Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18941895189618971898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pili tamamen bosaltmak pil omrunu azaltir. %15civarina kadar indirip sarj etmek en sagliklisi. %97 civarinda da sarjdan cekin. En saglikli batarya kullanimi bu sekilde.

Ben sarj ederken ucak moduna aliyorum daha hizli dolsun diye, cihaz acikken sarj etmek zarar vermez. Ama aktif, yogun sekilde kullanirken sarj ederseniz, isinma dolayisiyla bataryaya zarar verebilirsiniz. Mumkun oldugunca sarjdayken kullanmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar doğrudur uzun vadede lion bataryaların ömrü bu yöntemle kısalır ama arkadaş cihazı yeni almış ben kalibrasyon süreci boyunca böyle yapmasını tavsiye ettim ama mesaj biraz eksik olunca yanlış anlam ifade etmiş.
    ilgili ve alaka için teşekkürler iyi forumlar.
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim. dayanamadım sizin cevabınızdan önce yükledim klavye sorunu türkçe qwerty klavyede asd tuşlarının sola dayanması sorunu(o da hala düzeltilmemiş) biraz daha hızlı sanırım birde gözüme çarpan daha az ram tüketiyor gibi
  • Arkadaşlar cevap verecek kimse varmı?
    SİM FREE
    Sim Kilitsiz-Factory unlock- Orjinal Sim Free
    (Dilediğiniz versiyona yükseltebilir ve güncelleyebilirsiniz.)

Tüm Hatlarla çalısır

ilan açıklamasında factory unlock dikkatimi çekti mesela iphone factory unlock olursa jailbreak yüklemeden hat takamıyormusuz note 3 te durum nedir? telefon alıcam sonra sıkıntı olmasın
  • Iyi geceler arkadaslar. Bu telefonu 10 Mart ta alan biri olarak su anda sensor sorunu yasiyorum. Bundan once 2 sene Note 2 kullandim ama ne cektim. Allah bu Samsung un mustehakkini versin. Afedersiniz reklama bir suru para verip halt yiyecegine biraz daha uretim kalitesine yonelsen ne olur

• erenkalfa E kullanıcısına yanıt
    Hayır yanlış biliyorsunuz. Factory unlock Fabrika çıkışlı kilitsiz demek. Sorun yok yani. İstediğiniz hatla normal bir şekilde kullanabilirsiniz. :)

• farukozer4444 F kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucky1111

pardon bilemedim ne yapmam gerekiyordu ? Yol gösterseydin o zaman boş boş cevap atacağına da bilseydim nereden yardım isteyeceğimi.

hemşerim bak birkere uslubun yanlış, hadi onu geçtik ikincisi kaçak telefon kullanıyorsun birde onun için yardım talep ediyorsun, hadi onuda geçtik(hep geçiyoruz zaten) birde aldığın cihazın gizli alt menülerinin de orjinali gibi olduğu beklentisi içindesin, orjinal ürün kullanan bir şahıs senin aldığın cihazın menüsünden ne anlar yahuu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: nukecim

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar benim kalem penceresi kısmında whatsapp yok gözükmüyor. Telefonda yüklü ama kalem penceresine nasıl ekleyebilirim whatsappı teşekkürler.. (note3 Android os 4.4.2 kitkat) 

Kalem penceresinin ustundeki kalem isaretini secin. Hemen kalem penceresinin altinda orda olmayan uygulamalar gozukecek. Ordan secebilirsiniz...

Sorun da orda. Aşağıda da gözükmüyor orası boş eklenebilir başka uygulama gözükmüyor sadece kaldırabiliyorum sinir oldum lütfen yardım ederseniz memnun çok memnun olurum

Ne zamandan beri kullaniyorsunuz cihazi? Aldiginizdan beri boyle mi?

2 gün önce aldım telefonu ilk aldığından beri böyle yok yani whatsapp. Arkadaşımda da var ne note3 onda gözüküyo

Zaten normal olani gozukmesi.. pm den de belirttigim gibi cihazi fabrika ayarlarina alin. Bir deneyin.. o da olmadi wipe seceneklerini uygulayin.. o da olmazsa root disinda nasil eklenebildigi hakkinda bilgim yok...

Bende alt tarafta eklenebilir uygulamalar var ama whatsapp aralarında yok ne pencerede ne de alt kısmında eskiden vardı muhtemelen kitkat ile gitmiş kalem penceresini pek kullanmadığımdan yeni fark ediyorum

kit kat ile gittiğini sanmıyorum çünkü bende var

• Bu arada yukarıda bir arkadaş batarya performansı ile alakalı ekran görüntüsü paylaşmış, ben mi yanlış anladım yoksa güncelleme ile batarya performansı düşmüş mü? çünkü 1 saat 51 dk da şarj % 50 olması çok iyi bir durum değil gibi geldi bana
  • Ben bugün yükledim, sanırsam 116 MB lık bir güncelleme.Güncelleme ile birlikte kilit özelliği yeniden etkinleşti. Kilit özelliği, Samsung"un istenmeyen telefon sıfırlamalarına karşı (fabrika ayarlarına dönüş) aldığı bir tedbirdir. Kullanıcı dilerse Samsung hesabı ile kilit özelliğini tekrar pasif hale getirebilir.

Bunun yanı sıra S-Pen ve tek elle kullanım uygulamalarında iyileştirmeler sağlanırken, telefın genel anlamda daha istikrarlı ve kararlı bir yapıya bürünüyor.

Cihazım: N9005

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekin05 -- 17 Mayıs 2014; 1:26:26 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • @fb168

valla sorunu tam bilmiyordum ama çözülmemiş demek dediğiniz gibi sanki bir tık daha hızlı telefon giderek güzelleşecek gibi güncellemelerle

@yasink01

wifi kapalı olan dilimlerde 3g sürekli açıktı genel kullanım twitter instagram şeklinde ha birde arada vine ama onlar listede yoktu
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    acaba 4 çekirdekte 1900 de mi çalışıyor hocam cpu-z programı ile bakıp beni bilgilendirir misiniz ?
    saygılar...
  • Türkçe qwerty klavye hala aynı düzelmemiş , kayık duruyor.
    İnternet bağlantınız dengesiz uyarısını vermeye devam ediyor.
    Yarın pil durumu belli olur kullanıma göre.
    S-view cover denemesini de yarın yaparım.Fena çalışmıyordu zaten hem orjinalde hemde diğer muadil ürünlerde.

Güzel bir güncelleme olmuş.
  • N9005 vs. olduğunu nasıl anlayabilirim ?
  • hell line kullanıcısına yanıt
    hocam peki 4 çekirdek hala 1900 mhz de mi çalışıyor ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: neleda

Bende bu onceden maviydi bi klavye programi indirdim onu kaldirmma ragmen boyle kaldi galiba. Sizdede boyle mi ? Bunu nasil duzeltirim ?

????

• Benim cihazda en fazla 5-5,30 saatlik ekran goruntusu alinabiliyor rootsuz cihaz. Bunu nasil arttirabilirim ? Root un cihaza zararlari olur mu ? Yapmakla yapmamak arasindaki fark nedir ?

• http://forum.donanimhaber.com/m_91950401/tm.htm

arkadaşlar buraya bir konu açtım. bir fikriniz varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar almanyadan unlock kod istedim.Geri dönüşü ne kadara sürede yapıyorlar. Bana formu gönderdikten sonra mail gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaeNk -- 17 Mayıs 2014; 10:53:38 >
  • 
Sayfa: önceki 18941895189618971898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.