Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
84.574
Cevap
522
Favori
3.379.783
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    734 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: afke

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

quote:

Orijinalden alıntı: wustti

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D®èâM

bende cihazı bugun almış bulunuyorum arkadaşlar oğlum elinden bırakmıyor cihazı oyun oynamak istiyor sürekli bu telefonda oynadığınız güzel oyun varsa yazabilirmisiniz tavsiye edeceğiniz

merhaba hayırlı olsun note2 niz nereden ve kaça aldınız acaba ürünü? garantisi nedir?

doodle jump
    ski safari
    earn to die
    cut the rope time travel
    bad roast
    super monkey ball2

valla bi de arada kelimelik oynuyorum oyunlari orjinal almanizi oneririm reklamla ugrasilmiyo ve daha zevkli ozellikle 1 3 va 5 nolu oyunlar harika

soruma cvp alamadım ?

merhaba hayırlı olsun note2 niz nereden ve kaça aldınız acaba ürünü? garantisi nedir?

Ben cevap vereyim yeni sipariş ettim kargoya verilecek. Gg sitesinde 100 tl maximum kart puan kampanyası var ayın sonuna kadar. Onunla birlikte 1220 ye geldi paralel ithalat.

merhaba hayırlı olsun yenı telfonunuz =)
    link atabilme şansınız varmı? birde paralel ithalat garantili telefon alırken hiç tereddüt etmedinizmi? bende yeni bir telefon alacagım note2 ama kafam çok karıştı distrübütör garantililer çok pahalı paralel ithalat garantililer uygun mesela c.tesi doğubank ta sordum 1300 fiyat verdi paralel ithalat garantiliye?

• Çavuş
    47 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burcink

64Gb hafıza kartı aldım bir türlü Fat32 biçimlendiremedim windows 8 kullanıyorum çeşitli programlar denedim ya yarıda kalıyor ya da kartı görmüyor kullanan var mı 64gb kart ?

Saygılar

Evet bende 64 gb kullanıyorum sandisk in. Gayet sorunsuz çalıştı format konusunda sıkıntı yaşamadım sadece biraz uzun sürüyor hepsi bu. Kartın markası ne
    sorun kartta olabilir başka pc de denediniz mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: KoMiSeR55

quote:

Orijinalden alıntı: burcink

64Gb hafıza kartı aldım bir türlü Fat32 biçimlendiremedim windows 8 kullanıyorum çeşitli programlar denedim ya yarıda kalıyor ya da kartı görmüyor kullanan var mı 64gb kart ?

Saygılar

Evet bende 64 gb kullanıyorum sandisk in. Gayet sorunsuz çalıştı format konusunda sıkıntı yaşamadım sadece biraz uzun sürüyor hepsi bu. Kartın markası ne
    sorun kartta olabilir başka pc de denediniz mi?

fat32 yerine exfat olarak formatlarsanız 4gb dan büyük dosyada atabilirsiniz ve telefonda görür telefon ntfsyi görmüyor

SIZ IZIN VERMEDIKÇE, HIÇ KIMSE, KENDINIZI DEĞERSIZ HISSETTIREMEZ!
  • Yüzbaşı
    530 Mesaj
    Selam arkadaşlar 18/05/2013 itibari ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım. Teknosadan 1549 tl beyaz renk aldım arkasına beyaz kılıf ve ekran koruyucu taktılar. İnternetten 100 tl hediye çeki kampanyası vardı ama mağazayı tercih ettim. Hediye çekini nasıl kullanıyoruz diye 2 kişiye sordum doğru dürüst cevap alamadım. Önerileriniz nedir arkadaşlar. Herkese teşekkürler.
    |
    |

• Yarbay
    14922 Mesaj
    S4 ilk satış fiyatı 2 bin lirayken bu sabah gelen postada 1.599.-TL'ye 12 ay taksitle satıldığı yazıyordu. ( paralel mi yoksa distribitör garantili mi bakmadım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 20 Mayıs 2013; 12:04:57 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: beyefendi34

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Sorunun çözümünü buldum. OTG kablosunu taktığımızda telefonun portu 500mah enerji vermeye başlıyor. OTG kablosunu düzgün çıkarmadığımızda USB portu 500mah değerinde takılı kalıyor. Bu sorundan iki şekilde kurtulmanız mümkün:
    1- OTG kablosunu ve usb belleği takıp sonra doğru bir şekilde çıkartarak.
    2- Telefondan *#0228# yapıp çıkan menüden Quick Start'ı seçmek.

Iyi gunler. Bir haftadir ayni sorun bende de vardi. Dun gece 00.45 de % 17 ile sarja koyup sabah 05.15 de baktim ve % 41 doldugunu gordum. Foruma yazacaktim ki sizin cozumunuzu gordum ve yaptim. Sarj derhal % 17 ye dustu. Birsz once yine denedim. % 67 den % 57 ye dustu. Bu durumu anlayamadim. Tavsiye ettiginiz islemin ardindan buyuk dusus oluyor. Sebebi ne olabir?

Bu düşüş veya yükseliş normal ve bir sakıncası yok. Yaptığımız işlemle batarya log dosyaları siliniyor ve yeniden oluşturulmaya başlanıyor yani işlemden sonra okuduğu bilgi yanlış. Tam şarj edip, tam boşalttığımızda bu kayıt dosyası gerçek değerleri göstertiyor. Daha geniş bilgi için "andrıoid batarya kalibrasyon" konularına göz atabilirsin.
    |
    |

• Yüzbaşı
    563 Mesaj
    Arkadaşlar benim telefonun samsung tts ve Google tts ayarlarinda türkce dil secenegi yok.bu normal mi sizde nasıl. Yoksa telefonumun paralel İthalat olmasıyla bir alakası var mı?
    TÜRKÇE tts yukleyebilir miyim?
    Telefonun s voice özelliği ni kullanıyor musunuz, nasil kullanılıyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: beyefendi34

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Sorunun çözümünü buldum. OTG kablosunu taktığımızda telefonun portu 500mah enerji vermeye başlıyor. OTG kablosunu düzgün çıkarmadığımızda USB portu 500mah değerinde takılı kalıyor. Bu sorundan iki şekilde kurtulmanız mümkün:
    1- OTG kablosunu ve usb belleği takıp sonra doğru bir şekilde çıkartarak.
    2- Telefondan *#0228# yapıp çıkan menüden Quick Start'ı seçmek.

Iyi gunler. Bir haftadir ayni sorun bende de vardi. Dun gece 00.45 de % 17 ile sarja koyup sabah 05.15 de baktim ve % 41 doldugunu gordum. Foruma yazacaktim ki sizin cozumunuzu gordum ve yaptim. Sarj derhal % 17 ye dustu. Birsz once yine denedim. % 67 den % 57 ye dustu. Bu durumu anlayamadim. Tavsiye ettiginiz islemin ardindan buyuk dusus oluyor. Sebebi ne olabir?

Üçüncü bişr çözüm yöntemi daha buldumm ama henüz deneyemedim.
    Telefonun kendi şarj cihazına başka bir markanın usb kablosunu takıp şarj ediyoruz. Bu esnada sorunun olmadığını göreceksiniz. Bir daha şarj edeceğinizde kendi usb kablosunu kullanıyoruz.
    |
    |

• Yarbay
    2095 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: switel

turkcell turbo internet almayi dusunuyorum. acaba bu internet hizlanmasi bu telefonda farkedilir mi? yoksa illa lte ozelligi mi olmasi gerekiyor?

Lte ye gerek yok ancak 42.2 indirme hızını desteklemeli yani note 2 de olmayan bir özellik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bende bu kılıftan aldım 2 gün sonra çıkarıp kutuya koydum protectve + a döndüm. şarj girişinde yeterli açıklık yok. kablo zaten normalde çabuk çıkıyor bu kılıfla üstüne sinek konsa çıkıyor o kadar hassas. 10 liraya aldım 2 gün kullandım. eski telefonlarımda da kullanmıştım sorun yoktu ama note 2 ile tam uyumlu değil. almayı düşünenlere tavsiye etmem.
    |
    |
    Bahsedilenler: hugo__mboy

ben fiyat farkı yok diye kullanıyorum turbo interneti ama hiçbir farkı yok. cihaz 21 mbit indirme hızı destekliyor zaten ankara kızılayda indirme hızı 8-9 mbit civarında. yetiyormu yetiyor ama fiyat farkı verilmez.
    |
    |
    Bahsedilenler: new-desing

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende cihazı bugun almış bulunuyorum arkadaşlar oğlum elinden bırakmıyor cihazı oyun oynamak istiyor sürekli bu telefonda oynadığınız güzel oyun varsa yazabilirmisiniz tavsiye edeceğiniz

doodle jump
    ski safari
    earn to die
    cut the rope time travel
    bad roast
    super monkey ball2

valla bi de arada kelimelik oynuyorum oyunlari orjinal almanizi oneririm reklamla ugrasilmiyo ve daha zevkli ozellikle 1 3 va 5 nolu oyunlar harika

soruma cvp alamadım ?

Ben cevap vereyim yeni sipariş ettim kargoya verilecek. Gg sitesinde 100 tl maximum kart puan kampanyası var ayın sonuna kadar. Onunla birlikte 1220 ye geldi paralel ithalat.

link atabilme şansınız varmı? birde paralel ithalat garantili telefon alırken hiç tereddüt etmedinizmi? bende yeni bir telefon alacagım note2 ama kafam çok karıştı distrübütör garantililer çok pahalı paralel ithalat garantililer uygun mesela c.tesi doğubank ta sordum 1300 fiyat verdi paralel ithalat garantiliye?

İnternetten çok alışveriş yapan var bazıları sorun yaşıyor ama yorumlardan birçok kisinin memnun olduğunu okudum. Kutusunda sıfır ürün geliyor. Garanti ise 300 lira fazla vermek isteyenler icin distribütör olabilir ama ben hem ücret hemde nasılsa bu da garantili ama servisler istanbulda oraya kargolarim gerekirse diye düşündüm. Tabi ki garanti önemli ama teknolojik cihazlar şans isi. Sağlam bir telefon gelir ve iyi kullanırsanız servise gerek olmadan birkaç yıl kullanırsınız. Aldığım yer şurası cuma almıştım beyazı ama şimdi beyaz kalmamış sadece gri var malum beyaz daha çok tutuluyor note 2 de.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-n7100-galaxy-note-2-cep-telefonu-85410341

• Yarbay
    2095 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cihat_ozturk

ben fiyat farkı yok diye kullanıyorum turbo interneti ama hiçbir farkı yok. cihaz 21 mbit indirme hızı destekliyor zaten ankara kızılayda indirme hızı 8-9 mbit civarında. yetiyormu yetiyor ama fiyat farkı verilmez.

Note 2 de pek bir fark olmaz ancak çift taşıyıcılı bir cihazla note 2 ile 8-9 aldığınız yerde 13-14 almanız mümkün. Ben S4 ile 33-34 mbps yi görüyorum İstanbul da.(tabi ki her zaman değil)
    |
    |

|
    |

Samsung klavyesinde alt sembolleri aktif etmek istiyorum. Şöyle bir sayfa buldum ve uyguladım :

http://www.trandroidev.com/galaxy-s3-tema-ve-uygulamalari/867-samsung-android-cihazlarda-klavyedeki-gizli-sembolleri-aktiflestirme.html

Ama ne Türkçe klavyede ne de İngilizce klavyede alt semboller aktif hale gelmedi.

Acaba nerede hata yaptım? Farklı klavye önerisi yapmayın stok klavyede yapmak istiyorum.
    |
    |

http://youtu.be/8K02KtMA-ik
    |
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mKisaca

Görünüşe gore uyku moduna girmiyor dimi ?

Girmiyor arka planda surekli düşük hızda çalışıyor.

|
    |
    Bu videoyu izleyince note 2 tercihimin ne kadar doğru olduğunu gördüm. Bu arada s4 tasarım olarak s3 den ziyade note 2 ye mı benziyor ne!

|
    |

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

doodle jump
    ski safari
    earn to die
    cut the rope time travel
    bad roast
    super monkey ball2

soruma cvp alamadım ?

İnternetten çok alışveriş yapan var bazıları sorun yaşıyor ama yorumlardan birçok kisinin memnun olduğunu okudum. Kutusunda sıfır ürün geliyor. Garanti ise 300 lira fazla vermek isteyenler icin distribütör olabilir ama ben hem ücret hemde nasılsa bu da garantili ama servisler istanbulda oraya kargolarim gerekirse diye düşündüm. Tabi ki garanti önemli ama teknolojik cihazlar şans isi. Sağlam bir telefon gelir ve iyi kullanırsanız servise gerek olmadan birkaç yıl kullanırsınız. Aldığım yer şurası cuma almıştım beyazı ama şimdi beyaz kalmamış sadece gri var malum beyaz daha çok tutuluyor note 2 de.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-n7100-galaxy-note-2-cep-telefonu-85410341

çok saolun cevap için bende artık yavaş yavaş ithalatçı firma garantili almaya karar vriyorum arada 400 500tl oynuyor az para degil =)

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.