Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
62.786
Cevap
387
Favori
2.430.476
Tıklama
Giriş
    547 Mesaj
    Arkadaşlar bendeki touchwiz hatasının ilginç nedenini buldum.Son bir aydır touchwiz anasayfa durduruldu hatası alıyordum denemediğim yol kalmamıştı wipe data yaptım sonuç alamamıştım fabrika ayarlarına çektim olmadı en son CCaaNN hocam sağolsun yardımcı oldu rom ve kernel önerisinde bulundu romu yükledim düzelir umudu ile açtım home tuşuna arka arkaya iki defa basınca yine aynı hatayı alıyordum. En sonunda internetten stok rus romu indirdim ve odinle kurdum hata düzeldi taaki titanium backup uygulamasını kullanarak dergim uygulamasını dondurana kadar öncesinde bütün greksiz uygulamaları dondurmuştum aynı hatayı alınca tek tek uygulamarı çözüp dondurdum en sonunda aylardır beni kanser eden touchwiz hatasının tek nedeninin dergim uygulamsını engellememden kaynaklandığını öğrendim. Daha öncesinde dergim uygulamasını silmiştim fabrika ayarlarına çekince bile uygulama geri gelmiyordu. Suan dergim uygulamasını kullanmadığım halde donduramıyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    578 Mesaj

Hocam yüklediyseniz güncelleme hakkında ne düşünüyorsu? Yüklemeye değer mi? Klavyedeki hata düzeltilmiş mi?Iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb168 -- 16 Mayıs 2014; 19:57:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: IRoN , s1Lv3r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör berkans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam yanlış anlamayında googleye girip "Samsung knox nedir " diye aratsaydınız milyon tane sonuç çıkardı.
    Örn :http://www.techgriff.com/nedir/samsung-knox-nedir-ne-ise-yarar-16626
    |
    |
    tuncer17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Masaustundeki baska oturum gibi dusunun hocam sifreli oluyor istediginiz dosyalari oraya atabiliyorsunuz sifre girmeden baska kimss goremiyor

|
    |
    tuncer17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Allah razı olsun

|
    |
    canatila19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.mobilcadde.com/samsung-n9000-galaxy-note-3-pencereli-yan-kapakli-siyah-kilif-16578

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 16 Mayıs 2014; 20:35:38 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    920 Mesaj

Programların ismi düzgün çıkmıyor. Mesela whatsappta konuşurken fotoğraf çekmek istediğim zaman çıkan program seçeneklerinde kamera programşarının ismi düzgün değil. Com.android.... şeklinde. Bunu nasıl düzeltirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkA -- 16 Mayıs 2014; 20:46:19 >
    |
    |
    merhabalar tekrardan , birebir değişim geldi. Telefonun bataryası da yeni %5 te iken şarja bağladım, note 3 ün bataryasının uzun süre şarjda kalmasına gerek var mı yoksa dolunca direk şarjdan çekip kullanmaya başlayayım mı ? tavsiyeleriniz ve şu an ki batarya durumunuzda sorun oldu mu ?

32+64GB

• Yüzbaşı
    877 Mesaj

Hocam N9005'i nereden birebir değişim yaptırdınız acaba?
    Bu arada batarya dolduktan sonra şarjı çıkarabilirsiniz zaten cihaz %100 dedikten sonra cihaz elektrik alımını kesiyor saatlerce durmasının anlamı yok.Daha sonraları bitir-kapat- doldur şeklinde devam edin pil kendine gelecektir.Zaten note 3 için özel bir durum değil Li-on teknoloji bu şekildedir.
    |
    |
    minyonist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    fiyatı 1350 tl
    |
    |

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

Bu arada batarya dolduktan sonra şarjı çıkarabilirsiniz zaten cihaz %100 dedikten sonra cihaz elektrik alımını kesiyor saatlerce durmasının anlamı yok.Daha sonraları bitir-kapat- doldur şeklinde devam edin pil kendine gelecektir.Zaten note 3 için özel bir durum değil Li-on teknoloji bu şekildedir.

%100 olunca çekeyim yani siz de mi böyle yaptınız? şu an ki batarya performans durumunuzda bir anormallik var mı ?
    Değişim konusunda 'nereden' derken neyi kastettiniz söylerseniz bilgilendirme yapacağım.
    Cevaplar için ayrıca teşekkürlerimi iletirim.

32+64GB

• Yarbay
    3301 Mesaj

@yasink01

sarj durumunda öyle bir değişiklik yok gibi henüz %50 de pil ekran süresi 1 saat 52 dakika

@fb168

klavye de ki hata nedir tam olarak bilemediğim için birşey diyemem ama şu an pek bir farkı yok gibi ekranı 9 bölme yapmaz umarım
    |
    |
    Bahsedilenler: fb168 , yasink01
    AMD Ryzen 9 3950x // Asus ROG Crosshair VIII Formula // Gskill Trident Z Neo 4x8GB 3600C16 // Asus ROG Strix RTX 2080 OC // Samsung 970 Evo 1TB NVMe // Asus ROG Ryujin 360 // Asus ROG Thor 1200P // Asus ROG Strix Helios // Phanteks Halos Digital // ASUS ROG Spotlight // Asus ROG Strix XG35VQ // Asus ROG Delta // Asus ROG Chakram // Asus ROG Balteus // Asus ROG Throne Qi // Asus ROG Aura Terminal // Asus ROG Strix Flare // Philips HUE Ambient Kit // Logitech Z906 // DXRacer King Series
    |
    Apple iPhone 11 Pro Max 256 Gb Midnight Green
    VCDS Hex-Net Pro Unlimited /\ Vag Can Pro / Kline + VIM
    |
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj

Hocam ben şimdiye kadar kullandığım bütün akıllı cihazlarda bu şekilde yaptım hiç bir sorunum olmadı ve şarj sürelerim gayet iyiydi.Önemli olan daha sonraki vakitlerde pili tamamen boşalıp kapandıktan sonra cihaz kapalıyken tam şarj etmek bu şekilde batarya kendisini kısa sürede toparlıyor.
    Değişim konusunda ise imzanızda N9005 yazıyor ve bildiğim kadarıyla N9005'in Tr'de garantisi yok o yüzden sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F30ED544B -- 16 Mayıs 2014; 21:58:14 >
    |
    |
    minyonist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica etsem pil ekran detayı paylaşırmısın

|
    |
    s1Lv3r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pil detayı bu şekilde sabah sarjdan çıkarıp güncellemeyi yüklemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 16 Mayıs 2014; 22:09:19 >
    |
    |
    Bahsedilenler: yasink01
    AMD Ryzen 9 3950x // Asus ROG Crosshair VIII Formula // Gskill Trident Z Neo 4x8GB 3600C16 // Asus ROG Strix RTX 2080 OC // Samsung 970 Evo 1TB NVMe // Asus ROG Ryujin 360 // Asus ROG Thor 1200P // Asus ROG Strix Helios // Phanteks Halos Digital // ASUS ROG Spotlight // Asus ROG Strix XG35VQ // Asus ROG Delta // Asus ROG Chakram // Asus ROG Balteus // Asus ROG Throne Qi // Asus ROG Aura Terminal // Asus ROG Strix Flare // Philips HUE Ambient Kit // Logitech Z906 // DXRacer King Series
    |
    Apple iPhone 11 Pro Max 256 Gb Midnight Green
    VCDS Hex-Net Pro Unlimited /\ Vag Can Pro / Kline + VIM
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    quote:

Hocam ben şimdiye kadar kullandığım bütün akıllı cihazlarda bu şekilde yaptım hiç bir sorunum olmadı ve şarj sürelerim gayet iyiydi.Önemli olan daha sonraki vakitlerde pili tamamen boşalıp kapandıktan sonra cihaz kapalıyken tam şarj etmek bu şekilde batarya kendisini kısa sürede toparlıyor.
    Değişim konusunda ise imzanızda N9005 yazıyor ve bildiğim kadarıyla N9005'in Tr'de garantisi yok o yüzden sordum.

teşekkür ederim ilgilenip mesaj attığınız için öyle yapalım bakalım. internetten aldığım bir satıcı değişim yapalım dedi boardda sıkıntı varmış o da telefonu iade etmek istemiş reddetmişler elinde kalmış zararına tamir yaptırıp satacakmış ama ben de alalı 6-7gün olmuştu . dilese değişip yapmayabilirdi ama ben mağdur olurdum ve verdiğim para çöp olurdu. Allah'tan yardımcı oldu.

|
    |
    32+64GB

• Binbaşı
    1375 Mesaj

Teşekkür ederim de ekran görüntüsü görünmüyor

|
    |
    s1Lv3r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hocam pili tamamen boşaltmak zararlı diye biliyorum ben

|
    |

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.