Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.551
Cevap
31
Favori
95.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Spigenin orginal sitesinde 67 tl. Ayrica yeni öğrendim( note 3 ana konuda bi arkadaş paylaştı ben faydalanamadim neyazik ki) indirim kuponu varmış spigen2014 yazinca 10tl indirim. Ilgililere duyrulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Beyaz note3e siyah flip view kilif nasil olur sizce

Gayet güzel oluyor ben 1 ay kullandım.

• 03ekim08 kullanıcısına yanıt
    Yakismis ama benm kirmizida iyiymis ya baya gosterisli
     SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI

• james4242 J kullanıcısına yanıt
    Zevkler ve renkler tartışılmaz güle güle kullanın

• 03ekim08 kullanıcısına yanıt
    tşk ederim 55 tl ye alınabiliyor şuan. peki markmost hakkınad bilginiz varmı. farklı kuponlar birleşiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

tşk ederim 55 tl ye alınabiliyor şuan. peki markmost hakkınad bilginiz varmı. farklı kuponlar birleşiyormu

Ne yazık ki o konuda bir bilgim yok

• Narki kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun , umarım şimdiye kadar gelmiştir.
    Siz ne kadara almıştınız vede kaç güne gelmişti?
    Bende, siyah N9005 alıp, beyaz veya metal case +Screen Protector GLAS.tR SLIM Premium Tempered Glass
    ve batarya+charger ile tamamlamayı dusunuyorum.
  • buldunuz mu hocam cihaz

saygılar
  • Herkese merhabalar , öncelikle yeni yılın hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum :)

Dün internetten siparişi vererek ben de aranıza katılmış bulunuyorum :)

Benim kafama yatan kılıf ve jelatin ikilisi bu linktekiler :http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Case-Neo-Hybrid-Infinity-White,PR-381.html &http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-Steinheil-Ultra-Crystal,PR-374.html böylece kılıf darbelere karşı korurken jelatin de telefonun ön yüzü açıkta olduğu için çizilmeleri önleme amaçlı alayım istiyorum.

Diğer seçenek ise :http://blog.clove.co.uk/wp-content/uploads/2013/09/Galaxy-Note3-S-view-Cover_003_Open_Mint-Blue.jpg

Sonuncusu ise :http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-Premium-Tempered-Glass,PR-378.html

Düşüncelerinizi nedenleriyle belirtirseniz çok memnun kalıırm. Şimdiden teşekkür ediyorumm :)

• burcink kullanıcısına yanıt
    henüz araştırmadayım. Aldıktan sonra sorun şamamak icin, imei konularını araştırıyorum şimdilik. Örneğin imei atıldıgında, güncelleme sorunları olur mu gibi. Veya telefona bir program yukledigimizde sıkıntı yaşatır mı gibi..
  • KKopru kullanıcısına yanıt
    merhaba kopru sanada iyi seneler.
    Sabahtan beri forum vede forumlardayım. bu göndermiş oldugun yazıya 2 ayrı kişi cevap verdi, bende tesadüfen okudum. sanırım onlar daha uzman. harfiyen aynı yazıydı. Sanırım sende benim gibi acemisin, gelen cevapları görmedin sanırım.
  • Buff kirilmaz ekran koruyucu alan oldumu.Kalem sivri oldugu icin cizilme yapiyor sanki.

• turker777 T kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı soruyu Note 3 Kullananlar Kulübüne de Sordum Evet :) Bi de Burdan Açmak İstedim, Ne Kadar Farklı Fikir Olursa O Kadar İyi Olur Düşüncesiyle... :)

Ayrıca sizin de fikrinizi almak isterim bu konuda bilginiz var ise , teşekkürler şimdiden :)
    Bana göre,
    Siyah telefon alarak
    http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Case-Neo-Hybrid-Infinity-White,PR-381.html Metal case veya Beyazını
    +
    http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-3-Screen-Protector-GLAStR-SLIM-Premium-Tempered-Glass,PR-378.html
    sanırım bunları alacagım. ekran koruyucu cam icin 75 lira biraz düşündürücü onda biraz kararsızım.

• quote:

Orijinalden alıntı: turker777

henüz araştırmadayım. Aldıktan sonra sorun şamamak icin, imei konularını araştırıyorum şimdilik. Örneğin imei atıldıgında, güncelleme sorunları olur mu gibi. Veya telefona bir program yukledigimizde sıkıntı yaşatır mı gibi..

imei atıldıktan sonra güncellemelerde sorun yaşarsınız hocam en güzeli ya garantili ya da orjinal kayıtlı almanız

saygılar
  • turker777 T kullanıcısına yanıt
    İlk ürünün beyazını alacağım ben de hocam, İkinci ürün konusunda da kararımı verdim sanırım. Bir çok kişi aynı şeyi söylüyor . Büyük ihtimal onu alacağım . İlginiz için çok teşekkürler :)
  • Selamlar arkadaşlar, note3 ümün gelmesini bekliyorum İnşallah. Kılıf konusunda kararsızım telefonu çok kaba göstermeyen fakat koruyan bir kılıf istiyorum spigenler nasıl düşme vs koruması nasıl tavsiye edeceğiniz model varsa link atabilir misiniz, ayrıca BUFF ekran koruyucu işe yarıyor mu almalı mıyım ya da tavsiyeniz daha iyisi var mı, şimdiden çok teşekkür ederim herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mOBSCENE -- 1 Ocak 2014; 13:43:59 >
    Rica ederim, şimdiden hayırlı olsun.
    madem kararını verdin, yedek batarya + charger total paket ara belki hepsi toplu iyi bir kampanya denk getirirsin. malum 1-2 gunluk batarya ve ileride iyice ömrü azalacak şimden total paket alabilirsen ileride daha rahat edersin. (uzun ömürlü kullanmayı düşünüyorsan) +bir de tv cıkış hdmi kablo tam olur.
    Ben z1in su geçirmez özelliği ile note 3 kalem fonksiyonları arasında gidip geldim. Turizimciyim ve şu an dahil genelde deniz kenarında yaşantım. note 3 için su geçirmez bir kılıf vs olsa güzel olurdu,hani z1 gibi. birde dalgıcım su altında da baya işime yarardı acıkcası..
    g2 de kalem olsa en azından snp800 için hemen alırdım ama işte her birinde ayrı-ayrı özellikler kafa karıştırıyor.
    neyse şimdilik note 3 ağır basıyor.

• burcink kullanıcısına yanıt
    turizmciyim burcink.

Net emin olmamakla beraber araştırmalarıma göre Tc vatandaşı olmayanlar icin (yani turist) pasaportlarına kayıt oluyormuş. 2-3 ay sonra otel açılacak ve yuzlerce pasport veya turist olacak. sadece pasport copy yeterse netten hallederim. olmazsa turistin birisine rica eder arabaya atlar kayıt yaptırtır gelirim. (dediğim gibi Tc vatandaşı olmayanların pasportuna oluyorsa)

İlginiz için çok teşekkür ederim,
    Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.