Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FrenchPress

quote:

Orijinalden alıntı: cleet

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

quote:

Yoo geliştirici seçenekleri ni tamamen kapattım ama yinede googleplay store durduruldu hatası alıyorum bir şey yüklemek istediğimde sizce neden olabilir ve ne yapmam lazım??

Durdurduğun bir uygulama buna sebep olabilir .
    Durdurduğun bütün uygulamaları tekrar işleme al.
    Problem düzelirse teker teker tekrar disable et ve deneyerek hangisinin probleme sebep olduğunu tespit et.

Eğer problem düzelmez ise o zaman google play ve play services in datasını temizleyin telefonu kapatıp açın.

Problem düzelmezse o zaman wipe yapabilirsiniz

Malesefki sorun düzelmedi ne denediysem olmadı son çare wipe gibi duruyor ama esas sorun garantiyi hangi aşamalar bozar acaba wipe garanti yi etkilermi??

wipe'ın hiç bir türlüsü garantiyi bozmaz. defalarca yazıldı bunlar. sen herhalde günceleme yapıp wipe yapmadın. tüm bunlar da muhtemelen ondan oluyor. bazen olabilen şeyler bunlar. ama wipe yapmak niye bu kadar zor geliyor. iki dakikalık bir şey neticede. youtube da düzinelerce videolar var bu konuda. çok çok basit bir işlem.

wipe ı nasıl yapıcam kısadan bi tarif edermisiniz tam hatırlayamıyorum ama home tuşu ve ses kısma tuşuyla recovery modda açıp ordan bi yere giriyoduk tam aklımda kalmamış kusura bakmayın..Birde tüm uygulamalar silenecek sanırım peki bunları yedeklemenin bir yolu varmı yoksa tekrardan indirmekmidir en iyisi ?

Wipe cache partition problemini çözmeyecek muhtemelen yine de dene.
    Çözmezse o zaman wipe data yapman gerekiyor bun işlem rehberini programlarını sms lerini cihaz hafızasındaki resimlerini siler .
    Aklında olsun .
    Backup konusu bin defa anlatıldı konuyu oku.

aynen çözmedi malesef backup ta almıycam uygulamaları tekrardan kurarım daha sağlıklı olur diye düşünüyorum..

• cleet kullanıcısına yanıt
    Sms
    Rehber
    Resimler(foto)
    Gidecek aklında olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clawson

Türkiye'de sorunsuz N9005 kullanan var mı ?

Var

• quote:

Sms
    Rehber
    Resimler(foto)
    Gidecek aklında olsun

samsung hesabımda ve google hesabımda sms ve rehber yedekli zaten fotolarada hafıza kartında bir şey olmaz sanırım..
  • Arkadaşlar şimdide çalışıyor bi sıkıntısı olmadan playstore ama kafasına göre arasıra çalışıyo arasıra duruyor kesinlikle fullwipe yapmam daha iyi olur değilmi ?
  • quote:

Arkadaşlar şimdide çalışıyor bi sıkıntısı olmadan playstore ama kafasına göre arasıra çalışıyo arasıra duruyor kesinlikle fullwipe yapmam daha iyi olur değilmi ?

He

• quote:

Arkadaşlar şimdide çalışıyor bi sıkıntısı olmadan playstore ama kafasına göre arasıra çalışıyo arasıra duruyor kesinlikle fullwipe yapmam daha iyi olur değilmi ?

Yap müdür yap.. ortaya bir de sezar salata yap. Oh dadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Wipe iyidirı temizliktir. Bilgisayara format atmak gibidir hatta daha ileri gideyim az ayda bir yapmak lazım.

MMS SMS i bırakın wifi şifreleri dahil herşeyi Google da, Samsung a özgü karalama defteri notlar vs vs herşeyi Samsung accountınızın cloudunda yedekleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınız ve videolarınız aksi için çaba sarfetmediyseniz SD kartta güvendedir.

kolay gelsin

• Abi benim sorunum şuydu :
    kamera orjinal hali ayarlarına dokunmamıştım.
    yakına gelince bir objeye odaklamıyordu,ancak uzaktan odaklıyordu
    bende baya araştırdım vs.vs. sonra IRoN nickli abim saolsun bana yolu gösterdi
    aslında ben bu olayı biliyordum ama bu işe yaradığını bilmiyordum.
    Sende de böyle olacak büyük ihtimal
    Sorunun çözümü şudur abi ::

- 1 - : Kamera'yı Açın
    - 2 - : Ayarlara gelin.(Dişli Çark a bas yani )
    - 3 - : Ondan sonra tekrar ayarlara gel (gene o çark ikonu olan yere bas )
    - 4 - : Zaten kamera bölümü gelir direk genede üstten kamera'yı seç
    - 5 - : Altta ''METRELEME'' Adlı yazıyı göreceksin.Orjınalınde ''Orta Ağırlıklı'' gibi bir şey işaretliydi bende.Aslında gündelik çekimler için o kalsın.Ama ona tıkla ve onu ''MATRİS''e al
    daha sonra kamerayı çekmek için zoomu en yüksek seviye yap ve istediğin yerin dibine istediğin kadar gir ve odaklama mükemmelll

YAPAMADIĞIN YER OLURSA VEYA KAFANA TAKILAN MESAJINI BEKLER VE SEVE SEVE CEVAPLARIM ABİ :)
    İYİ AKŞAMLAR..

• quote:

Orijinalden alıntı: osilayer

quote:

Yap müdür yap.. ortaya bir de sezar salata yap. Oh dadından yenmez

çoban salata yapıyım da yanına rakı açarız kardeş daha iyi değilmi ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Wipe iyidirı temizliktir. Bilgisayara format atmak gibidir hatta daha ileri gideyim az ayda bir yapmak lazım.

MMS SMS i bırakın wifi şifreleri dahil herşeyi Google da, Samsung a özgü karalama defteri notlar vs vs herşeyi Samsung accountınızın cloudunda yedekleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınız ve videolarınız aksi için çaba sarfetmediyseniz SD kartta güvendedir.

kolay gelsin

kies ile yedekliyorum şuanda uygulamaları ve verileri tutuyo sözüm ona ama bi sıkıntı doğururmu deneyen varmı?

• new-desing N kullanıcısına yanıt
    Eğer böyle bişey olursa bizim telefonlar uçuşa geçer sanırım :)

Saygılar..

• Asagidaki yeni eklenmiş tlf na arkadaşlar guncelleme istiyor

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• quote:

37 yaşımdayım kimseye yaşından dolayı hürmet etmek zorunda da değilim. Saygıyı hürmeti hakeden kişi 5 yaşında da olsa saygıda kusur etmem aksine haketmeyene 99 yaşında da olsa hürmet etmem.

Gürol konusuna gelecek olursa adıyla hitap etmeyi saygısızlık olarak görüyorsan sen abi dersin amca dersin dede dersin beni bağlamaz ben adıyla hitap etmeyi saygısızlık olarak görmüyorum .

Konuya gelecek olursak wipe işleminin ne olduğunu bilmeyen bi sürü adam var burada .
    Wipe yaptığında garanti bozulur mu diye hala soranlar var.

Bu adamların wipe işleminin telefon hafızasını sms leri kişileri tamamen sildiği ni bilmeme ihtimallerini göz ardı etmemek lazım.

Bu yüzden de zırt pırt wipe önermemek gerekiyor. Birilerinin resimlerini sms lerini kişi listesini back up lamama ihtimalini dikkate almak lazım.

Anlatabildim mi´?

Bırıne abı dıye hıtap etmek toplum terbıyemız geregıdır. Tabı kımse senı zorlayamaz oda ayrı konu.

Ama sen 60 yasındakı bır ınsana sadece yardımcı olmak amacıyla wıpe onerıyor dıye Gurol dıe askerlık arkadasınmıs gıbı hıtap edersen, kı wıpe onerısı tamamen dogrudur, bu senın aldıgın terbıyeyı gosterır.

Bu sıtede wıpe yapmayı bılmeyen bır cok kısı var dıye ana sayfaya bu konuyu acıklayan vıdeo kondu.

Bu arada bende 37 yasındayım ama hayatımda benden yascana cok buyuk olan hıc kımseye senın gıbı hıtap etmedım. Sanırım ınsanları ayırt eden en buyuk faktorlerden bırıde malum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

Abi benim sorunum şuydu :
    kamera orjinal hali ayarlarına dokunmamıştım.
    yakına gelince bir objeye odaklamıyordu,ancak uzaktan odaklıyordu
    bende baya araştırdım vs.vs. sonra IRoN nickli abim saolsun bana yolu gösterdi
    aslında ben bu olayı biliyordum ama bu işe yaradığını bilmiyordum.
    Sende de böyle olacak büyük ihtimal
    Sorunun çözümü şudur abi ::

- 1 - : Kamera'yı Açın
    - 2 - : Ayarlara gelin.(Dişli Çark a bas yani )
    - 3 - : Ondan sonra tekrar ayarlara gel (gene o çark ikonu olan yere bas )
    - 4 - : Zaten kamera bölümü gelir direk genede üstten kamera'yı seç
    - 5 - : Altta ''METRELEME'' Adlı yazıyı göreceksin.Orjınalınde ''Orta Ağırlıklı'' gibi bir şey işaretliydi bende.Aslında gündelik çekimler için o kalsın.Ama ona tıkla ve onu ''MATRİS''e al
    daha sonra kamerayı çekmek için zoomu en yüksek seviye yap ve istediğin yerin dibine istediğin kadar gir ve odaklama mükemmelll

YAPAMADIĞIN YER OLURSA VEYA KAFANA TAKILAN MESAJINI BEKLER VE SEVE SEVE CEVAPLARIM ABİ :)
    İYİ AKŞAMLAR..

Teşekkürler bende zoom açısından sorun yok da kamerayı çok yakınlaştırınca bir nesneye odaklanıp bırakıyordu. Yinede çok sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

37 yaşımdayım kimseye yaşından dolayı hürmet etmek zorunda da değilim. Saygıyı hürmeti hakeden kişi 5 yaşında da olsa saygıda kusur etmem aksine haketmeyene 99 yaşında da olsa hürmet etmem.

Gürol konusuna gelecek olursa adıyla hitap etmeyi saygısızlık olarak görüyorsan sen abi dersin amca dersin dede dersin beni bağlamaz ben adıyla hitap etmeyi saygısızlık olarak görmüyorum .

Konuya gelecek olursak wipe işleminin ne olduğunu bilmeyen bi sürü adam var burada .

Bu adamların wipe işleminin telefon hafızasını sms leri kişileri tamamen sildiği ni bilmeme ihtimallerini göz ardı etmemek lazım.

Bu yüzden de zırt pırt wipe önermemek gerekiyor. Birilerinin resimlerini sms lerini kişi listesini back up lamama ihtimalini dikkate almak lazım.

Anlatabildim mi´?

Bırıne abı dıye hıtap etmek toplum terbıyemız geregıdır. Tabı kımse senı zorlayamaz oda ayrı konu.

Ama sen 60 yasındakı bır ınsana sadece yardımcı olmak amacıyla wıpe onerıyor dıye Gurol dıe askerlık arkadasınmıs gıbı hıtap edersen, kı wıpe onerısı tamamen dogrudur, bu senın aldıgın terbıyeyı gosterır.
    Bu sıtede wıpe yapmayı bılmeyen bır cok kısı var dıye ana sayfaya bu konuyu acıklayan vıdeo kondu.

Bu arada bende 37 yasındayım ama hayatımda benden yascana cok buyuk olan hıc kımseye senın gıbı hıtap etmedım. Sanırım ınsanları ayırt eden en buyuk faktorlerden bırıde malum bu.

Dediğim gibi kimseye yaşından dolayı saygı göstermek zorunda değilim

Bu arada aldığım terbiyeyi sizin değerlendirme lüksünüz yok olamaz da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrenchPress -- 11 Ocak 2014; 0:11:48 >

• Arkadaşlar merhaba,

forumu epeyce araştırmama bulduklarımı deneme rağmen kulaklıktan müzik dinlerken şarkıyı ileri geri sarmayı yapamıyorum bir türlü. İphonelarda olan 2 tık ve 3 tık note 3 de mevcut değilmi yoksa bi yerden ayarmı yapmak gerekiyor. yoksa ben yanlışmı okudum. Yani kısaca kulaklıktan müzik dinlerken şarkıyı sonraki şarkı önceki şarkı vs lerini nasıl yaparız. :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

kolay gelsin

kies ile yedekliyorum şuanda uygulamaları ve verileri tutuyo sözüm ona ama bi sıkıntı doğururmu deneyen varmı?

Forumun ilk sayfasına berkans arkadaşımızın çok açıklayıcı çektiği bir yedekleme videosu var. Onu izlemeni tavsiye ederim .

• quote:

Orijinalden alıntı: honneur

Arkadaşlar merhaba,

forumu epeyce araştırmama bulduklarımı deneme rağmen kulaklıktan müzik dinlerken şarkıyı ileri geri sarmayı yapamıyorum bir türlü. İphonelarda olan 2 tık ve 3 tık note 3 de mevcut değilmi yoksa bi yerden ayarmı yapmak gerekiyor. yoksa ben yanlışmı okudum. Yani kısaca kulaklıktan müzik dinlerken şarkıyı sonraki şarkı önceki şarkı vs lerini nasıl yaparız. :))

Sonra ki şarkı için yuvarlak tuş var ona iki kere hızlı basarsan şarkı değişir. Fakat ileri sarma işini bende bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Anlatabildim mi´?

Dediğim gibi kimseye yaşından dolayı saygı göstermek zorunda değilim

Bu arada aldığım terbiyeyi sizin değerlendirme lüksünüz yok olamaz da.

Sen de o zaman birisi çok doğal bir şey olan wipe'ı öneriyor diye şikayet edicem deme lüksüne de sahip değilsin. Ayrıca üslup konusunda burda başkaları da size daha saygılı olmanız konusunda uyarıda bulundu. Berkans arkadaşımızın dediği doğru, sen amcana, dedene, babana ali veli diye hitap ediyorsan diyeceğim bir şey de yok daha. Terbiye denilen şey toplumu oluşturan bireylerce zaman içinde oluşan davranış biçimleridir. Buna uyup uymamak sana kalmış elbette ki ama özellikle itici olmaya çalışmak gibi bir çaban varmış gibi davranmak nasıl bir düşünce biçimidir anlamakta zorlanıyorum. Gerisi senin tasarrufun beni ilgilendirmez beni germedikçe yada rahatsız etmedikçe

• 
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.