Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.551
Cevap
31
Favori
95.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kazimf

Merhaba.

Note 3 için almış olduğum 1 haftalık spigen neo hybrid (GOLD) aşağıda link mevcut satıyorum.
    sıfır ayarındadır. Başka bir kılıf kullanıyorum. ihtiyacı olana 65 TL.

spigen Note 3 Neo Hybrid

Ben talip olabilirim ama bir ustteki fiyat bilgilerinden sonra guzel bir fiyat isterim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazimf K kullanıcısına yanıt
    kullandığınız kılıf hanggisi acaba. tşkler
  • ersiny699 E kullanıcısına yanıt
    Site güvenilir mi herşeye indirim yapılmış

• symbgm kullanıcısına yanıt
    tabiki güvenilir site.
  • Samsungavm üzerinden note 3 extra batarya ve charger kit siparişi verdim.

şu an ki durum:

siparişinizin durumu: Ödeme Onaylandı / Kargoya Teslim Edilecek

hadi hayırlısı ;)

ya ben iphone 3GS i yıllarca kullandıktan sonra bu NOTE 3 ü öyle çok sevdim ki hep şımartasım geliyor. çok memnun kaldım üründen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

@Samsungavm.com
    Hocam size pm attım.
    Ücret kartımdan çekilmesine rağmen hala sipariş bekleme durumunda.

Pm attım konuyla ilgili, bu gibi durumlarda pm ile haberleşelim lütfen.
    Konunun çok dısına çıkıyoruz istemeden.
    Saygılarımla
  • Sevgili @daimbey konuyu tarafıma devretti.

Öncelikle, bugüne kadar ki emeği için kendisine teşekkür ederim.

Umarım farklı aksesuar ve ürünleri yine ilk sayfa da tanıtırız.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 23 Aralık 2013; 23:43:15 >
  • Ayrı cüzdan taşımayı sevmeyenler için güzel bir ürün :http://www.aliexpress.com/item/Soft-Fashion-Wallet-Stand-Leather-Case-for-Samsung-Galaxy-Note-3-IIl-N9000-Mobile-Phone-Bag/1303120355.html

Özellikle Light Brown baya iyi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meta80

http://www.samsungavm.com/?urun-972-samsung-galaxy-note-3-extra-batarya-kiti---batarya--eb-k800bewegww-

samsungavm arkadaşa teşekkür kupon ile sipariş verdim

Benim batarya kiti az once geldi kardesim teslim almis hafta sonu sioarisimdi sanirim pazartesi gondermisler sali geldi

Indirim koduyla 85 cibarina geldi kargo dahil. Haturliyorumda s2 nin bataryasini 80 civari aalmistim.

• Arkadaşlar note 3'ü alalı işte 6-7 gün oldu yanında s-view de aldım fakat pek sevemedim :)
    arka kapak ya da çerçeve almak istiyorum önerdiğiniz model-site vs. var mı ??
    lütfen yadımcı olursanız sevinirim.. fiyatı 10-30 tl arası olursa sevinirim..
  • samsungavm den sipariş verdiğim extra batarya ve charger kit i bugün elime ulaştı... özellikle charger kit çok kaliteli duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qui Yassino -- 24 Aralık 2013; 21:55:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

Arkadaşlar note 3'ü alalı işte 6-7 gün oldu yanında s-view de aldım fakat pek sevemedim :)
    arka kapak ya da çerçeve almak istiyorum önerdiğiniz model-site vs. var mı ??
    lütfen yadımcı olursanız sevinirim.. fiyatı 10-30 tl arası olursa sevinirim..

up up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: yassino

Bugün samsungavm den sipariş verdiğim extra batarya ve charger kit i bugün elime ulaştı... özellikle charger kit çok kaliteli duruyor

Ayni gun mu ulasti elinize

• quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

quote:

Orijinalden alıntı: yassino

Bugün samsungavm den sipariş verdiğim extra batarya ve charger kit i bugün elime ulaştı... özellikle charger kit çok kaliteli duruyor

Ayni gun mu ulasti elinize

şimdi siz diyince fark ettim... yanlış yazmışım, pardon

pazar gecesi sipariş vermiştim. bugün ulaştı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: secom

Merhaba arkadaşlar puanlarımla ikişer tane aldığım ürünlerin bir çiftini satmaya karar verdim,
    3 üründe sıfır ve kutuludur resimdeki gibi

ürünler buradan alınma inceleyebilirsiniz

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Genpa-Anymode-Samsung-Galaxy-Note-3-Touch-Folio-KIlIf/1007841/.html
    http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Samsung-Samsung-Galaxy-Note-3-USB-Data-Kablo/1008099/.html
    http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Samsung-Samsung-Arac-arjI/1006675/.html

toplamı 205 tl yapıyor

ilgilenen olursa 150 tl den veririm
    ankaradayım
     SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI

slm
    şarj aletini sattım

resimdeki/linkdeki kılıf ve 1.5 mt data şarj kablosu
    p.değeri 130 tl
    ben ikisini 70 tl ye veriyorum
    iki üründe sıfır orjinal faturalı kutuludur,

ankara elden
  • Ben de Note 3 N9005 Beyaz aldım, sanırım N9000 olan her kılıf buna da olur, değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Ana mesajdaki ikinci resimdeki Spigen kılıfını aldım ama henüz stoklara girmediler. Ekim başı veya ortası gibi bekleniyor.

Hocam seninki slim armor, o güzel de sanki biraz kalın gibi lakin tabi üst düzey koruma var. Çünkü düşmelerde güzelim çeçeve hemen eziliyor. Yabu kadar mı zayıf olur bu çerçeve, drop test de içim cız etti....
     SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI

Evet önceden samsung ve iphone drop testleri olurdu. Samsung yere düşerdi birşey olmazdı iphone düşerdi paramparça olurdu. Şimdi samsungda düşünce paramparça oluyor neredeyse. Acaba neden böyle yaptılar. Telefon düşerken ekran üzerine değilde köşelere falan düşse keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliass -- 25 Aralık 2013; 17:17:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

Ben de Note 3 N9005 Beyaz aldım, sanırım N9000 olan her kılıf buna da olur, değil mi?

Merhaba,
    ürünün ölçü olarak herhangi bir farkı yoktur, aynı kılıfları N9005 için de kullanabilirsiniz.
    İyi forumlar.
    Saygılarımızla.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.