Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
84.402
Cevap
542
Favori
3.350.444
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
      658 Mesaj
      09 Mart 2015 00:52:22

Test sürümü dahi çıkmadı yakın da gelecek olsa en azından sammobile de sızdırılmış bir test sürümü olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      yasaluyari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      813 Mesaj
      09 Mart 2015 09:42:53
      Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki 2 yılı dolmadan (2 haftası kalmıştı) telefonumu bir süredir aklımı çelen torunu, Note 4 ile değiştirerek aranızdan ayrılıyorum. Memnuniyetsizlik kesinlikle yoktu ancak maymun iştahlılık diyelim. Kayınpedere telefon bakarken Note 4 alıp Note 2'yi ona vermeye karar verdik, ki cihaz tertemizdi zaten, eve gidip verdiğimizde "bu çok büyük oğlum ben kullanamam" deyince S2 kullanan kayınvalide Note 2'ye terfi etti, S2 de kayınpedere geçti. Çorba olduk kısaca :)

Konu favorilerimde durmaya devam ediyor. Note2 ve S2'nin yeri kalbimde başkadır. İkisi de serilerinin en güzel telefonları olmuştur gözümde.

Şimdiye kadar yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Bir kaç kişiye de faydamız olduysa ne mutlu.

Barnah bassak
    • Çavuş
      41 Mesaj
      09 Mart 2015 09:55:41
      quote:

Orijinalden alıntı: pekozgur

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki 2 yılı dolmadan (2 haftası kalmıştı) telefonumu bir süredir aklımı çelen torunu, Note 4 ile değiştirerek aranızdan ayrılıyorum. Memnuniyetsizlik kesinlikle yoktu ancak maymun iştahlılık diyelim. Kayınpedere telefon bakarken Note 4 alıp Note 2'yi ona vermeye karar verdik, ki cihaz tertemizdi zaten, eve gidip verdiğimizde "bu çok büyük oğlum ben kullanamam" deyince S2 kullanan kayınvalide Note 2'ye terfi etti, S2 de kayınpedere geçti. Çorba olduk kısaca :)

Konu favorilerimde durmaya devam ediyor. Note2 ve S2'nin yeri kalbimde başkadır. İkisi de serilerinin en güzel telefonları olmuştur gözümde.

Şimdiye kadar yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Bir kaç kişiye de faydamız olduysa ne mutlu.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Yüzbaşı
      813 Mesaj
      09 Mart 2015 10:02:44
      quote:

Orijinalden alıntı: ShaRk_07

Teşekkür ederim, darısı değiştirmek isteyenlerin başına demeyi de unutmuşum, daha iyileri sizlerin olsun...

Barnah bassak
    • Çavuş
      41 Mesaj
      09 Mart 2015 10:16:56
      quote:

quote:

Teşekkür ederim, darısı değiştirmek isteyenlerin başına demeyi de unutmuşum, daha iyileri sizlerin olsun...

Teşekkürler, bende değiştircem yakın zamanda . Kısmetse Htc Desire eye alacağım.
      |
      |

• Yarbay
      14330 Mesaj
      09 Mart 2015 12:40:39
      quote:

quote:

Dostum güle güle kullanın yeni telefonunuzu. Diğer başlıklarda da görüşmek üzere.

Bende Note 2'ye demir attım ( kasa sipariş vermiştim, akşama değiştiririm becerebilirsim )
      |
      |

En buyuk savas, cahillige karsi yapilan savastir

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      09 Mart 2015 13:12:04
      Güle güle kullan ben 4g li içinde radyosu olan bir telefona terfi etmeyi düşünüyorum ama bir sene daha var s2 de kullandım çok güzel di şimdilik note 2 ye bir batarya alıp devam edecem note 2 alalı 2 seneyi geçti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Samsung note 2, Samsung 40f8000, logitech X540 , amd Phenom 955 x4 zotac gtx660 8gb ram ocz stallextrem 600w powersubley
    • Teğmen
      111 Mesaj
      09 Mart 2015 17:42:27
      şarj problemi çekenlere şiddetle tavsiye ederim.

resimdeki masa üstü şarj aletini çinden aldım .
      orijinal yedek batarya ile birlikte geliyor.

yedek bataryayı şarj edip kullandığımdan daha telefonu şarja koyma gereği bile hissetmedim.
      birini çıkarıp, diğerini takıyorum

19 dolara aldım
      linki :

http://www.aliexpress.com/snapshot/6481217262.html?orderId=65694714441457

• Yarbay
      14330 Mesaj
      09 Mart 2015 18:14:00

Güle güle kullanın.

Şarj yuvasının içi çıkabiliyor sanırım. İnce bir cover case ile rahatça şarj edilebilsin diye.

|
      |
      mtalpan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      14330 Mesaj
      09 Mart 2015 19:30:31
      Herkese iyi akşamlar,

Telefonunun çerçevesinde yani kasasında çizik, soyulma veya darbeden kaynaklanan döküntülerden şikayet eden arkadaşlar bu sorunu garantiden çözemiyorlarsa 10 bilemediniz 15 dakikalık bir işlemle kendiniz çözebilirsiniz.

Servisin bu işlem için benden 100.-TL istemesinden sonra ebay'den kargo dahil 8.-TL'sına kasa siparişi verdim.

Bu işi yapmak çok bir maharet gerektirmiyor. İhtiyacınız olan tek şey ince uçlu saatçi yıldız tornavida.

Link vermiyorum ama ebay'de aşağıdaki gibi arama yaparsanız karşınıza bir dolu ilan çıkacaktır. Fiyatıda yaklaşık $ 3 - 4 dolar arasında free shipping olarak değişmektedir.

Middle Housing Frame Repair For Samsung Galaxy Note 2 II 

Bu video size yardımcı olacaktır. Videonun tamamını izleyip korkuya kapılmayın çünkü 2 dakika 30 saniyeden sonrası bizi ilgilendirmiyor. Topu topu 11 vida sökülecek ve geri takılacak. Vidaları çok sıkmayın gerek yok.

http://youtu.be/gD6zGVbqNMA

Bunu yazdım ancak sonradan çekincelerim oldu. Eğer bunu yapamam diyerek kendinize güven duymuyorsanız, en yakın telefon veya saat tamircisinden yardım isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 9 Mart 2015; 19:50:26 >

• Yüzbaşı
      807 Mesaj
      09 Mart 2015 19:54:30
      quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Herkese iyi akşamlar,

Telefonunun çerçevesinde yani kasasında çizik, soyulma veya darbeden kaynaklanan döküntülerden şikayet eden arkadaşlar bu sorunu garantiden çözemiyorlarsa 10 bilemediniz 15 dakikalık bir işlemle kendiniz çözebilirsiniz.

Servisin bu işlem için benden 100.-TL istemesinden sonra ebay'den kargo dahil 8.-TL'sına kasa siparişi verdim.

Bu işi yapmak çok bir maharet gerektirmiyor. İhtiyacınız olan tek şey ince uçlu saatçi yıldız tornavida.

Link vermiyorum ama ebay'de aşağıdaki gibi arama yaparsanız karşınıza bir dolu ilan çıkacaktır. Fiyatıda yaklaşık $ 3 - 4 dolar arasında free shipping olarak değişmektedir.

Middle Housing Frame Repair For Samsung Galaxy Note 2 II 

Bu video size yardımcı olacaktır. Videonun tamamını izleyip korkuya kapılmayın çünkü 2 dakika 30 saniyeden sonrası bizi ilgilendirmiyor. Topu topu 11 vida sökülecek ve geri takılacak. Vidaları çok sıkmayın gerek yok.

http://youtu.be/gD6zGVbqNMA

Bunu yazdım ancak sonradan çekincelerim oldu. Eğer bunu yapamam diyerek kendinize güven duymuyorsanız, en yakın telefon veya saat tamircisinden yardım isteyin.

Parlak çerçeve kısımımı değiştirdiniz?

asosyallik; örgütlü cehaletin, riyakarlığın ve menfaatçiliğin zirve yaptığı toplumlarda vicdan sahiplerinin tosladığı çıkmazdır.

• Yarbay
      14330 Mesaj
      09 Mart 2015 20:01:41

Kastettiğiniz telefonun etrafındaki metal görünümlü parlak kuşak ise evet komple değişti. Zaten resimlerde gözüküyor.

|
      |
      fox5578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      807 Mesaj
      09 Mart 2015 20:12:51

1. ve 3. resimde soyulmalar gözüküyor heralde eski onlar
      |
      |
      celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

asosyallik; örgütlü cehaletin, riyakarlığın ve menfaatçiliğin zirve yaptığı toplumlarda vicdan sahiplerinin tosladığı çıkmazdır.
    • Yarbay
      14330 Mesaj
      09 Mart 2015 20:27:44
      quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

1. ve 3. resimde soyulmalar gözüküyor heralde eski onlar

Doğrudur.

İşlemi telefondan yaptığım için DH Sitesi bazen hata veriyor. Bu nedenle resim sırası karışmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 9 Mart 2015; 20:28:31 >

• Yüzbaşı
      807 Mesaj
      09 Mart 2015 20:31:25

Videoyu izledim gayet basitmiş söküp takmak aklımda bulunsun belki yaparım
      |
      |

• Yarbay
      9093 Mesaj
      10 Mart 2015 01:15:40

Bu konuda smart dock gibisi yok hangi kılıf ile taktıysam oturdu yuvaya. Tek kabul etmediği harici pil kiti oldu, çantadan pil kitinin şarj cihazını çıkarmamak için şarj kitinin soketini zorlamadan smart docka yerleştirmeye çatıştım sonuç hüsran

Şarj kiti de telefondan oldukça kalın ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2680 Mesaj
      10 Mart 2015 02:43:19

çerçeve güzel olmuş abi eline sağlık hissiyat aynı mı peki yeni çerçeveyle eskisi birebir aynı kalitede mi ? ben genelde kılıfsız kullanıyorum da altta çok hafif soyulma başladı yeni yeni belki 3-4 ay sonra değiştirebilirim ben de çerçeveyi ama o videoyu da biraz kesmişler önce dışardan ekran ile çerçeve arasından ince bişey sokup klipsi attırmak gerekiyor o videodaki gibi eliyle itince çıkarabilmesi için 2.00 da gösteriyor adam parmağıyla 5-6 yer sonra video atlıyor youtube da çok video var gerçi ben en az 5-6 tane farklı parçalama izlemişimdir
      |
      |

| M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 |
    • Yarbay
      2599 Mesaj
      10 Mart 2015 03:04:30
      Yapan arkadaslar dikkatli olsun yinede benim tel için aldığım kasa olmamıştı değiştiren kişi telefoncu olduğu halde doknmatik slotu çıkmıştı telefonda dokunmatik çalışmıyordu yerine takmak kolaymış ama hemen yaptı ama tekrar telefon açıldı başınıza gelirse en azından bilginiz olmuş olur .
      |
      |
    • Yarbay
      14330 Mesaj
      10 Mart 2015 08:14:18
      quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bu konuda smart dock gibisi yok hangi kılıf ile taktıysam oturdu yuvaya. Tek kabul etmediği harici pil kiti oldu, çantadan pil kitinin şarj cihazını çıkarmamak için şarj kitinin soketini zorlamadan smart docka yerleştirmeye çatıştım sonuç hüsran

Şarj kiti de telefondan oldukça kalın ama

Benimkinde yuva adaptörü yok. Kılıf kullanmadığımız için deneyemedim, sanırım benim docka kılıfla birlikte şarj etmek mümkün değil. Çünkü telefon o haliyle ancak oturuyor.
      |
      |

• Yarbay
      14330 Mesaj
      10 Mart 2015 08:25:36
      quote:

Orijinalden alıntı: lido

çerçeve güzel olmuş abi eline sağlık hissiyat aynı mı peki yeni çerçeveyle eskisi birebir aynı kalitede mi ? ben genelde kılıfsız kullanıyorum da altta çok hafif soyulma başladı yeni yeni belki 3-4 ay sonra değiştirebilirim ben de çerçeveyi ama o videoyu da biraz kesmişler önce dışardan ekran ile çerçeve arasından ince bişey sokup klipsi attırmak gerekiyor o videodaki gibi eliyle itince çıkarabilmesi için 2.00 da gösteriyor adam parmağıyla 5-6 yer sonra video atlıyor youtube da çok video var gerçi ben en az 5-6 tane farklı parçalama izlemişimdir

Teşekkür ederim. Bu aldığım kasa görünüm ve parlaklık olarak orjinaliyle bire bir aynı ama kalitesi nasıldır? Bunu şimdiden söylemek zor. Bakarsın 3-5 ay sonra dökülmeler olur, bilemiyorum. Ancak telefon şimdi ilk günkü gibi oldu. Üç ay kadar öncede ekran garantiden değişmişti. Bir tek arka kapak orjinalinden farklı. Fotoğraf makinesi görünümlü arka kapak çevrenizde çok ilgi çekiyor. Geçen 2 tane daha farklı arka kapak siparişi verdim. ( $ 0,99 = 2,70.-TL )

Videoda ki çekimde çerçeve zaten önceden yerinden oynatıldığı için kolayca çıkıyormuş gibi görünüyor ama işin en zor kısmı vidaları söküp takmak değil, çerçeveyi yerinden çıkarmak. Bu değişim esnasında kendimizi çok hassas davranmak zorunda hissediyoruz. Benim çerçeveyi yerinden çıkarmam 3-4 dk sürdü. Gitar penası veya benzeri bir şeyi ekran ile çerçeve arasına sokup kanırtacaksınız. Bir daha değişecek olsam bu işlem en fazla 10 dakikamı alır, basit bir iş.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.