Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliass

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

arkadaslar bir arkadasım yenı note 3 aldı kvk garantılı alalı 2 gun oldu fakat konusurken mesela telefon acılıyor efendım derken efendım kelımesının bir kac harfını yutucak sekılde ses gelıyor.. ses kayıpları yasanıyor telefonda.. cekımı vs full fakat konusulan sey anlasılmıyor.. nasıl bir yol ızlemek gerek telefon garantılı alalı 2 gun oldu..? hatlardanda da kaynaklanan bir problem degıl.. ne yapmalıyız..

avea kullanıyyorsa avea dan kaynaklı. Full çekse bile bazen öyle oluyor.

turkcell efendım format attım duzeldı gıbı
  • Spigen kılıf D%R de 60 tl pahalı değil mi. ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana su sorunun cevabini i net olarak verebilecek varmi spandragon mu exynos mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: hakan259

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: hakan259

quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

100'den fazla uygulama yüklü bende ve zerre kadar kasma olmadı

benim ayarları şu şekilde;

öngörü kapalı
    otomatik değişmede kapalı
    otomatik büyük harf yapma açık
    otomatik boşluk bırakma kapalı
    otomatik noktalama kapalı
    klavye kaydırma hiç biri seçili
    sadece titreşim seçili
    kalem algılama kapalı

şeklinde kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum

özellikle whatsapp tango viber sürekli bunlarda kullanıyorum

Teşekkürler. Bende de ara ara donma oluyor bu ayarları deneyeceğim.

Klavyesi Donan Arkadaşlarr Kies le Güncelleme Yaptm Fakat Yine Aynısı Oldu Son Olarak Hafıza Kartını Çıkarttım Smdi Kartsz Kullanıyormm Donma Kasma Olmadı Çözüm Yolu Olarak Bunu Da Deneyebilirsinizz.

Eğer hafıza kartınızda başka bir uygulama ile çakışan bir uygulama yada dosya varsa bu tür problem yapabilir yoksa hafıza kartı ile klavyenin bir alakası olmaz,Sizde düzeldi diye başkasındada düzelmez.Hafıza kartına format atıp takın sizdede donma olmayacaktır.

HOCAM HAFIZA KARTINDA LOST.DIR DİYE BİR DOSYA VAR BİÇİMLENDİREMİYORUM NE YAPTIYSAM SİLEMİYORUM

Çıkarıp bir kart okuyucuyla bilgisayara takarsan biçimlendirirsin ama telefona takınca aynı klasör oluşacaktır.O virüs değildir sistemin kurduğu bir klasördür yani zararı yoktur diye biliyorum.Herkesin hafıza kartında oluşur.

Hocam Ben Hafıza Kartını Çıkarıp Denedm Fakat Klavye Yine Takılıyor 1-2 Saniye Bütün Ön Görücü Liwevire Güncellemesini Hepsini Kapatarakk Denedmm Deneme Yanılma Yoluyla Çözmeye Çalıştım Yine 1-2 Saniye Takılma Oluyorr Çözüm Bulan Arkadaşların Fikirlerine Muhtacım Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ishan

Spigen kılıf D%R de 60 tl pahalı değil mi. ...

sitesinde bir 60 liralık birde 90 liralık modeli mevcut d&r daki 60 lık olan yani fiyat normal :) 90 lığını kullanıyorum memnunum en azından gönül rahatlığıyla kenarları soyulurmu sorusu olmadan kullanabiliyorum... ha ne fark var dersen bende bilmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Asphalt 8 de menüler arası geçişte bile donma oluyor ya güncelleme mi bozdu bunu anlayamadım böyle bir sorun yaşayan var mı acaba ?

Bende n9000q var .O turden takilmalar guncelleme sonrasi benim telde menuler arasi cok cok nadir oluyor..ama yaris baslayinca ve yaris sirasinda en yuksek ayarlarda bile en ufak bir takilma yok..gayet akici..oyunu simdiye kadar duşuk ayarlarda bosa oynamisim. hatta az kaldi silecektim.. Ama simdi oyun zevk veriyor.

Aynı sorunlar bendede var N9000Q da oyunuN9005 ile oynayan arkadaşlarla en yüksek ayarda bile müthiş fark var.. Sanki ben ps2 ile onlarda ps4 ile oynuyolar.. Bunu oyun yapımcılarınada yazdım mail youyla ve googleplay de.. Bakalım düzelteceklermi..

• Arkadaşlar bundan önce kullandığım Galaxy S4'te e mail senkronizasyon süresi olarak push seçimi yoktu bunun için senkronizasyonu 5 dk ya ayarlamıştım.Daha sonra iphone 5S aldım iphone'de sorun olmadı.Şimdide Galaxy Note 3'e geçtim aynı sorun bunda da var fakat başka bir e mail adresimi açtığımda push seçimi geliyor yani sorun telefonda değil ama ben bunun nedenini çözemedim.Yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler
  • cleet kullanıcısına yanıt
    Sende n9000q mu var.

• quote:

Sende n9000q mu var.

Evet N9000Q var ama işyerimde arkadaşta da N9005 var ordan biliyorum aradaki farkı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Brain Free

quote:

Orijinalden alıntı: ishan

Spigen kılıf D%R de 60 tl pahalı değil mi. ...

sitesinde bir 60 liralık birde 90 liralık modeli mevcut d&r daki 60 lık olan yani fiyat normal :) 90 lığını kullanıyorum memnunum en azından gönül rahatlığıyla kenarları soyulurmu sorusu olmadan kullanabiliyorum... ha ne fark var dersen bende bilmiyorum :)

Teşekkür ederim.. Siyah vardı onu alayım bakalım nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: cleet

quote:

Sende n9000q mu var.

Evet N9000Q var ama işyerimde arkadaşta da N9005 var ordan biliyorum aradaki farkı..

Eyvallah ben son guncellemeden sonra 9005 ile oynanisi gormedim.ama bendeki telde yaris icerisinde kasma yok.

• http://www.youtube.com/watch?v=3JBwGB3qoJA

Allah aşkına n9000 ile n9005 arasında gidip gelenler ve n9005 in hep üstün olduğunu söyleyenler şu video yu izlesin bi.

10 tane test yapılıyorsa n9000 modeli 8 tanesinde n9005 modelini geçiyor. n9000 modeli her türlü lider bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lojistikçi

quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

Orijinalden alıntı: Lojistikçi

Son güncellenmesinden sonra dolphin kararsız çalışmaya başladı, operada gereğinden fazla pili tüketiyor.
    Şarjı sömürmeyen web tarayıcı olarak öneriniz nedir???

Markette stok nexus tarayıcısı var önerebilirim gayet hızlı ve şarj değerleri diğer tarayıcılardak gibi sömürmüyor.

nexus web browser ve diğer alternatif şekillerde aradım ama kast ettiğini bulamadım hocam.
    tam ismi nedir yada link verebilir misiniz?

Android browser

• Arkadaşlar bu asphalt 8 oyununda grafikmi neydi bilmiyom yuksek ayarda oynama varmış nasıl yapılıyor ben bulamadım yani ayar segmesi ni bulamadım oyun icinde ha oyunda takılma kesinlikle yok bilesiniz cihaz 9000Q

• Takılma yok yeni sürüm ike ama akıcılık ta sıkınyı var uüksek fps ile oynamıyor mesala nfs hotpursit ta n9005 te aynı şekilde grafik olarak farklılık var.. Oyundan kaynaklı tamamen.. Ben güncelleme ile düzeleceğini umuyorken hiç bir fark göremedim nerdeyse..

• cleet kullanıcısına yanıt
    Şu en yüksek fbs nasıl yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

Şu en yüksek fbs nasıl yapılır

Bende onu araştırıyorum ama bir sonuca varmadım malesef.. Yanımda N9005 ile oynayan arkafaşım var özellikle Tokyo yarışında ortaya çıkıyor görselleri ve akıcılığı inanılmaz iyi diğer oyunlarda demiyorum ama bu oyunda N9000 den daha iyi performans veriyor.. Ama güncelleme ile düzeltileceğini düşünüyorum..

• En yüksek ayar için oyunun ana ekranında en köşede ayar tuşu var ordan ses ve görüntü ayarlarına gir ve yükseğe çek ayarı..

• Arkadaşlar note 3 için önereceğiniz şarjlı kılıf var mı?
  • 
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.