Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
84.580
Cevap
523
Favori
3.380.037
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    11154 Mesaj

Bizim canavarin yeri başka..:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hunkar1

Bizim canavarin yeri başka..:)

Alıntıları Göster
    Sızıntı 4.3'ler için sadece Knox'un kaldırıldığı romlar çıkmıştı. Final 4.3'ler için niye çıkmadı yada ben mi bulamıyorum?

Anca herhalde..

Az biraz daha geçsin temin ederiz..

|
    |
    Beyaz Kartal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler. Herşey gönlünüzce olsun.

|
    |
    murti61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MrCnR06

quote:

Orijinalden alıntı: eXe20

Arkadaslar n8de dinlediğiniz müziği araba radyosuna aktarabiliyorduk acaba note 2 de böyle bir seçenek var mi?

Senin dediğin olay arabanın teyibiyle alakalı.İntouch mu ne öyle ekranlı teyipler var onlarla oluyor bluetooth üzerinden.

Hayir ondan bahsetmiyorum direk telefondan frekansi ayarliyorsun radyoda sadece ayarladigin frekansta actigin muzikler caliyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rauz

Teşekkürler. Herşey gönlünüzce olsun.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar selam ;

Geçen hafta kliksa üzürerinden Samsung Galaxy Note II aldım annem için . Telefon sorunsuz müthiş tek sıkıntı bazen dışardan gelen veya kendi yaptığı aramalarda arka planda dıt dııııııııt dıt dıt gibi sanki ( tv lerde radyasyondan dıtdırı dıtdırı dıııı yaparmış gibi ) bir ses geliyor. Bunu her aramada yapmıyor özellikle sanki sabahları yapıyor dendi bana alakasız bu sabah veya akşam olması ama ben dun akşam aradım denedigimde hiç bir problem yoktu.

Garantiye vermek de istemiyorum cihazı acıcaklar felan yaptık dıcekler sankı donanımsal bırsey yok bu konu ıle alakalı bılgısı olan yol gosterebılecek arkadaslar varsa bana pm yoluyla veya buradan bılgı verırlerse cok makbule gecer.

Yardımlarınızı beklıyorum donanımhaber ...

• Yüzbaşı
    379 Mesaj
    Gunaydin gencler benim bi sorum var . Simdi guncelleme gelicek deniyor ya .ben telefonu sitandart kullanicisiyim icerisinde orjinalinde yuklu olan butun ozelliklerk kullaniyorum .oyle room root nedir bilmem zaten . Ve bu yeni gelmesi pilanlanan 4.3 guncellemesinin ne artisi olacak bunu yuklemelimiyiz . Bikac kisi geri tusunun felan islem yapmadigini soyledi .geri tusu olmadan telefon kullanamiyorum ben . Cvp lar icin tesekkurlee simdiden . Birde hattimin hangi baz istasyonundan cektigini mesafesi ne kadar uzaklikta bunu bulabilecegim bir program felan bisey varmi.

|
    |

Bu note2 ye özgü değil bir çok telefonun hoparlör bölümünden zaman zaman gelen bir ses. Kimimizin dikkat bile etmez. Ama sorun şebeke ile ilgili. Şebekenin sinyal alıp vermeden zorlandığı durumlarda (telefonunuzun çekmediği durumlar) hoparlörünüzden o sinyal sesini duymanız doğaldır. bir arıza olduğunu düşünmüyorum. Sinyal seviyesi yüksek olan yerlerde lütfen bir de bunu deneyin. 60-80 db olduğu yerlerde. Bu sinyal değerlerini telefonunuzun durum bilgisinde yer almaktadır.
    |
    |
    mahoni34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ilberto35

Bu note2 ye özgü değil bir çok telefonun hoparlör bölümünden zaman zaman gelen bir ses. Kimimizin dikkat bile etmez. Ama sorun şebeke ile ilgili. Şebekenin sinyal alıp vermeden zorlandığı durumlarda (telefonunuzun çekmediği durumlar) hoparlörünüzden o sinyal sesini duymanız doğaldır. bir arıza olduğunu düşünmüyorum. Sinyal seviyesi yüksek olan yerlerde lütfen bir de bunu deneyin. 60-80 db olduğu yerlerde. Bu sinyal değerlerini telefonunuzun durum bilgisinde yer almaktadır.

peki hocam bu biraz sinir bozucu değilmi , Çözümü yokmu bunun ? dediklerinize katılıyorum fakat nasıl bır yol izlememiz gerek. Sim kart i mikrosim e cevirdik direk mikro sim alsak sorun çözülürmü yoksa alakasızmı

• Yüzbaşı
    500 Mesaj

Fikrime göre alakasız. Sim kartınızı değiştirmeniz aldığınız yada verdiğiniz sinyali değiştirmez. Dediğim gibi deneme yanılma yöntemiyle sorunu siz de çözebilirsiniz. Çok aşırı ve süre gelen bir ses ise telefonunuzu her halükarda servise vermenizi öneririm. Bazen baz istasyonlarının telefonlara gönderdiği sesler o kadar acayip olabiliyor ki siz de şaşırabilirsiniz. Bir gün telefon ile konuşurken kulakları sağır edecek cinsten tiz ve yüksek bir ses le telefonu kapatmak zorunda kaldığımı bilirim.
    |
    |
    mahoni34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mahoni34

quote:

peki hocam bu biraz sinir bozucu değilmi , Çözümü yokmu bunun ? dediklerinize katılıyorum fakat nasıl bır yol izlememiz gerek. Sim kart i mikrosim e cevirdik direk mikro sim alsak sorun çözülürmü yoksa alakasızmı

Hanıma note2 aldık, bir de mini sim kart. Daha önceki telefonda full çeken sinyal, oldu hep 2-3, bazen de 1...

Aynı telefondan bende de var. Ben kartı kestirmiştim, sürekli full sinyal. İlk önce telefondan mı? dedik ve sim/telefon değişikliği yaptık.

Gördük ki mini sim hangi telefonda ise onun sinyal seviyesi 2-3-1 oluyor. TİM e gittik, yeni bir büyük sim alıp kestirdik(eğer sorun çözülmez ise

bedelsiz yeni mini alacağız). Durum aynı, sinyal yok. Hanım sinirlendikçe sinirlendi

Son çare aklıma geldi, telefondan 3G yi kapattım, 2-3 ve 1 çizgi çeken telefon full çekmeye başladı. Hanım da kurtuldu, bende...

Giden 32TL ye oldu.
    |
    |

• Yarbay
    11848 Mesaj
    quote:

Fikrime göre alakasız. Sim kartınızı değiştirmeniz aldığınız yada verdiğiniz sinyali değiştirmez. Dediğim gibi deneme yanılma yöntemiyle sorunu siz de çözebilirsiniz. Çok aşırı ve süre gelen bir ses ise telefonunuzu her halükarda servise vermenizi öneririm. Bazen baz istasyonlarının telefonlara gönderdiği sesler o kadar acayip olabiliyor ki siz de şaşırabilirsiniz. Bir gün telefon ile konuşurken kulakları sağır edecek cinsten tiz ve yüksek bir ses le telefonu kapatmak zorunda kaldığımı bilirim.

Alıntıları Göster
    4.3 yeni yıla kaldı anlaşılan :)
    |
    |

• Yarbay
    11364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AERN

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 4.3 gelince yüklesek ve beğenmesek tekrar 4.1.2 e dönüş oluyor mu yoksa orda kalıyor muyuz?

Orijinalden alıntı: AERN

Alıntıları Göster
    4.3 güncellemesini falan beklemeyin, ditto note3 ü yükleyin rahat edin. fast&stable&battery optimize:-))

Knox denen illet yüzünden resmi güncellemeyi yüklerseniz geri dönüşü olmaz, olsa bile knox sayacınız 1 göstereceği için cihazınız garanti dışı kalır(mış).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedirginsazan -- 31 Aralık 2013; 12:35:26 >
    |
    |
    ALBAY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: apeks64

4.3 güncellemesini falan beklemeyin, ditto note3 ü yükleyin rahat edin. fast&stable&battery optimize:-))

Bir sürü versiyonu var tavsiye ettiğinin linkini verirmisin ?

+1

|
    |
    ajinco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: tahsin006

quote:

Orijinalden alıntı: _puZZLe_

Dün gözümü kararttım ditto rom kurdum, ilk defa costum rom kullanıyorum, güncelleme beklemeyle geçen günlerime yandım. Telefonun note 3 ten bir farkı kalmadı, şarj durumu da çok güzel.

valla hocam aynı beni tarif ettin bende dün ditto rom u kurdum ve seninle aynı duyguları paylaştım :D note 2ye hiç gelmicek özellikleri bu note 3 romunda kullanabiliyoruz. normal 4.3 stock güncellemesi gelse knox sayacı falan sıkıntı olacaktı bide güncelleme bi halta benzemicekti. ditto rom ile en iyi kararı vermiş olduk bence. hala yüklemeyen arkadaşlara da tavsiye ederim bu arada

sarj ve az biraz kasma sorunu yasamistum ditto v2 de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ajinco

quote:

Orijinalden alıntı: apeks64

Bir sürü versiyonu var tavsiye ettiğinin linkini verirmisin ?

Asagidaki linkte verdigim rom en son versiyon kernel modem kullanır ve son versiyon note3 ozelliklerinin duzenlendigi note3 mod ile beraber gelir yani son çıkan 4.3 romu ile düzenlenmiştir ben kullanıyorum memnunum

Phoenix rom v16.7

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2060389

• Teğmen
    108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vural07

quote:

Orijinalden alıntı: tahsin006

quote:

Orijinalden alıntı: _puZZLe_

Dün gözümü kararttım ditto rom kurdum, ilk defa costum rom kullanıyorum, güncelleme beklemeyle geçen günlerime yandım. Telefonun note 3 ten bir farkı kalmadı, şarj durumu da çok güzel.

valla hocam aynı beni tarif ettin bende dün ditto rom u kurdum ve seninle aynı duyguları paylaştım :D note 2ye hiç gelmicek özellikleri bu note 3 romunda kullanabiliyoruz. normal 4.3 stock güncellemesi gelse knox sayacı falan sıkıntı olacaktı bide güncelleme bi halta benzemicekti. ditto rom ile en iyi kararı vermiş olduk bence. hala yüklemeyen arkadaşlara da tavsiye ederim bu arada

sarj ve az biraz kasma sorunu yasamistum ditto v2 de.

ben v3.1.1 yüklü bende. çoğu buglar fixlenmiş şarj durumu v2 den daha iyi
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.