Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
84.519
Cevap
526
Favori
3.374.322
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8638 Mesaj
    Yeni yazılım ile gelen özellikler kalem ile kullnmaya yönelik işlerde ciddi ilerleme sağlamış.Hassasiyet&algılamada da ciddi ilerlemeler var.Vallahi ne yalan söyliyeyim beğendim ve görünce satın alabilirim Kendine özgü bir klasman yaratmayı başaran oldukça özgün&fonksiyonel ve ciddi bir cihaz olmuş.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Galaxy note 2'deki yazılımsal yeteneklerin romanımlasınızdır verdiği ölçüde galaxy note 1 için de sağlanacağı söylendi.

Bu da demek oluyor ki birçok özellik elimizin altında olacak. Şahsen ben 1i satmadan 2yi almayı düşünüyorum.

Böylece 1üzerinde custom romlar ile ilgili denemeler yapmaya başlayabileceğim.

Bu son açıklama benim için çok güzel oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kapitalist firmaların ticari kaygılarını unuttuğumuz için teknolojiden beklentilerimiz herzaman fazla oluyor. Halbuki donanımsal olarak bu cihazdan daha iyisini piyasaya sürülmesi mümkün değil üstelik S3 bir iki ay önce piyasaya çıkmışken.

Ben yıllardır alışveriş yaptığım iletişim firmasına eski Note'mi verip onlardan yeni Note II mi alacağım umarım üzerine fazla para istemezler. Aradaki makas 500-TL yi aşarsa bu donanıma gerçekten fazla para vermiş olacağımı düşünüyorum.

TODAY TOMORROW TOYOTA
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Feyyaz Merter

Kapitalist firmaların ticari kaygılarını unuttuğumuz için teknolojiden beklentilerimiz herzaman fazla oluyor. Halbuki donanımsal olarak bu cihazdan daha iyisini piyasaya sürülmesi mümkün değil üstelik S3 bir iki ay önce piyasaya çıkmışken.

Ben yıllardır alışveriş yaptığım iletişim firmasına eski Note'mi verip onlardan yeni Note II mi alacağım umarım üzerine fazla para istemezler. Aradaki makas 500-TL yi aşarsa bu donanıma gerçekten fazla para vermiş olacağımı düşünüyorum.

Bu yazdıklarına katılmamak elde değil.
    Aslında bu donanımlara cidden ihtiyacımız var mı ceplerimizde orası apayrı bir konu.

İlk bilgisayarım 1996 yılında üniversite 2de almıştım. 16mb ram, 1.2gb usd, 1mb ekran kartı, 133 mhz işlemcisi vardı.

|
    |

• Yüzbaşı
    313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: vatanrap

Arkadaşlar herkeze iyi akşamlar.Galaxy Note II'nin PPi değerleri önceki Note'ye göre düşüyor.Ekranda büyüyor.Bu durum gözle fark edilir bir görüntü oluşturur mu?Bu konuda fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?

ekran büyümüyor...

Ekran büyümesinden kastım 5.5" bir ekrana sahip olacak.Ekrandan kaliteden ödün vermesi gibi bir durum olur mu sizce?Tek merak ettiğim konu Galaxy S3 ile ekranı karşılaştırıldığında ekran kalitesi nasıl olacağı.Şu an Galaxy S3 kullanıyorum ve ekranı benim için en azından harika.
    |
    |
    S3 çıktığında bu telefon için mi S2 yi bırakcam dedim, hiç gerek yoktu. Note II çıkarken hiç ümidimde yoktu aslında Note I gibi kaba olur diyodum.

Ama telefon çok harika olmuş arkadaş ya :) Çok beğendim donanım, tasarım, yazılım hepsi çok uyumlu olmuş.

En iyi yönüde pili Motorola Maxx alcaktım bir iki haftaya sırf pili için. S2 de artık yarım gün zor kullanıyorum telefonu.

Telefonumu buldum artık :)
    |
    |

• Binbaşı
    1034 Mesaj
    S3 çıktığında S3 almak istiyordum ama nasip olmadı. Bu sefer kısmet olursa Note 2 yi çıktığı zaman alacağım. Türkiye'de satışı ne zaman başlar ve fiyatı aşağı yukarı ne kadar olur ? Gsmarenada fiyatı 640 EUR olarak belirtmiş avrupa fiyatı o kadar yüksek ise Türkiye'ye nasıl bir fiyat ile girer merak ediyorum.

Biraz önce okuduğum haberde Türkiye'de en az 2500 tl den satılacakmış cihaz. Haberin aslı var mı yok mu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Clk -- 2 Eylül 2012; 1:43:30 >

Orijinalden alıntı: espadaaa

Bu telefonun Amerika çıkış tarihini nedir ? Veya çıkmışmıdır ? Lütfen cevaplayın çok önemli benim için ve amerika fiyatı ne kadardır galaxy s3le çok fiyat farkı var mı

Henüz çıkmadı fiyat farkını bilmiyorum ancak 800-850$ arası olacak sanırım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

S3 çıktığında S3 almak istiyordum ama nasip olmadı. Bu sefer kısmet olursa Note 2 yi çıktığı zaman alacağım. Türkiye'de satışı ne zaman başlar ve fiyatı aşağı yukarı ne kadar olur ? Gsmarenada fiyatı 640 EUR olarak belirtmiş avrupa fiyatı o kadar yüksek ise Türkiye'ye nasıl bir fiyat ile girer merak ediyorum.

Biraz önce okuduğum haberde Türkiye'de en az 2500 tl den satılacakmış cihaz. Haberin aslı var mı yok mu bilmiyorum.

2500 kadar değilde 2200 arası birşey bekleniyor 640 EUR türkiyede 1450 yapıyor ancak lanet olası vergiler yüzünden falan 2200 den aşağısı zor

Gerçi ben yurtdışından bir tanıdığım vasıtasıyla alacağım
    |
    |

• Yarbay
    3100 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

s3 gözüme küçücük geldi

Bu yine iyi iPhone 4s ile yanyana durduğunda iPhone çocuk oyuncağı gibi kalıyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    762 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: glos7777

walla en çok beklediğim rami ve bataryasıydı.. ki bunlarda tatmin edici yeterince.. sadece 0.2 inch lik bir büyüme söz konusu ama 600mah artış söz konusu ki 3100 mah lık batarya ve 4 çekirdekli olması batarya acısından şahane olmus.. samsung subat mart gibi verdiği sözü tutmaya baslamıs sanırım çünkü ozamanlar bataryaya odaklanacakalrını söylemistiler ki simdi sözünde durduklarının kanıtıdır bence..

Ayrıca ram konusu cok iyi oldu fakat umut ediyorum ram kullanımı limiti 1600 lerde olmaz.. note için 1 gb ram deniliyor fakat 808 e kadar kullanılabişliyo ki s2 bile 830 civarıydı sanırım.. aynı sekilde note 2 için 2 gb ram deniliyo ama inş 1600 civarı bi kullanım sınırı eklemezler..biraz youtube videolarını karıştırayımda belki bu noktaya değinen olmsutur .. yinede her ihgtimale karsı en kötü 1750 isterükkk :)

Hocam sen razi ol 1600e biz s3te 779mb kullanabiliyoruz :)

Ahanda Buldum Hocam Tam istediğim gibi olmuş he 1750 mb nokta atışı yapmısım :)

• Yarbay
    6884 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

walla en çok beklediğim rami ve bataryasıydı.. ki bunlarda tatmin edici yeterince.. sadece 0.2 inch lik bir büyüme söz konusu ama 600mah artış söz konusu ki 3100 mah lık batarya ve 4 çekirdekli olması batarya acısından şahane olmus.. samsung subat mart gibi verdiği sözü tutmaya baslamıs sanırım çünkü ozamanlar bataryaya odaklanacakalrını söylemistiler ki simdi sözünde durduklarının kanıtıdır bence..

Ayrıca ram konusu cok iyi oldu fakat umut ediyorum ram kullanımı limiti 1600 lerde olmaz.. note için 1 gb ram deniliyor fakat 808 e kadar kullanılabişliyo ki s2 bile 830 civarıydı sanırım.. aynı sekilde note 2 için 2 gb ram deniliyo ama inş 1600 civarı bi kullanım sınırı eklemezler..biraz youtube videolarını karıştırayımda belki bu noktaya değinen olmsutur .. yinede her ihgtimale karsı en kötü 1750 isterükkk :)

Hocam sen razi ol 1600e biz s3te 779mb kullanabiliyoruz :)

Ahanda Buldum Hocam Tam istediğim gibi olmuş he 1750 mb nokta atışı yapmısım :)

Hocam senin icin simdiden hayirli olsun.bizim telefonunda kullanilabilir rami jb ile 818e cikacak

• Binbaşı
    1859 Mesaj
    Şimdiden bunu düşünüyorum hangi kılıfla taşınır acaba bu? :)

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    ARKADAŞLAR İLK MESAJLARDA CEVABI OLAN VEYA DAHA ÖNDE SORULMUŞ VE CEVAPLANMIŞ/YORUMLANMIŞ OLAN SORULARI LÜTFEN CEVAPLAMAYIN.
    NE ZAMAN ÇIKACAK?
    KAÇ LİRA?
    TÜRKİYE YE NE ZAMAN GELİR?
    KAÇA GELİR?
    FİYATI NE ZAMAN DÜŞER?
    BU GELİNCE ŞU MODEL KAÇ LİRA OLUR?

BU TARZ SORULARI LÜTFEN ARTIK CEVAPLAMAYIN.
    AYRICA SAKIN BU KONUDA AKSESUAR MUHABBETİNE H GİRMEYİN. O MUHABBETLERİN KENDİ KONUSU VAR. LİNKİ İLK MESAJDA...

LÜTFEN KONUNUN ÇÖP OLMAMASI İÇİN BUNLARA DİKKAT EDELİM!!!!

|
    |

Orijinalden alıntı: M@ni@C

ARKADAŞLAR İLK MESAJLARDA CEVABI OLAN VEYA DAHA ÖNDE SORULMUŞ VE CEVAPLANMIŞ/YORUMLANMIŞ OLAN SORULARI LÜTFEN CEVAPLAMAYIN.
    NE ZAMAN ÇIKACAK?
    KAÇ LİRA?
    KAÇA GELİR?
    FİYATI NE ZAMAN DÜŞER?

AYRICA SAKIN BU KONUDA AKSESUAR MUHABBETİNE H GİRMEYİN. O MUHABBETLERİN KENDİ KONUSU VAR. LİNKİ İLK MESAJDA...

Bir de aksesuar konusu mu açtın?

Ne gerek var arkadaşım. Burada her şey konuşulur işte konunun amacı bu zaten.

Diğerlerini anladım eyvallahda aksesuar filan tamda bu konu başlığının altında konuşulacak şeyler.

• Binbaşı
    1787 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ismky

quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

NE ZAMAN ÇIKACAK?
    KAÇ LİRA?
    KAÇA GELİR?
    FİYATI NE ZAMAN DÜŞER?

Bir de aksesuar konusu mu açtın?

Ne gerek var arkadaşım. Burada her şey konuşulur işte konunun amacı bu zaten.

Diğerlerini anladım eyvallahda aksesuar filan tamda bu konu başlığının altında konuşulacak şeyler.

Yani her şey için ayrı konu gerek yok, her şeyin içinde olduğu düzenli bir konu en güzeli.
    |
    |
    Asus Strix x470, AMD Ryzen 2700x, Corsair DDR4 3200 mhz,Aidata256 gb WD 500 gb c.b., 2x wd 2TB c.g., wd 1 tb c.b., HIGH POWER ABSOLUTE 750 watt, Thermaltake View 31 TG RGB, MSİ Optix MPG27CQ, MSİ RTX 2070,

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,576
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.