Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.550
Cevap
31
Favori
95.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seas79

Verdim siparişi Note III alınca 9 liralık puan vermişti n11 onu kullandım 40 liraya geldi bakalım hayırlısı gelince orjinal değilse geri yollarım ödeme onayı vermem orjinal ürün değil diye...

Geldi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrenchPress

Orjinal olması İMKANSIZ.
    Ama sizin orjinal mi değil mi anlamanız da İMKANSIZ!

Çin'de 8-15 USD arası N9005 ile çalışan, 1-2 USD pahalısına da N9000Q /N900 ile çalışan versiyonları satılıyor.

Gelecek ürün muhtemelen bunlar, çünkü ebay'de bile OEM paketli orjinal'ler 50TL'den pahalıya satılıyor.

S View Cover kapak geldi dediğin gibi üstünde bandrol vs. yok orjinal değil galiba ama samsung kutulu vs. geldi. Ürünü taktım kullanıyorum çalışıyor. 40 liraya gelmiş oldu...

TheSanitarium Hocam aynı anda yazmışız :) geldi hocam ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 17 Aralık 2013; 11:53:09 >
  • quote:

quote:

Orjinal olması İMKANSIZ.

Çin'de 8-15 USD arası N9005 ile çalışan, 1-2 USD pahalısına da N9000Q /N900 ile çalışan versiyonları satılıyor.

Gelecek ürün muhtemelen bunlar, çünkü ebay'de bile OEM paketli orjinal'ler 50TL'den pahalıya satılıyor.

S View Cover kapak geldi dediğin gibi üstünde bandrol vs. yok orjinal değil galiba ama samsung kutulu vs. geldi. Ürünü taktım kullanıyorum çalışıyor. 40 liraya gelmiş oldu...

Hocam izlenimlerin nasıl? Telefonu çok kalınlaştırıyor mu? Malzeme kalitesi nasıl? Daha önce orijinalini eline aldıysan sence herhangi bir fark var mı? Cihazın kenarlarını bir nebze olsun korur mu? Bir de sence kullanışlı mı? Hocam karasız kaldım, senin değerlendirmelerine göre ben de alabilirim.

• Merhaba arkadaşlar puanlarımla ikişer tane aldığım ürünlerin bir çiftini satmaya karar verdim,
    3 üründe sıfır ve kutuludur resimdeki gibi

ürünler buradan alınma inceleyebilirsiniz

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Genpa-Anymode-Samsung-Galaxy-Note-3-Touch-Folio-KIlIf/1007841/.html
    http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Samsung-Samsung-Galaxy-Note-3-USB-Data-Kablo/1008099/.html
    http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Samsung-Samsung-Arac-arjI/1006675/.html

toplamı 205 tl yapıyor

ilgilenen olursa 150 tl den veririm
    ankaradayım
     SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI

• secom S kullanıcısına yanıt
    Bu üçü arasında araç şarjı maalesef en berbat parçasıdır en azından Note 2 ve Note 3 için. Onu ayrı olarak bir Note 1 kulanıcısına veya diğer bir telefon sahibine satabilirsiniz ama 2A çeken Note2 ve 3 serisi için bu anlamsız bir aksesuar. Navigasyon kullanırken şarj değil deşaj görürsünüz.
  • quote:

quote:

Orjinal olması İMKANSIZ.

Satıcıya mesaj attım. Aldığım yanıt aşağıda

Birebir aynısıdır. Tam orjinal değildir. Tüm fonksiyonları çalışmaktadır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Bu üçü arasında araç şarjı maalesef en berbat parçasıdır en azından Note 2 ve Note 3 için. Onu ayrı olarak bir Note 1 kulanıcısına veya diğer bir telefon sahibine satabilirsiniz ama 2A çeken Note2 ve 3 serisi için bu anlamsız bir aksesuar. Navigasyon kullanırken şarj değil deşaj görürsünüz.

Aynini kullaniyorum navigasyonda sarj neredeyse duruyor evet ama cihazi bosta sarj ediyor

• secom S kullanıcısına yanıt
    boşta evet, ama dedğim gibi üçlü şeklinde değil de ayrı ayrı satarsanız daha iyi olur bence. yine de karar sizin.
  • TheSanitarium T kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dediğim gibi plastik kalitesi çok iyi değil 3-4 sefer takıp çıkarınca tırnakları ezilecek gibi şuan taktım telefonda kullanıyorum fonksiyonları çalışıyor kaba göstermiyor telefonu idare eder hocam bence...
  • quote:

Evet hocam dediğim gibi plastik kalitesi çok iyi değil 3-4 sefer takıp çıkarınca tırnakları ezilecek gibi şuan taktım telefonda kullanıyorum fonksiyonları çalışıyor kaba göstermiyor telefonu idare eder hocam bence...

Yanıt için teşekkürler. Güle güle kullanın.

Satıcının ilanın her yerine %100 orijinal, Samsung'un orijinal ürünüdür diye yazıp sonra soruya yanıt olarak tam orijinal değil demesi de enteresan, pek hoş değil. İlan yanıltıcı olmuş bence.

• TheSanitarium T kullanıcısına yanıt
    Hocam bence de çok yanlış n11 e şikayet etmek lazım orjinal ürün diye satıyor...
  • quote:

Hocam bence de çok yanlış n11 e şikayet etmek lazım orjinal ürün diye satıyor...

N11'e bu konuya ilişkin mesaj attım hocam.

• seas79 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün ön ve arkadan foto çekmeniz mümkün mü acaba ?

En azından bir fikrimiz olsun konuyla alakalı.
  • Samsung kablosuz s wiev cover ünitesiz satılmıyor mu bende ünitesi var çünki...
  • Spigen Slim armor mavi bugün elime geçti ele alır almaz kaliteyi hissettim mavi renk siyah telefona çok yakıştı. Tahmin ettiğim kadar da kalınlastirmadi .tutuşu çok güçlendirdi o inceliğe alisamamişim. Sormak istediğim birsey var ses açma kapama tuşları ile tus kilitleme butonu arasında bir fark var sanki şöyle tus kilitleme butonu biraz içe göçük gibi duruyor ses açma kapama ise daha sert gözüküyor. Kılıfı takarken acaba tus içine falan mı göçtü? Biraz zorlandım tus kilidi ile ekranı açarken belki bana öyle geliyordur :) kılıfı çıkartmak zor geldi çünkü gerçekten zor taktım nasıl çıkarırım bilmiyorum
     SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI SAMSUNG GALAXY NOTE 3 AKSESUARLARI

• quote:

bende almayı düşünüyorum fotoları paylaşırsanız sevinirim kararsız kaldım çünkü
  • Buyurun arkadaşlar fotoğrafları

Açıklama; Arkadaşlar bu ürün orjinal değil ama fonksiyonları çalışıyor yani kapağı kapattığınızda ekran küçülüyor. Orjinali dün sordum 120 tl idi. plastik kalitesi fena değil ama chipin denk geldiği yer tam oturmadı bende çok hafif açıklık kaldı pek rahatsız etmiyor gerçi ben puan vs. kullandım 40 liraya aldım avantajix dende 5 tl gelecek maliyeti 35 tl olacak değer mi derseniz bu fiyata alınır gibi ama orjinalinide 120 den pazarlık edip 100 liraya alan arkadaşlar var yazmışlardı forumda çek puan vs. kullanacaksanız alınır değer bence ama direk fiyatından alacaksanız orjinalini alın bence selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 19 Aralık 2013; 10:48:51 >

• Çinden sipariş verdiğim ve bugün elime ulaşan 2 adet N9005 UYUMLUnote 3 s-view cover'dan birisini Ankara içi isteyen bir arkadaşa 30TL'den verebilirim.
    ilgilenen ve Ankara Cepa/Kentpark civarın gelip elden teslim alacak arkadaşlar PM'den bana ulaşsınlar.

Cover'ın rengi siyah'tır. Satılacak olan kılıf telefonumda denenmiştir çalıştığı görülerek kutusuna geri konmuştur.
    Yukarda da yazdığım gibi sadece N9005 uyumludur. N9000 ile uyumlu değildir (ya da en azından satıcı bana uyumlu olmadığını söyledi)

Bilginize.

• quote:

Buyurun arkadaşlar fotoğrafları

Açıklama; Arkadaşlar bu ürün orjinal değil ama fonksiyonları çalışıyor yani kapağı kapattığınızda ekran küçülüyor. Orjinali dün sordum 120 tl idi. plastik kalitesi fena değil ama chipin denk geldiği yer tam oturmadı bende çok hafif açıklık kaldı pek rahatsız etmiyor gerçi ben puan vs. kullandım 40 liraya aldım avantajix dende 5 tl gelecek maliyeti 35 tl olacak değer mi derseniz bu fiyata alınır gibi ama orjinalinide 120 den pazarlık edip 100 liraya alan arkadaşlar var yazmışlardı forumda çek puan vs. kullanacaksanız alınır değer bence ama direk fiyatından alacaksanız orjinalini alın bence selamlar...

Senin adam hala orijinal diye satıyor, üstüne üstlük inandırıcı olsun diye fiyatını artırmış
    Ayrıca benim sorduğum soru ve satıcının tam orijinal değil diye verdiği yanıt da silinmiş...

http://www.n11.com/samsung-n9000-galaxy-note-3-orjinal-pencereli-flip-cover-P17137592

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSanitarium -- 19 Aralık 2013; 14:14:42 >

• Sizce bu nasıl? Alınır mı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/galaxy-note-3-kilif-flip-cover-uyku-modlu-cipli-99933487

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.