Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
84.580
Cevap
522
Favori
3.380.149
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    100 Mesaj
    4.3 yükleyen arkadaşlar sizden bir ricam olacak yapabilirseniz çok sevinirim.
    Citysurf Globe isminde bir uygulama var. Play Store de. Tüm Ülkelerdeki Ada ve Parsel bilgilerini gösteren bir uygulama. İnşaat ve emlak işi için 1.000 2.000 USD değerindeki verilere bedava erisilebiliyor.
    Note 2 4.1 ve S3 4.1 de de sorunsuz calisiyor. Fakat ofisteki Note 3 ve S4 lerde acilmiyor. Acaba 4.3 den dolayimi?
    4.3 yükleyen arkadaslar 550kb lık bir uygulama. Deneyip yorum yazarsanız size dua ederiz. Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bazı programlarla ilgili anlamadığım bir nokta var kimi hava durumu yazılımları, beslemeleri indiren yazılımlar ne sıklıkla güncelleme yapılacağını ve kablosuz ağ mı kullanılsın mobil veri varken de indirme yapılsın mı diye soruyor buraya kadar herşey tamam mantıklı görünüyor ama ben kablosuz ağ bağlantımı actigim anda güncellemenin başlamasını isityorum. Herhangi bir zaman aralığında örneğin 3 saatte bir veya günde bir kez benim bağlantı yaptığım saatte program güncelleme yapmıyor.

3 saatte bir güncelleme yapması gereken bir yazılım örneğin 9-12-3-6'da baksın diye ayarlıyorum ben bu arada bir saat dahi internete bağlı olsam güncellemiyor.

Bu sorunun bir çözümü var mı ? Hava durumu widget'ı için böyle bir sorunum yok aix kulanıyorum ve bağlandığım anda hemen güncelliyor ama beslemeler için kullandığım greader hep yolda bırakıyor beni.

Note2 4.3 dittov2 custom rom yuklu denedım program calısıgor

|
    |
    rauz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rauz

4.3 yükleyen arkadaşlar sizden bir ricam olacak yapabilirseniz çok sevinirim.
    Citysurf Globe isminde bir uygulama var. Play Store de. Tüm Ülkelerdeki Ada ve Parsel bilgilerini gösteren bir uygulama. İnşaat ve emlak işi için 1.000 2.000 USD değerindeki verilere bedava erisilebiliyor.
    Note 2 4.1 ve S3 4.1 de de sorunsuz calisiyor. Fakat ofisteki Note 3 ve S4 lerde acilmiyor. Acaba 4.3 den dolayimi?
    4.3 yükleyen arkadaslar 550kb lık bir uygulama. Deneyip yorum yazarsanız size dua ederiz. Saygılarımla

4.3 Stock Romda denedim çalışmıyor malesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantico -- 30 Aralık 2013; 18:05:16 >

• Yarbay
    11848 Mesaj
    4.3 bugün de yok

Yılbaşi hediyesi olarak verecekmiş samaung güncellemeyi...
    yeni yilin ilk saatlerinde gelir belki.

|
    |
    AERN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Üstad çok teşekkür ederim o aklıma hiç gelmemişti. Halloldu :))

|
    |
    hugo__mboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

noel baba bacadan atacaksa işimiz var
    |
    |
    hunkar1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    37 Not

He aynen oyle...
    noel dayı'ya guvenmem..

|
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Yarbay
    11848 Mesaj

Yok artık

|
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oafsar

arkadaşlar geçen gün güncellemeleri kontrol ettiğimde 735 mblik güncelleme vardı o gün yüklemeye üşenip erteledim bugün baktığımda o güncellemenin olmadığını gördüm. bu güncellemenin ne olduğu ve güncellemenin neden yok olduğu hakkında bi fikri olan var mı?

arkadaşlar bilen biri yok mu?

hocam.nasil denicez onu bende 4k video yok. youtube da full hd var da 4k uygulamadan girdigim.icin gormuyo sanirim. nasil yapilacaksa zahmetsiz biseyse deneyim senin icin ama 720p ekranda 4k oynatip oynatmamasi neden onemli? tv ye mi baglayacaksin? cunku 5.5 inc te 4k sacmalik bence.

|
    |
    hssapiens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fasakasa

noel baba bacadan atacaksa işimiz var

Bir noel baba dahil olmamıştı bu güncelleme muhabbetine o da geldi tam cümbüş yeri oldu.

Oysa noel baba ne anlar android'ten, samsung'tan, güncellemeden. Adamın günahını alıyorsunuz, teknolojiden anlayan adam geyik kızağı ile mi gezer ?

|
    |

Orijinalden alıntı: Osakawa

ditto rom da telefonumun dili ingilizce oldu, nerden değişebilirim? yüklediğim esnada türkçe seçeneği yoktu

yardım
    İyi akşamlar ablamın kullandigi note 2 telefonun sol taraftaki nokta surekli kırmızı yanıyor kısık bi şekilde sadece aksam belli oluyor birde karanlık ortamda belli oluyor neden yanıyor ordaki ısık

s4
    |
    |
    kaynakci_1979 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

ditto rom da telefonumun dili ingilizce oldu, nerden değişebilirim? yüklediğim esnada türkçe seçeneği yoktu

yardım

Hocam bir hata olması lazım Türkçe seçeneği var.Ben de dün kurdum ve Türkçe seçeneği gayet vardı.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Yarbay
    6964 Mesaj

wifi problemi demeyelim de yeni bir özellik diyelim. Wifi kararsız olduğunda wifiyi kapatıp H+'a geçiyor.

Ayarlar>Bağlatılar sekmesi> Wifi>Sol seçenek tuşu>Gelişmiş>"Otomatik şebeke geçişi" seçeneğindeki tıkı kaldırın
    |
    |
    mert6385 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.