Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
84.407
Cevap
542
Favori
3.350.738
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
      570 Mesaj
      13 Nisan 2015 15:55:59

siz de haklısınız hiç düşünmemiştim açıkcası power bank olayını ama dediğiniz gibi gerçekten de daha mantıklı..
      teşekkür ederim ilginize :)
      |
      |
      lido kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      313 Mesaj
      13 Nisan 2015 16:47:24
      quote:

Orijinalden alıntı: stug

sa arkadaşlar bir destek grekiyor. note 2 de gece gelen bildirimler yada arama seslerini saate göre kapatabiliyormuyuz yada sesini kısabiliyormuyuz. ör; 23:00 de otaomatik olarak sesi kısılacak sabah 07:00de normal ses düzeyine gelecek. lütfen yardım....

Bende DN4 var ve ayarlarda Blocking Mode diye birşey var ve süper çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Samsung Note II
      PSN: sanchotrk
      '12 C-Max Titanium X+OP
    • Yarbay
      9094 Mesaj
      13 Nisan 2015 18:23:19
      Ne cardboard var Sirkeci'de ne de kulaklık deliğine takılan parçaları ileri geri alan butondan. Adamlar anlamıyorlar bile; cardboard'u fotoğraf lensine takılan mercek sanıyorlar, butonu da toz gitmesin diye takılan tepesi taşlı tıpa.

Bir de "yok öyle bir şey" diye iddialaşmıyorlar mı işte o adamı öldürür. İşkembe dükkanını kapayıp akıllı telefon satışına geçmiş tayfa

edit: bu arada yedeeğime döndüğümde bluetooth sorunu çözüldü, sanırım uyumsuz Wanam modülü bu halta sebep oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 13 Nisan 2015; 18:44:51 >

• Yarbay
      2680 Mesaj
      13 Nisan 2015 20:21:19

hocam sen internet üzerinden alışveriş yapmıyordun sanırım anca sanalpazar,gittigidiyor,sahibinden sitelerine bakıp satıcının istanbul da olma durumuna göre irtibata geçip gidip elden alabilirsin yoksa öyle dükkanlarda bulman çok zor
      |
      |
      ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

| M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 |
    • Yarbay
      9094 Mesaj
      13 Nisan 2015 22:57:36

İşin garip yanı bu başlıkta dahi ilgi görmemesi oysa google'ın bunun için kartonun nereden kesilip yapılacağını anlatan bir web sitesi ve ekrandaki görüntüyü ikiye bölen bir bir uygulaması mevcut markette.

Ben hazırını bulacağımı sanıyorum nasılsa acelem yok, kendim keser yapıştırırım ama hem bali kafa yapar hem de yüzüme yapışır çıkmaz diye korkuyorum

https://developers.google.com/cardboard/

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      13 Nisan 2015 23:07:22
      Merhaba arkadaslar. Bu arka kapagin dislerinin kirilmamasi icin ne yapiyorsunuz bi kapak gitti ikinciyi de kirmak istemiyorum su an flip cover kilifla kullaniyorum onda da cihazin arkasini biraz kalinlastiriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      892 Mesaj
      13 Nisan 2015 23:32:12
      Arkadaşlar ben de bugün Huawei G7'mi takas ederek Note 2 aldım. Bakalım alışabilecek miyim, selamlar:)

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşama yolları aramayı itiyat haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hüriyetlerini ve daha sonra istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
    • Yüzbaşı
      260 Mesaj
      14 Nisan 2015 00:29:08
      quote:

Orijinalden alıntı: #Lionheart#

Arkadaşlar ben de bugün Huawei G7'mi takas ederek Note 2 aldım. Bakalım alışabilecek miyim, selamlar:)

Ben de aynısını yaptım ve memnunum :)

|
      |

• Teğmen
      184 Mesaj
      14 Nisan 2015 01:04:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Kaya

Merhaba arkadaslar. Bu arka kapagin dislerinin kirilmamasi icin ne yapiyorsunuz bi kapak gitti ikinciyi de kirmak istemiyorum su an flip cover kilifla kullaniyorum onda da cihazin arkasini biraz kalinlastiriyor

Arka kapağın dişlerini nasıl kırıyorsunuz acaba pilmi devamlı değiştiriyorsunuz benim tel 2 yılı geçti kapağın dişlerinde sıfır sorun

• Yarbay
      2680 Mesaj
      14 Nisan 2015 01:44:15

hocam ben bunun olayını biliyorum da çin den en fazla 5-6 dolara getirtebiliriz sana söylediğim sitelerde en az 30 liraya satıyorlar sen bi dükkanda bulsanda anca 50 liraya falan bırakırlar o kadar etmez yani genelde forumda kullananlar 2-3 defa kullanıp heveslerini aldıktan sonra bir kenara fırlattıklarını yazıyorlardı ben o yüzden vazgeçmiştim almaktan bir de bunların ekran çözünürlüğü yüksek telefonlarda daha iyi sonuç verdiği söyleniyor hatta note 5 4k ekran ile gelecek ve bence samsung geçen seneki saat hediyesi yerine sanal gerçeklik gözlüğü verecektir
      |
      |

| M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 |
    • Yarbay
      2680 Mesaj
      14 Nisan 2015 01:45:36
      quote:

hayırlı olsun g7 de güzel cihaz note2 de iyi sayılır hala
      |
      |

• Yarbay
      9094 Mesaj
      14 Nisan 2015 02:23:15

Gear VR apayrı bir olay elbet ama onun için bile yeniden en az 2000 TL vermeye değer mi dersen, hiç sanmıyorum. Mesele şu noktada yoğunlaşıyor kafanda VR aleti ile evde dolaşamayacağın gibi sokağa da çıkamazsın, Starbucks'da kahve içerken taksan kesin youtube'a düşersin . Evde bir kaç saat film izlemek için hem telefon değiştirip bir de 500 TL'lik bir aleti almaya veya hediyesi peşinde koşmaya değmez bence.

Karton iyidir yahu, gittiği yere kadar sonra note 2 bozulduğunda metal olanına terfi ederim

edit: selfi çubuklarının yerli pazara girmesi bir kaç ay sürdü bu karton kutular da yakında yaygınlaşır. Bir dükkana geldi mi hepsine yayılıyor virüs gibi. Yıllar evvel nubuk görünümlü eski kitap tarzında kılıf arıyordum yoktu şimdi her yerde var Sirkeci'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 14 Nisan 2015; 2:26:15 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      813 Mesaj
      14 Nisan 2015 09:11:41
      quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

İşin garip yanı bu başlıkta dahi ilgi görmemesi oysa google'ın bunun için kartonun nereden kesilip yapılacağını anlatan bir web sitesi ve ekrandaki görüntüyü ikiye bölen bir bir uygulaması mevcut markette.

Ben hazırını bulacağımı sanıyorum nasılsa acelem yok, kendim keser yapıştırırım ama hem bali kafa yapar hem de yüzüme yapışır çıkmaz diye korkuyorum

https://developers.google.com/cardboard/

Hocam o cardboard için olmazsa olmaz bir lens (mercek) var. O lensi bulmak lazım yoksa evde kendiniz de yapabilirsiniz.

Ben çok araştırdım ama lensi bulamadım.

Barnah bassak

• Yarbay
      9094 Mesaj
      14 Nisan 2015 16:18:19

Evet lens evde yapılamayacak bir şey, zaten olayın tüm fantirifostik yanı orada. Burnunun dibindeki iki parçaya bölünmüş ekranı uzakta tek bir ekran gibi gösteriyor.

Şişe Kola dibi gibi kalın mercekler Aslında orjinalini almak lazım bunun olur da gözler bozulursa Samsung'a basıp davayı tazminat alabilmek için, yoksa lensi yapan firmayı bulmak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 14 Nisan 2015; 16:20:44 >
      |
      |
      pekozgur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      197 Mesaj
      14 Nisan 2015 16:37:46

https://m.youtube.com/watch?v=9wdciHujk_w
      enteresan bir buluş olmuş aklıma bunu getirtti :))

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      14 Nisan 2015 16:41:00

Evet hocam pili degistiriyordum yedek pil var bir de flip cover ile kapagi degismeli kullaniyorum

|
      |
      kartal_.1987 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      892 Mesaj
      14 Nisan 2015 16:59:09
      Bu cihaz için ekrana çift tıklama özelliği var mi arkadaşlar?

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşama yolları aramayı itiyat haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hüriyetlerini ve daha sonra istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
    • Yarbay
      9094 Mesaj
      14 Nisan 2015 18:29:27
      quote:

Bu cihaz için ekrana çift tıklama özelliği var mi arkadaşlar?

Stock olarak yok ama yüklenebilir. O özellik Snapdragon işlemcilerin atraksiyonu, onlarda deep sleep sırasında hareket ve sesleri düşük pil modunda algılama özelliği mevcut. Bu özellik te hareket sensörünün açık durmasını gerektiriyor.

Bu ekranda iki tıkla açma neden bu kadar popüler anlamıyorum, hareket halindeyken telefonu güvenli tutmayı engelleyen bir açma hareketi.

Proximity sensor on off'u kullanın pil tüketimi yok denecek kadar az ve hiçbir atraksiyona da gerek duymuyor, telefonun ekranı aşağı bakıyorsa veya cepte ise kapalı bakarken açık.
      |
      |

• Binbaşı
      1261 Mesaj
      14 Nisan 2015 19:38:03
      arkadaşlar hangi custom rumu önerirsiniz? kasmayan sorunsuz?
      |
      |

BMW;Bir Yaşam Tarzı
    • Yüzbaşı
      438 Mesaj
      14 Nisan 2015 19:45:18
      öncelikle herkese merhabalar, n7100 16gb cihazım açılmıyor dn4 v10 yüklüydü dün kurmuştum ve bu sabah cihaz sürekli samsung galaxy note 2 gt-n7100 yazılı yerde kalıyor bunun üzerine bende 4.4.2 türkiye romunu yükledim kurulumdan sonra wipe data-factory reset yaptım yine değişiklik olmadı aynı ekranla karşı karşıyayım cihaz bana bakıyor ben cihaza yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler

Samsung Galaxy Note 2 Kullanıcılar Kulübü
    Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.