siparisleri onaylayan operatorler iki seferde de megafon a kilitli bilginiz var değil mi diye teyit aldi bizden :))

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Dediğim gibi 9305 alacak. 2gb ram ve exynos işlemcili. Suç exynos da değil 2 gb ramli olmasında 9300 ün.

i9305in işlemcisi exynos 4412 değil snapdragon s4

http://www.gsmarena.com/samsung_i9305_galaxy_s_iii-5001.php

Note 3 ile adlandırmayı karıştırdınız. ABD S3 leri o dönem sadece hatlara göre isim aldı. 9305 koreye özel bir cihaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Dediğim gibi 9305 alacak. 2gb ram ve exynos işlemcili. Suç exynos da değil 2 gb ramli olmasında 9300 ün.

i9305in işlemcisi exynos 4412 değil snapdragon s4

http://www.gsmarena.com/samsung_i9305_galaxy_s_iii-5001.php

Note 3 ile adlandırmayı karıştırdınız. ABD S3 leri o dönem sadece hatlara göre isim aldı. 9305 koreye özel bir cihaz.

Yanlış biliyorsunuz hocam, kore versiyonu 2 gb ramli ve 1.6 ghz exynos 4412ye sahip,http://www.samsung.com/sec/consumer/mobile-phone/mobile-phone/kt/SHV-E210KMB1KC
    Kore versiyonu verdiğim linkteki SHV E210L, İ9305 2gb ramli snapdragon s4lü sürüm

• 9305in exynoslu olduğuna eminim. Daha önce bir tanıdığın 9305i ne rom attım. :)

• Buyrun

http://m.samsung.com/hk_en/consumer/mobile/mobile-phones/smartphone/GT-I9305TADTGY

• Arkadaşlar mail bildirimleri açık olmasına rağmen bildirim çubuğuna düşmüyor. Maili açtığımda güncelleniyor. Bildirim çubuğuna düşmesi için ne yapabilirim?

• quote:

Buyrun

http://m.samsung.com/hk_en/consumer/mobile/mobile-phones/smartphone/GT-I9305TADTGY

Demek ben yanlışım, haklısınız
    iyi forumlar

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Senkronizasyon kapalı olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi symbgm -- 6 Temmuz 2014; 14:51:41 >
  • Yanlış hatırlamış olabilirsiniz. Sizede iyi forumlar.

• quote:

Yanlış hatırlamış olabilirsiniz. Sizede iyi forumlar.
    quote:

Orijinalden alynty: new-desing

Yanly? hatyrlamy? olabilirsiniz. Sizede iyi forumlar.

Ben snapdragon s4ü dengelemek için 2 gb ramle desteklemi?ler sanmy?tym. vay ?erolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 6 Temmuz 2014; 15:28:08 >
  • N900 MIUI Beta

arada 1 saat kadar şarjda kaldı sanırım dosya aktarırken. ama diğer bütün romlara göre çok çok daha iyi batarya kullanımına sahip şu aşamada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 6 Temmuz 2014; 15:39:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: twilight_flame

Arkadaşlar daha öncede sormuştum, belki cevabı verilmiştir tam olarak farketmediğim nedenle tekrar sormak zorundayım.

N9000Q kullanıp son çıkan rus sürümünü kullanan var mı? tavsiye eder misiniz acaba? halen güncelleme yapmadım tavsiyelere göre güncelleme yapmak istiyorum...

9000q kullanıyorum son cıkan rus romunu odin ile yükledim wipe yaptım sorunsuz kullanıyorum.. tavsiye ederim. Batarya performansıda guzel.

• Arkadaslar n9000q modeline sahibim. Sorunsuz bir sekilde 4.4.2 kullaniyordum ilk geleni. 27 mblik sacma bi guncelleme yaptim telefon sapitti. Onceden sabaha kadar %2 giderken simdi %70 sarj yiyor anlamadim gitti ayarlarda problem yok. Wipe yaptiktan sonra duzeliyor sarj tuketimi ancak telefonu sarjdan cikarinca su gibi cekmeye tekrar basliyor. Bu guncellemeyi geri alabilirmiyim acaba veya ne yapabilirim tesekkurler

• Beyler şarjım 3 saatte %80 e indi. Normal midir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-450B047B6 -- 6 Temmuz 2014; 16:11:23 >
  • symbgm kullanıcısına yanıt
    Açık olmasına rağmen gelmiyor. Tekrar denedim.

• Merhaba. Bugun telefona bir sey oldu stock tarayicidan ve chromedan internete girmiyor ve play storedan indirme yapmiyor. Su anda opera miniden yaziyorum neden boyle bir sey oldu durup dururken bilgisi olan var mi?

• Ondandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: von Neumann

Beyler şarjım 3 saatte %80 e indi. Normal midir bu?

Anormal gibi mi? Ne kadar kullandınız ki?

• Geçen mesajlarda bir arkadas guncelleme ile indirme guclendiricisi ve cocuk modu geldigini soylemisti.bu guncelleme n9000q ya da gelir mi ve ne zaman gelir sizce.

• 
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.