Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
84.491
Cevap
534
Favori
3.360.467
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    9319 Mesaj
    Herkesin Cumhuriyet Bayramını kutlarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O iş bile biraz garip abi çünkü yardım sayfasında kies 3 yardım diyor ama sürüm sayfasındaki rakam 2 ile başlıyor öte yandan en güncel sürüm diyor.

Resimi eklemeyi unutmuşum, senin ki ile aynı sürüm mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 29 Ekim 2015; 19:55:24 >
    |
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben birkaç aydır görüyordum geçen gün teknosa'ya ürün teslimatı yapılıyordu kapısının önünde belki 10 koli birden görünce gözüme inanamadım, rağbet görüyor herhalde. Eskiden komşular arasında rms, pmpo savaşları olurdu yeniden başlayacak galiba o furya.

Bu ses sistemleri bluetooth üstünden cep telefonu bağlantısını da destekliyor, hatta tüm özeliklere telefondan ulaşım için yazılımı var. Acaba görüşme özelliği var mı şu ufak ses bombaları gibi bilen var mı siteden özeliklerine göz gezdirdim ama göremedim.

|
    |

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

O iş bile biraz garip abi çünkü yardım sayfasında kies 3 yardım diyor ama sürüm sayfasındaki rakam 2 ile başlıyor öte yandan en güncel sürüm diyor.

Resimi eklemeyi unutmuşum, senin ki ile aynı sürüm mü ?

Sorun bu zaten. Senin bilgisayarda görünen Kies 3 değil. Buradan yükleyebilirsin

Edit: az önce telefonun tamamını yedekledim ( 11 dakikadan biraz az sürdü )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 30 Ekim 2015; 10:42:12 >
    |
    |

• Yarbay
    4979 Mesaj
    Arkadaşlar kitkat da sd kart kullanımıyla ilgili değişen birşey var mı. Yapılan son güncellemelerle sd kart ın artık eskiden jellybean deki gibi kullanılabildiğini iddia edenler var. Aslı var mı bunun. Note 2 kitkat da sd kart jellbean deki gibi kullanılabiliyormu artık.

Jellbean de nasil kullaniliyorduki?

|
    |
    Ege.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ses ve görüntü aktarıyor.
    20 tl

|
    |

Kitkat ile beraber uygulamaların sd karta erişimi kısıtlandı. Önceden mesela torrent programı sd kartttaistediğimiz yere kayıt yapabiliyorken şimdi sadece kendi dizinine kayıt yapabiliyor yada harici fotoğraf uygulamaları sd kartraki resimleri düzenleyince telefon hafızasına kayıt ediyor.

|
    |
    Fakirdepocu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    denemek amacli cyanogenmod 12 5.0.1 yuklemistim sonrasinda 4.4.4e dondum ama sd kart halen calismiyor ne icinden bi sey silinebiliyor ne de yukleniyor. zaten lollipopta note 4 s5 s6 ozellikleri spen vs calisan rom yok henuz
    |
    |
    Kitkat sd kart kulanımini sistem uygulamalarıyla sınırlıyor. Eger telefonunuz rootluysa bunu rahatca asarsiniz. Internette kitkat sd fix diye aratin, googleplayde bile uygulamasi var. Torrent falan hepsi duzeliyor.

|
    |
    Telefonumuzun data kablosunun şarj cihazına ve pc'ye giren USB ucunun telefonun üstündeki gibi dişi micro usb olan bir kablo aradım internette ama bulamadım. Yapmak istediğim telefonunun akıllı dock üstüne oturması ama dock'tan 1 metre kadar bağımsız olması. Bazı kablolar nedense çok nadiren bulunabiliyor ve kullanılıyor, buna hiç denk geldiniz mi ?

Yıllar evvel bir sabit disk kutusu almıştım iki ucu da erkek usb bu da ona döndü piyasada ara ki bulasın.

Edit: İnternette bile bulmak için akla karayı seçtim ki Kadıköy'de kesinlikle bulunmaz bu kablo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Ekim 2015; 21:07:12 >

• Binbaşı
    1592 Mesaj
    Batarya yenileme işlerini napıyorsunuz arkadaşlar? Artık satan pek yer de kalmamış, var mı yurt dışından getirip orjinal bu diyen

Fantaziler fantaziler :D
    Hocam bu tarz kablolar artik turkiyede imkansiz denilecek duzeyde. Bi ara ilk otg ciktigindada oyleydi. Aliexpress vs anca. Türkiyede olsa dahi 2 liralik seye 10 lira alirlar.

|
    |
    ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben 10'a da 20'ye de raziyim çünkü yoksa bluetooth fare almak zorunda kalacağım, onların fiyatları da 100tl civarı onu da bulması zor bir de odamda yeteri kadar elektronik hırdavat var, her birinin kablosu, pili, şarj cihazı derken deli bilim adamlarının laboratuvarlarına dönmek üzere.

Fantazi olduğunu nereden anladın bilmiyorum ama madem fantezim ifşa oldu açıklayayım

Telefonu gece yatakta kitap okurken veya film izlerken yatak başına yaptığım tutacağa takıyorum, bu sırada ekrana müdahale etmek için ya bluetooth fare ya da yanı başımdaki dock'tan uzatma bağlantısı gerekli dock sadece dik durmayı desteklediği için onu takmam imkansız. Pek anlaşılmamış olabilir ama düzeneği kurduğumda belki bir foto atarım.

|
    |
    canysf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9319 Mesaj

Benim piller 1,5-2 saat ekran açık süresi vermeye başladı, ayrıca bir ne kadar şarjda turarsam tutayım %95'ten fazla şarj tutmuyor.

Bir iki aya yeni pil alacağım.

|
    |
    Beyaz Kartal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Ben 10'a da 20'ye de raziyim çünkü yoksa bluetooth fare almak zorunda kalacağım, onların fiyatları da 100tl civarı onu da bulması zor bir de odamda yeteri kadar elektronik hırdavat var, her birinin kablosu, pili, şarj cihazı derken deli bilim adamlarının laboratuvarlarına dönmek üzere.

Fantazi olduğunu nereden anladın bilmiyorum ama madem fantezim ifşa oldu açıklayayım

Telefonu gece yatakta kitap okurken veya film izlerken yatak başına yaptığım tutacağa takıyorum, bu sırada ekrana müdahale etmek için ya bluetooth fare ya da yanı başımdaki dock'tan uzatma bağlantısı gerekli dock sadece dik durmayı desteklediği için onu takmam imkansız. Pek anlaşılmamış olabilir ama düzeneği kurduğumda belki bir foto atarım.

Bluetooth mouse yerine, logitech cordless klavye alabilirsin, ayni zamanda touch pad de mevcut. Bi ara 29 lira falandi. Hatta migoru 14 liraya bile vermisti.

• Yarbay
    2129 Mesaj
    |
    |
    ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Soruna çözüm olmuyor bu dostum, bende zaten kablosuz klavye,fare var ve telefon dock'ta iken tv ile kulanıyorum ama onlar sadece telefon dock'a bağlı iken çalışabiliyor. Veya otg kablo almak gerek ki bu durumda da şarj portu kapanacak ve birkaç saat içinde yeniden faresiz kalacağım telefonu şarj edebilmek için. Eğer bu klavye bluetooth ile çalışsa alternatif olabilirdi ama o tip cihazlar da oldukça tuzlu.

Bende logitech kablosuz klavye ve fare vardı 2 hafta önce faresi bozuldu Migros'tan 25 tl'ye hem klavye hem fare alınca çalışan eski klavyeyi elde tutmaya gerek bile duymadım.

Kablosuz 2.4 ghz frekansı ile çalışan cihazlar ne kadar ucuz ise bluetooth'da o kadar pahalı bulması da zor, hem de pil düşmanı çoğu zaman.

|
    |
    antrepocu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ericsson GH 688'e yüksek kapasite pil almıştım üstünde bir de deri kılıf vardı sene 99, üniversitede arkadaşlar "askeri telsiz" diye alay etmişlerdi o gün bu gündür hâlâ unutmam benim telefona telsiz demelerini. Uzak duruyorum yüksek kapasite pillerden ama kimi zaman, gezilerde mesela büyük rahatlık oluyor.

|
    |
    maxelll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Ankara Web Tasarım
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.