Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18971898189919001901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasink01

Yav bi cevap verin Türkiye romu yüklü arkadaşlar kilit açma sesi ışık suzmesi sesi varmı s4 gibi yeni gelen güncelleme ile rus romunda bu yok

alaxy locker isimli uygulamayı dene. root gerekmez...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy locker olacaktı ...

• Arkadaşlar aranızd CyanogenMod 11 kullanan varmı? cihaz nasıl dır cevaplarsanız sevinirim..
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    internette 9005 için videolar var ama 9000q için bilmiyorum. xda forumda link var
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetehanYengil

internette 9005 için videolar var ama 9000q için bilmiyorum. xda forumda link var

N9000q icin official cyanogenmod romu yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 18 Mayıs 2014; 2:12:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki mesajimda oyun oynarken ekranın karelere bolunduğunu bahsetmiştim. Bugün ekran gidip sarı ve beyaz çizgiler oldu, bozuk tv gibi.
    Kasa açıklığı zaten canımı iyice sıkmaya başladı. Pazartesi günü telefonu bire bir değişim için geri göndermeyi planlıyorum. Muhtemelen beyaz telefon isteyecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

N9005 vs. olduğunu nasıl anlayabilirim ?

cihazın arkasında yazar kapağı çıkarınca. cpu-z programıyla da marketten indirip öğrenebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbgm

quote:

Orijinalden alıntı: mob411

arada bir ekran görüntüsü yemyeşil oluyor bende böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ? yemyeşil derken daha doğrusu renkler çok soluk gözüküyor , orjinal kılıf takılı , kapağını açıp kapadığımda eski haline dönüyor 2 kez başıma geldi de aynı sorunla karşılaşan var mı acaba ?

Bende 2 kez yaşadım bu sorunu yeşilimsi ve soluk bir ekran. Sonuncusun da ekran görüntüsü çektim ama o görüntüye ekran düzelince baktığımda görüntüde normaldi.

Bendede oluyor ara sira, kilit ekranina donup kilidi acinca duzeliyor. Cok ilginc bi sorun.

• merhabalar cihaza rom attıktan sonra videoları izlerken kendi kendine ekran kilidi giriyor video izleyemiyorum kendi kapanıyor çözümü nedir bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya95i

galaxy locker olacaktı ...

Hocam galaxy Locker denedim ama malezef widget lar calismadi bi cozumu varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: CaeNk

Arkadaşlar almanyadan unlock kod istedim.Geri dönüşü ne kadara sürede yapıyorlar. Bana formu gönderdikten sonra mail gelmedi.

Arkadaşlar bana yardım edebilir misiniz? Aranızda N9005 unlock code isteyen olmadı mi?

• Acil yorum......

Arkadaslar telefonu 3 gun once aldim...Dun gece 12 gibi yatmadan baktigimda sarj % 40 di.Bu sabah uyaninca bi bakayim dedim oda ne telefonun pili bosalmis kapali bu nasil birseydir arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum bu arada arka plani sifirlamistim yatmadan.,,, simdiden tesekkurler......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncer17

Acil yorum......

Arkadaslar telefonu 3 gun once aldim...Dun gece 12 gibi yatmadan baktigimda sarj % 40 di.Bu sabah uyaninca bi bakayim dedim oda ne telefonun pili bosalmis kapali bu nasil birseydir arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum bu arada arka plani sifirlamistim yatmadan.,,, simdiden tesekkurler......

Hocam boyle seyler olabilir genelde baz istasyonlari ile ilgili olabilir o an telefon maksimum gucte cekim yapmis olabilir, hic unutmam yunanistan toplantimiz vardi Atinada herkes gece eglence vs gec yattik sabah 8.30 da toplanti baslayacak kimse yok sabah... aksam herkes cep telini fulleyip alarmi kurup yatmis ben dahil sabah kadar sarjlar sifir bir guzel uyumusuz :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 18 Mayıs 2014; 9:36:42 >
  • O zaman gece yatmadan UCAK MODUNA mi almak mantiklidir......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbgm

quote:

Orijinalden alıntı: mob411

arada bir ekran görüntüsü yemyeşil oluyor bende böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ? yemyeşil derken daha doğrusu renkler çok soluk gözüküyor , orjinal kılıf takılı , kapağını açıp kapadığımda eski haline dönüyor 2 kez başıma geldi de aynı sorunla karşılaşan var mı acaba ?

Bende 2 kez yaşadım bu sorunu yeşilimsi ve soluk bir ekran. Sonuncusun da ekran görüntüsü çektim ama o görüntüye ekran düzelince baktığımda görüntüde normaldi.

aynen ekran görüntüsü aldım servise gösteririm diye birde baktım görüntü normal başka bir telefon ile çekmeyi denedim onlada net gözükmüyor ama yinede bir daha yaşarsam aynı sorunu fotoğraf çekmeye çalışacağım.

Güncellemeden önce birşey yoktu güncelledikten sonra olmaya başladı yanlış hatırlamıyorsam. Bide güncelledikten sonra telefonu sıfırlamadım eski sistemin üstüne direk güncelledim ondan da olmuş olabilir mi ? telefonuda hiç düşürmedim , samsungun orjinal kılıflı kapaklarından aldım vatandan , o orjinal değil desem oda değil bilemedim neden nasıl olduğunu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Judgement13

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Sizce samsung ,note 3e s5 arayuzunu AYNEN getirir mi? S3e neredeyse s4 un hicbir ozelligini vermemislerdi.
    Eger vermezlerse s5 in arayuzunu nasil note 3e yukleyebilirim. S5 arayuzu olan tema veya rom var mi?

Vn rom s5 arayuzunu kullaniyir hocam sevgili @..scream.. bu romu kullaniyor sizi aydinlatacaktir :) @..scream..

Tesekkurler de scream ile beni mi karistirdiniz acaba

• Xposed framework> s5 system ui theme moduluyle full s5 temasi yapabilirsiniz. Recents tusu dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Xposed framework> s5 system ui theme moduluyle full s5 temasi yapabilirsiniz. Recents tusu dahil.

Tesekkurler . S3te de olur mu.
    hatta galaxy y ye olur mu

• En ufak fikrim yok

• Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    cevabiniz icin cok tesekkur ederim

biraz once lg g2 16 ve 32 lik modellerini inceledim bu telefon uzgunumki sd kart destegi olmadigi icin isime yaramıyor
    birde aksesuar sikintisi oldugunu soylediler (satici arkadasin soyledigi)

ben aslinda note 2 alacaktim . Bu kampanya ile note 2 ile note 3 neo arasındaki fark 200 tl ye dusunce
    bende note 3 neo olabilir diye dusundum.

arastirmalarimdam note 3 un yapıpta note 3 neo nun yapamadigi bir sey yok
    aradaki fark hafiza , cozunurluluk, ekran boyutu, , islemci hizi vs
    maillere bakmak ve internette gezmenin note 3 un ilavesi yok diye gozlemledim

ama sizlerinde bilgisine basvurmak ihtiyaci hissettim

saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 18971898189919001901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.