Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
84.572
Cevap
522
Favori
3.379.756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    1628 Mesaj

Hocam note 2'nin sarj girisine orjinal micro usb kablo genel olarak iyi oturmuyor zaten. Cihazinizin micro usb girisi bozulmamissa kablo degistirmeniz yetecektir. Bir sure once Teknosa'dan Sunix marka kablo aldim, cihaza cok iyi oturuyor ve akim degerinde dusme olmadi. Tavsiye ederim.

Cihazinizin soyulan yan taraflarini kendiniz degistirebilirsiniz. Internette metal gorunumlu cerceve yurtici sitelerde 50-80 tl arasi, aliexpress'den kargo dahil 15-20 liraya da getirtebilirsiniz. Ayni sekilde arka kapaklar da hem orjinal hem de yan sanayi olarak bolca var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    turboferrari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
  • Yarbay
    14922 Mesaj

Arkadaşın dediği gibi Note 2 şarj girişi zaten tam oturmuyor. Hatalı giriş denemeleriyle şarj girişi zamanla deforme oluyor. Bu başlıkta şarj girişini değiştiren forumdaşlar olduğunu okumuştum.

Yurt dışı sitelerden alışveriş ediyorsanız aliexpress, ebay vb sitelerde uygun fiyatlı ve bol seçenekli arka kapak, çerçeve, kılıf, batarya vs bulabilirsiniz. Çerçeveyi kendiniz değiştirebilirsiniz ancak eski çerçevenin wifi antenini yeni çerçevedekiyle değişin yoksa yeni çerçevenin wifi anteni pek iş görmüyor.
    |
    |
    turboferrari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün bir kez daha "here" uygulaması çok işime yaradı, şiddetle tavsiye ederim çok iyi bir navigasyon.

Moon reader ile arası iyi olan var mı ? Otomatik kaydırma modu ile ilgili sorunum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 30 Nisan 2016; 23:32:33 >
    |
    |
    |
    |
    ıyılıgı sonsuz ıkramı bol Allah ın adı ıle..herseyı guzel yapmak Allah a mahsustur,O varlıkların sahıbıdır,ıyılıgı sonsuz ıkramı boldur,hesap verme gununun hakımıdır,Allah ım yalnız sana kul oluruz ve yalnız senden yardım dılerız,bıze dogru yolunu goster,mutluluk verdıgın kımserın yolunu,gazaba ugramamıs ve sapıtmamısların yolunu goster.FATIHA suresı
  • Yarbay
    11746 Mesaj
    Usb 3.0 için ayrı bir kablo mu almamız gerekiyor?

Usb 3.0 note2'de yok. Sadece note3'de mevcut. Kablosu daha farkli usb2 kablosu yanina bir ek ile oluşturulmuş. Note3 usb2 kablosuyla da sarj edilebiliyor.

|
    |
    jimhendrix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Usb 3.0 note2'de yok. Sadece note3'de mevcut. Kablosu daha farkli usb2 kablosu yanina bir ek ile oluşturulmuş. Note3 usb2 kablosuyla da sarj edilebiliyor.

ilk sayfada yazan:

1.4.GALAXY NOTE II ŞARJ ÖMRÜ

Öncelikle şunu ifade etmeliyiz: Sadece orijinal kablo ve şarj aletleri kullanın. Orijinal olmayan aksesuarlar cihaza zarar verebilir veya gerekli akımı vermez ve şarj uzun sürer.

Telefonu bilgisayardan şarj edebilirsiniz ancak çoğu bilgisayarda USB 2.0 portu var ve verebildiği max akım 500mAh, USB 3.0 olan bilgisayarlarda max akım 900mAh, telefonun kendi şarj aleti 2000mAh. Bu durumda USB 3.0 ile şarj süresi 2 kata, USB 2.0 ile 4 kata çıkar. Şarjadayken bir de kullanırsanız şarj etme yerine şarjınız boşalabilir.

Aşağıdaki kabloyu tavsiye ederim 5li paket aldım. 1 yıldır performansında hiç bir kabloda düşme yok. Hala 1800-1700mah şarj ediyor.

http://www.ebay.com/itm/LOT-Universal-20CM-1M-2M-3M-Micro-USB-Fast-Charge-2A-Data-Sync-Cable-Cord-Phone-/171387288055?var=&hash=item27e77a79f7:m:mIfuTXe4DqPU8qyvBD2r3bg
    |
    |
    jimhendrix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Aşağıdaki kabloyu tavsiye ederim 5li paket aldım. 1 yıldır performansında hiç bir kabloda düşme yok. Hala 1800-1700mah şarj ediyor.

http://www.ebay.com/itm/LOT-Universal-20CM-1M-2M-3M-Micro-USB-Fast-Charge-2A-Data-Sync-Cable-Cord-Phone-/171387288055?var=&hash=item27e77a79f7:m:mIfuTXe4DqPU8qyvBD2r3bg

benim kablom ilk kablosu sıkıntı yok hocam , 3.0 olayını merak ettim sadece
    |
    |

• Yarbay
    2804 Mesaj
    arkadaşlar merhaba. n11 gg gibi sitelerden sözde orjinal bataryalrın 3 üde sahte çıktı aniden kapanıyor tel ve çok ısınıyor. son umudum sizsiniz. nereden temin edebilirim orjinal bataryayı?

Ebay'den alın 180 gün paypal koruması var. Sahte çıkarsa hemen paranızı geri verirler..
    |
    |
    atabey444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Ebay'den alın 180 gün paypal koruması var. Sahte çıkarsa hemen paranızı geri verirler..

Hocam deji marka aldım çok olumlu yorum vardı bakalım gelsin göreceğiz. Teşekkürler

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhaba nerden indiricez resmi cm 13 kaynak neresi

|
    |
    zeratull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xda portalda Cyanogen takımıyla iletişime geçmişlerdi hafta sonu bütün herşey hazırlandı fakat CM nin kendi orjinal kernelini bizim cihazda boot edemediler maalesef o yüzden resmi CM sürümü iptal edildi. Cyanogen takımı geliştiricilerin yapmış olduğu kernelleri kullanmıyor ne yazıkki :((

http://review.cyanogenmod.org/#/c/142690/1/cm-build-targets

http://review.cyanogenmod.org/#/c/142690/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeratull -- 2 Mayıs 2016; 18:58:18 >
    |
    |
    osmanlıminder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    367 Mesaj

Eclipse v8 roma geçiyorum zaten tevafuk olmuş

|
    |
    zeratull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ıyılıgı sonsuz ıkramı bol Allah ın adı ıle..herseyı guzel yapmak Allah a mahsustur,O varlıkların sahıbıdır,ıyılıgı sonsuz ıkramı boldur,hesap verme gununun hakımıdır,Allah ım yalnız sana kul oluruz ve yalnız senden yardım dılerız,bıze dogru yolunu goster,mutluluk verdıgın kımserın yolunu,gazaba ugramamıs ve sapıtmamısların yolunu goster.FATIHA suresı
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj
    İyi akşamlar,
    En son Irak stock rom kullanıyorum. Root ettim. Greenify kullanabilmek için xposed installer kurdum ancak aktif olmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dHmann -- 2 Mayıs 2016; 22:56:19 >

Bende de en son olan ırak ROM'u yüklü. greenfy nedir?
    İyi bir şeyse deneyeyim.
    |
    |
    dHmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.