Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
84.494
Cevap
534
Favori
3.360.646
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    9337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: #Lionheart#

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Yanlış recovery ile flaslamaktan olur.

Dün çözdüm dediğiniz gibi yanlış recoveryden dolayı oluyor.

Tavsiye edebileceğiniz custom rom var mı?

DN4 yükleyin Aralık'tan beri kullanıyorum, sorun yok 4.4.4 tabanlı. Yeslilcin'de başlığı mevcut en popüler custom rom zaten.
    |
    |

çoğu dn4 demiş ama alternatif olarak "N7100-AllianceROM_NG4-RC.zip" öneririm
    |
    |
    #Lionheart# kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2721 Mesaj
    millet pusuya yatmış demek bi lolipop gelse direk popüler konularda bulcaz kendimizi
    |
    |
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    telefonumu düşürdüm ve ekran gitti görüntü gelmiyor... garanti kapsamında değil 3.yılındayım artık acaba servise versem ne kadara ekran değişimi yapılıyor bilen var mı acaba ?

Orijinalden alıntı: echosaviour

telefonumu düşürdüm ve ekran gitti görüntü gelmiyor... garanti kapsamında değil 3.yılındayım artık acaba servise versem ne kadara ekran değişimi yapılıyor bilen var mı acaba ?

S3'e bile 420 ' mi ne istemişti 2 yıl önce , 350 ' den aşağı beklemeyin ki note ekranı daha pahalıdır.

Orijinalden alıntı: echosaviour

ben bir ay önce 285 tlye değiştirdim dolar düşüktü
    AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHZ//NOCTUA NH-U12S SE// ASUS C6H/ ASUS ROG GeForce GTX 1080 STRIX-A8G-GAMING// GSKILL 32GB (4x8GB) TRIDENT Z DDR4 3600MHz CL16 1.35V Dual kit RGB LED Ram// Samsung 512GB 970 PRO M.2 Sata NVMe SSD// NZXT Source S340 Elite - Mini tower ATX// ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör// 8tb seagate// 4 gb WD// 2 gb wd (Asus Sabertooth x79, i74930K, 8x4gb ddr3 ram)//MacBook Pro 15"i7/T Bar/2.6GHz/512GB 8TH MR942TU/A-MR972TU/A //Subaru Forester 2.0XT Adventure Turbo
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj

1 yil oncede degistirmistim ekrani o zaman 550 tl istemişlerdi şimdi umarim cok daha düşüktür...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

285 tl cok iyi fiyatmis ama 1 ay önce diyosunuz simdi 300 olmusmudur acaba

1200gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kaatgemi

Arkadaşlar telefonum stock romlu ve rootsuz. Ama son zamanlarda uygulamalar calistirirken ariza yapiyor durduruldu diye hata veriyor. Bir format atmak niyetindeyim ama uygulamalarin bilgilerini, ayarlarini, oyun savelerini formattan sonra kaybetmek istemiyorum. Ne yapmalıyım yedeklemede hangi programı kullanmaliyim? Rootsuz telefonda titanium backup işe yarar mi?

Beyler????

quote:

Arkadaşlar telefonum stock romlu ve rootsuz. Ama son zamanlarda uygulamalar calistirirken ariza yapiyor durduruldu diye hata veriyor. Bir format atmak niyetindeyim ama uygulamalarin bilgilerini, ayarlarini, oyun savelerini formattan sonra kaybetmek istemiyorum. Ne yapmalıyım yedeklemede hangi programı kullanmaliyim? Rootsuz telefonda titanium backup işe yarar mi?

Beyler????

Rootsuz telefonda titanium ile yedek almak işe yaramayacağı gibi diğer programlar da işinizi görmez eğer tüm yazılım ayarlarını ve oyun savelerini kaybetmek istemiyorsanız rootlayacaksınız. Rootlamak istemiyorsanız oyun savelerini tek tek yedek alıp uygulamarı da yeniden yükleyip ayarlarını yapmalısınız.

Uygulamala durduruldu hatasını sıkça almaya başladığınız uygulamalar için ise bunları verilerini ve önbelleklerini de silerek temiz bir kurulum yapın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 19 Nisan 2015; 21:36:11 >
    |
    |

• Yarbay
    14418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

ebay mesaj göndermiş ürünü satıcıya yollayın diye bunu nasıl geri göndereceğim ? 1. Buy a return label from your preferred shipping carrier. demişler ne satın alacağım tam anlamadım bu ebay nasıl türkçe yapılıyor yardım ederseniz sevinirim.

Next steps:
    1. Buy a return label from your preferred shipping carrier.
    2. Confirm return address with your seller.
    3. Send the item, and add tracking details or mark it as sent by Apr 27.
    4. You should get a refund within 6 business days of delivery.

PayPal ile 60 - 70 civarı alışverişim olmuştur. Bunun 10 tane civarında sorun yaşadım. Fakat bugüne kadar ilk kez böyle bir talep duyuyorum. Satıcılar bugüne kadar siparişi geri istemez hemen iade yaparlardı.

Satıcıya adresi teyit edip ürünü geri gönderin ve gönderi takip numarasını arkadaşın dediği gibi PayPal'da belirtilen yere yazmanız halinde paranız tam olarak iade edilecek.

Yurtdışı gönderileri PTT Kargo ile yapılabilir. Daha önce ödemeli göndermedim ancak satıcıyla temasa geçip ürünü ödemeli olarak geri gönderiyorum diyerek adresini teyit ettirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1749 Mesaj

kargo parası benden olacak ise yollamakla falan uğraşmıyacağım zaten teşekkürler yardımlarınız için.
    |
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: zaftolga

kargo parası benden olacak ise yollamakla falan uğraşmıyacağım zaten teşekkürler yardımlarınız için.

Kargo parasını ödemeniz gerekmiyor. Ödemeli gönderim olacak.

|
    |
    arkadaşlar note 2 ye metal bumper çerçeve siparişi vercem telefon titanyum grisi. Hangi renk çerçeve daha uygun olur?
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-2-kilif-metal-bumper-cerceve-153566144
    |
    |
    Telefonu 5 gün önce servise vermiştim. Ekranı değiştirmişlerdi garanti kapsamında. Ekranda bir sorun yok ama gece karanlığında aşağıdaki dokunmatik butonların sol tarafındakinde ışık süzmesi meydana gelmekte. Gelen tarafın üstüne bastırınca gidiyor o süzme sonra belli bir zaman sonra tekrar o süzme orada. Sizce neden olmuş olabilir. Tekrar servise versem ne derler.?

Kamerada çözünürlük düşürürsen boyutuda düşer
    |
    |
    ultraaslan2700 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Kamerada çözünürlük düşürürsen boyutuda düşer

normalde 2.5 mb cekiyo dusurunce 1 cekiyo ben daha dusuk istiyorum

edit :: oldu tmm artik 90 kb cekiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraaslan2700 -- 21 Nisan 2015; 0:26:05 >
    |
    |

|
    |
sohbet
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,755
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.