Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buldum zaten yüksek ayardamış sıfır takılma görsellik süper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geliştirici seçeneklerinden sahte konumlara izin ver seçeneğini aktif edince googleplay den hiç birşey indirilmiyor bu sizdede böylemidir??

• Yoo geliştirici seçenekleri ni tamamen kapattım ama yinede googleplay store durduruldu hatası alıyorum bir şey yüklemek istediğimde sizce neden olabilir ve ne yapmam lazım??

• Asphalt 8 güncelleme sonrası donma yapıyor oyunu silip bir daha yüklesem kayıt silinir mi niye böyle donma yapıyor anlamadım çok bisey yok fakat güncelleme öncesi böyle bişey yoktu :( oyunu en düşük ayara getirip tekrar denedim aynı menüler arası geçiş ve yarış sırası donmalar oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßyİsMaİLCaN -- 10 Ocak 2014; 18:09:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cleet

Yoo geliştirici seçenekleri ni tamamen kapattım ama yinede googleplay store durduruldu hatası alıyorum bir şey yüklemek istediğimde sizce neden olabilir ve ne yapmam lazım??

Arkadaşlar hiç bir şey yükleyemiyorum hep googleplay store durduruldu diyor yokmu bi yardımcı olacak kişi?? Uygulamanın önbelleğini sildim hatta güncellemeleri kaldırdım bidaha kurdum ama aynı..

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirkrl

Arkadaşlar bundan önce kullandığım Galaxy S4'te e mail senkronizasyon süresi olarak push seçimi yoktu bunun için senkronizasyonu 5 dk ya ayarlamıştım.Daha sonra iphone 5S aldım iphone'de sorun olmadı.Şimdide Galaxy Note 3'e geçtim aynı sorun bunda da var fakat başka bir e mail adresimi açtığımda push seçimi geliyor yani sorun telefonda değil ama ben bunun nedenini çözemedim.Yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler

Kullandığınız email server push desteklemiyor yapabileceğiniz tek şey sistem admin ile görüşüp ayar yaptırmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Yoo geliştirici seçenekleri ni tamamen kapattım ama yinede googleplay store durduruldu hatası alıyorum bir şey yüklemek istediğimde sizce neden olabilir ve ne yapmam lazım??

Arkadaşlar hiç bir şey yükleyemiyorum hep googleplay store durduruldu diyor yokmu bi yardımcı olacak kişi?? Uygulamanın önbelleğini sildim hatta güncellemeleri kaldırdım bidaha kurdum ama aynı..

Odin ile yazılımı yeniden yükle.
  • mrblar gencler bizim pederde almis kendine siparis vermis geliyor Golddan aldik siyah Note 3 1989 TL ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrenchPress

quote:

Orijinalden alıntı: kadirkrl

Arkadaşlar bundan önce kullandığım Galaxy S4'te e mail senkronizasyon süresi olarak push seçimi yoktu bunun için senkronizasyonu 5 dk ya ayarlamıştım.Daha sonra iphone 5S aldım iphone'de sorun olmadı.Şimdide Galaxy Note 3'e geçtim aynı sorun bunda da var fakat başka bir e mail adresimi açtığımda push seçimi geliyor yani sorun telefonda değil ama ben bunun nedenini çözemedim.Yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler

Kullandığınız email server push desteklemiyor yapabileceğiniz tek şey sistem admin ile görüşüp ayar yaptırmak

Destek biriminizden bence bu konu hakkıdna bilgi alın push olarak aktif bir yapılandırmaları varmı yokmu ögrenin

• mesjaim niye gorunmuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

mesjaim niye gorunmuyor?

görünüyor ya :) Forumdan kaynaklı bazen bende göremiyorum sayfayı 2, 3 kez yeniledikten sonra görebiliyorum bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Uygulama Yöneticisi ayarlarında varsayılanları sıfırla demek gerekiyomuş biraz araştırdım yaptım düzeldi.. S-Voice S-healt chat on u devre dışı bırakmıştım bunlardan biri yaptırdı sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

Orijinalden alıntı: Lojistikçi

quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

Orijinalden alıntı: Lojistikçi

Son güncellenmesinden sonra dolphin kararsız çalışmaya başladı, operada gereğinden fazla pili tüketiyor.
    Şarjı sömürmeyen web tarayıcı olarak öneriniz nedir???

Markette stok nexus tarayıcısı var önerebilirim gayet hızlı ve şarj değerleri diğer tarayıcılardak gibi sömürmüyor.

nexus web browser ve diğer alternatif şekillerde aradım ama kast ettiğini bulamadım hocam.
    tam ismi nedir yada link verebilir misiniz?

Android browser
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Çok sağolun hocam.
    Teşekkürler

• Elimde satılık BRİGHSTAR GARANTİLİ..SAMSUNG GEAR var arkadaşlar..Sıfır Kutusunda hiç açılmadı..İsteyen Pm atabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Gürol LÜTFEN her duruma Rom yükleme ve wipe yapma işlemlerini ÖNERMEKTEN VAZGEÇ

• quote:

Durdurduğun bir uygulama buna sebep olabilir .
    Durdurduğun bütün uygulamaları tekrar işleme al.
    Problem düzelirse teker teker tekrar disable et ve deneyerek hangisinin probleme sebep olduğunu tespit et.

Eğer problem düzelmez ise o zaman google play ve play services in datasını temizleyin telefonu kapatıp açın.

Problem düzelmezse o zaman wipe yapabilirsiniz

• Merhaba, bu aksam dikkatimi ceken bir durum oldu kulaklik cikisinin yaninda ufak bir delik var sanirim mikrofon onun yanindada bir sensor var. O sensorun ne ise yaradigini bilen varmi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

Merhaba, bu aksam dikkatimi ceken bir durum oldu kulaklik cikisinin yaninda ufak bir delik var sanirim mikrofon onun yanindada bir sensor var. O sensorun ne ise yaradigini bilen varmi acaba?

Infrared (IR) blaster

Ne işe yaradığını google dan öğrenebilirsiniz.

• AnTuTuTuTuTu 41 kere maşallah benchmark
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• Arkadaşlar kamera sorunumu sayende çözdüm abi :)
    bi kaç örnek eklemek istedim.
    tabi akşam akşam anca bu kadar :) dışarı çıkınca müsait bir zamanımda
    daha iyi şeyler yakalamaya çalışacağım.
    Bir kaç tane daha çekmiştim onlar daha iyi bunlar onların yanında daha vasat kalmış gibi
    ama en fazla zoom da gene ' de kaliteli geldi açıkcası
    tekrar tekrar teşekkür ederim. :)
    /Zaten sorunu bir tek siz kaale aldınız-ve cevapladınız /
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.