Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jackkenk

yukarıdaki mesajımda Sarj konusunda Android OS Sarj sorunu yardımcı olabilecek var MI acaba
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Wipe yapmanızı öneriyorum umarım sizde de işe yarar.

Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staylıon2000

quote:

Orijinalden alıntı: asermis

Benden başka pop3 şirket mail hesabını oluşturamayan varmı??Gitmediğim turkcell bayi teknoloji uzmanı kalmadı...

Ben şirket maili kullanıyorum sorunsuz kuruyorum sen kuramıyormusun hocam....
    Eğer kuramı yor isen po3 ayarlarını servis sağlayıcıdan öğrenmen gerek o ayarlar önemli,ayrıca port numaranıda öğrenmelisin...

Yapmadığım kalmadı.Şirketin bilgi işlemini esir aldım.Turkcell den bir tane teknoloji uzmanı çözemedi uzaktan bağlantı yaptılar yine beceremediler.Samsunga pasladılar onlarlada kayıt oluşturduk smart tutor yükledim uzaktan bağlantı için geri dönmelerini bekliyorum.Ayar oldum ayar gün içinde kaç kere notebook açtım mail bakmak için sayamadım.Saya söve kulaklarını çınlattım alayının.
  • asermis A kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarları otomatik aldıktan sonra atıyorum maılınız ....@firmaismi.com ya ordaki ayarlara mail.firmaismi.com olarak düzeltin sifreniz doğru ise alırsınız mailleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathayus

quote:

Orijinalden alıntı: AERN

Ben Avg kullanıyorum ve memnunum.

Arkadaslar Avg mi kaspersky mı ?

Ben drweb kullabıyorum ve tavsıye ederim cıhazda agırlastırma kasma yok şarj konusundada sıkıntı yaratmıyor..

• carman1tr kullanıcısına yanıt
    listeye ekliyorum hocam arkadaşımız cevap vermiş nomedia programını tavsiye ederim bende ayrıca benzer programlara da bakabilirsiniz tabikide
  • Selamlar,

Snapdragon versiyonu ile 372. Sayfadan aranıza katılmış bulunmaktayım.

İlk şarj için uyguladığım yöntem;

Telefonun kendi şarjını bitirip telefon kapanana kadar kullandım. Telefon kapalı halde şarja taktım. %100 dolduktan sonra 1 saat kadar daha şarjda bırakcam. Daha sonraki süreç ise en az %20 şarj, en fazla %80 şarj. Ve ayda bir tamamen boşaltıp %100 şarj.

Sanırım en verimli bu şekilde kullanabilirim bataryamı değil mi?

Saygılar.
  • Bende teknosadan aldım cihazı. İnşallah sıkıntı çıkmaz. Listeye beni de eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Bende teknosadan aldım cihazı. İnşallah sıkıntı çıkmaz. Listeye beni de eklerseniz sevinirim.

Hocam merhabalar, cihazı ne kadara aldığınızı ve cihazın garanti sağlayıcısını sorabilir miyim ?
  • Teşekkür ederim program işe yaradı.

Ayrıca eklediğiniz içinde teşekkürler.
  • Super bır program daha tavsıye edıyorum sızlere

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nityaalabs.airstream&hl=tr

AIRSTREAM

bılgısayarınıza setup dosyasını ınternetten kuruyorsunuz
    telefonunuza playstore dan apk sını kuruyorsunuz

aynı wıfı agında olmasına dıkkat edıyorsunuz

en son olarakda playstore dan mx player kuruyorsunuz

sonra programı acıyorsunuz

ve bılgısayarınız cep telefonunuzda

bılgısayarınızda bır dızı yada fılm hangı klasorde ıse acıp telefonunuzdan seyretmeye baslıyorsunuz

evdesınız, yatmadan once bır ıkı fılm seyretmek ıstıyorsunuz, telefonunuza ındırmenıze hıc gerek yok.

dırek olarak fılmı cep telefonunuzda wıfı agı uzerınden seyrdeın

ustelık takılma olmadan alt yazıları ıle beraber!!!
  • Arkadaşlar Merhaba biraz önce dikkatimi çektide ondan soruyorum internette dolaşırken tlf kasılma oluyormu sizde bazen mesela bu formu aşağı yukarı yaparken takılarak hareket ediyor veya donuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: paldov

wipe yapmak dışında, batarya tasarrufu için neler yapmalıyım. cevaplayacak yokmu hele?

1 2 sayfa önceye gidebilirsen görebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: c.arda

quote:

Orijinalden alıntı: jackkenk

yukarıdaki mesajımda Sarj konusunda Android OS Sarj sorunu yardımcı olabilecek var MI acaba
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Wipe yapmanızı öneriyorum umarım sizde de işe yarar.

Saygılar.

Yaptim zaten daha once

• iphone 4 kullaanıcısı ve ios fanıyım fakat note3 beni cezbetti fakat n9000 n9005 olayı kafamı karıştırıyor hiç bulasmasammı diyorum
  • arkadaşlar pazartesi günü saat 18.00 civarlarında mediamarkt tan 1899 liraya siyahını alarak bende aranıza katıldım teli aldım ama daha sim kart bile takmadım :D takma zamanı şu an değil 3 5 güne takarım herhalde bir kaç eksiği var cihazın cam koruma filmi ve kılıf cam korumada ttec parmak izi bırakmayan model haricinde tavsiye edebileceğiniz parmak izi bırakmayan ttec gibi kaliteli daha daha iyi bildiğiniz başka bir marka varmıdır?kılıf için bişi sormaya gerek yok zevk meselesi...

son olarak cihazı aldığımızda ilk yapmamız gereken bişiler varmıdır?

wipe garanti dışı bırakıyor sanırım onun için öle birşey yapmak istemiyorum gerçi wipe ne oluyor onu bile bilmiyorum :D
  • Wipe yapmak garantiyi bozmaz gönül rahatlığı ile kullanın ama lütfen biraz bilgilenin

• quote:

Orijinalden alıntı: Zivro

iphone 4 kullaanıcısı ve ios fanıyım fakat note3 beni cezbetti fakat n9000 n9005 olayı kafamı karıştırıyor hiç bulasmasammı diyorum

Hocam iphoneden gecenlerin yorumlarini okuyorum androide alisamiyoruz diyorlar.Bu sizin icin sorun olurmu ona karar vermelisiniz

• berkans kullanıcısına yanıt
    iyiymiş :)
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    ne demek hocam cihazınızı güle güle kullanın iyi günlerde
  • Arkadaslar tunein radyo programının , ücretli pro versiyonu ile ucretsiz versiyonu arasinda ne farklar var..pro kullanan varsa en belirgin fark ne acaba ..satın alip yuklemeye değer mi pro versiyonu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanacars -- 31 Aralık 2013; 11:07:19 >
  • 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.