Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ghost18tr

acaba 4 çekirdekte 1900 de mi çalışıyor hocam cpu-z programı ile bakıp beni bilgilendirir misiniz ?
    saygılar...
    @Ghost18tr

sanırım düzeltilmiş güç tasarrufu aktifken 1.4ghz , güç tasarrufu deaktifken 1.9ghz

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• Batarya ömrü 1 ayda ciddi şekilde düştüğünü gözlemledim. 3 saat ekran süresine kadar gerilemiştim.Standby da bile şarj gidiyordu 1 saatte 3-4 şarj gidiyordu bazen resmen hiçbirşey çalışmamasına rağmen.Dün wipe yaptım, O kadar oyun oynadım eskisinden de yoğun kullandım 4.30 saat gördüm.Bi arkadaş daha söylemişti önceki sayfalarda, wipe gerçekten işe yarıyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

Batarya ömrü 1 ayda ciddi şekilde düştüğünü gözlemledim. 3 saat ekran süresine kadar gerilemiştim.Standby da bile şarj gidiyordu 1 saatte 3-4 şarj gidiyordu bazen resmen hiçbirşey çalışmamasına rağmen.Dün wipe yaptım, O kadar oyun oynadım eskisinden de yoğun kullandım 4.30 saat gördüm.Bi arkadaş daha söylemişti önceki sayfalarda, wipe gerçekten işe yarıyor gibi.

Tabiki wipe ise yarar. Ancak sarj uykuda bile gidiyorsa arka planda calisan sizin goremediginiz bir uygulama vardir. Bu uygulama buyuk ihtimal senkron isteyen bir uygulamadir.. oyle bir durumda wacelock dedector uygulamasini kurup daha detayli olarak arka planda calisan uygulamayi gorup, ona gore mudahale edebilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde 20-30 şarjda bir cihazı tamamen şarjını bitirip cihaz kapalıyken tam şarj yaparsanız kalibrasyon yapmış ve %15 lik bir artış yakalayabilirsiniz.Malum android cihazlarda batarya kalibrasyonunda bazı sıkıntılar meydana gelebiliyor.Örneğin pilin %80 i doluyken telefon bunu %100 olarak görüp şarjı tamamlıyor ve siz o %20 lik kısmı kullanamıyorsunuz.Bu yüzden 3-4 haftada bir kalibrasyon amaçlı bunu yapmak şart.
    Saygılar
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Duzeltilmemis ne yazik ki sanirim. O frekanslarin cok daha dusukte calismasi lazim yuk yokken. Turk romunda cok pil gitmesinin, cok isinmasinin sebebi surekli yuksek hizda calismasi.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    O uygulamayı kurmuştum ama kitkat da root istiyor onun için bakamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

O uygulamayı kurmuştum ama kitkat da root istiyor onun için bakamamıştım.

4.4 ile rootlu kullandigim icin cihazi orayi atlamisim. Haklisiniz...

• Arkadaşlar tam ekran modda videolar takılarak oynatıyor küçük iken normal tam ekran olunca anlık takılmalar oluyor kasılıyor neden olur bu? Arka planda çalışan uygulama yok hafıza bom boş. Internette videolar haber videoları filan hep yan ekran yapıp tam ekran iken kasılıyor Lütfen bi yardım neden olur

• arkadaşlar babamdan aldığım note 3e türkcell hat taktım telefon kilitlendi imei den sorgulattım falan araştırdım yurt dışı ürünü çıktı cihaz anlıyacağınız üzere sim kilidi kırmam gerek türkcell hattımın çalışması için. bir daha kullanamayacak mıyım yani şimdi ben bu telefonu? yoksa sim kilidini kırdırma şansım var mı? bu arada bizim ailede pasaport yok pasaport gerekliymiş sanırım başka nasıl halledilebilir bir yolu var mı yardımcı olun lütfen telefonumun modeli n9000q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremdrl -- 17 Mayıs 2014; 15:25:10 >
  • 16 mayıs gece gelen güncellemeyi şimdi yükledim n900q model note3'e. Değişen gözle görülür bir fark yok. Stabilite güncellemesi anlayacağınız. Insallah yararlıdır. Benim tek istediğim şey 4.3'teki gibi kilit ekranında müzik çalar menüsü :((

• anasayfa ikonlari bilgisyar uzerinden siraliyabilcegim bi program var mi, telefon uzerinden yapmak iskence olabiliyor. iphone kullanmislar bilir belki, itools programina benzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 17 Mayıs 2014; 17:55:52 >
  • Arkadaşlar 4G, snapdragon 800lüyü nereden alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Arkadaşlar 4G, snapdragon 800lüyü nereden alabilirim?

Forumda rapsodiss adlı kullanıcı uygun fiyata satıyor ben kendisinden aldım 2 aydır sorunsuz kullanıyorum
  • Arkadaşlar ben şu işi çözemedim önceden de yazmıştım buraya ama bir çözüm çıkmadı.

Şimdi ben kulaklıkla müzik dinlediğimde vokaller çok derinden geliyor, müziğin bazı bölümlerinde hiç duyulmuyor ve yankı yaparak geliyor ama enstrüman sesleri normal.
    Başka müzik çalar yükledim sorun devam ediyor.
    Kulaklıkta birşey vardır dedim 2 farklı telefonda denedim kulaklık sağlam.
    Bir fikri olan var mı?

Ekleme
    Youtube'dan vs video izlerkende aynı problem var.
    Hoparlöre geçince vokaller de duyuluyor sorun sadece kulaklıkla dinlerken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 17 Mayıs 2014; 19:17:17 >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Hocam benim dusuncem sokette bir sikinti olabilir.jackı tam oturtmayip biraz cikinti seklinde biraktiginda seste degisne olacakmi kontrol edermisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RS7N

anasayfa ikonlari bilgisyar uzerinden siraliyabilcegim bi program var mi, telefon uzerinden yapmak iskence olabiliyor. iphone kullanmislar bilir belki, itools programina benzer.

airdroid işinize yarayabilir

• keremdrl K kullanıcısına yanıt
    Hocam biliyorsunuzdur belki ama ben yinede soyleyim.sim kiliti ile pasaport kayidi farkli seylerdir.eger cihazda sim kilit varsa pasaport kaydi yaptirsaniz bile cihaz calismaz.eger pasaport bulabilirseniz bolgesel kiliti kirmak bir uygulama ile mumkun diye biliyorum forumda arastirin.yok eger pasaport bulmaniz mumkun degilse isin ehli bir telefoncuya hem bolgesel kiliti hemde imei degistirme isini halledebilirsiniz. Saygilar

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Cihaz/Ses
    Icerisindeki Adapt Sound ile ayar yapmismiydiniz.
    Sesteki problemler sadece kulaklık taktığında oluyorsa bu uygulama yüzündendir. Tekrar ayarlayın veya uygulama yoneticisinden Adapt Sound verilerini sifirlayin. Çözüm olmazsa donanımsal arızasıdir. Ya jack yada ses çipi bozuktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stock romda samsung apss güncellemeleri kapatmanın bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tnevel-levenT

Ilk sayfayi bastan asagiya okudum, yazan arkadasa cok tesekkurler ama sorunum hakkimda bi cevaba rastlayamadigim icin burdan soruyorum. Gurcistanda aldigim n900 model note 3'ume format attim, suan kesinlikle hicbir sekilde telefonun dilini Turkce yapamiyorum. Root yapmadan bu sorunun cozumunu bilen birileri var mi?
    Any locale, set locale vb uygulamalarin hicbiri ise yaramadi. Morelocale 2 uygulamasi da root yetkisi istedi. Bu noktada tikandim arkadaslar yardim edebilecek biri vardir umarim :/

N9000Q romunu indir odin ile kurulum yap, odin kurulumunu ilk sayfada anlatımı mevcut..

• 
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.