Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
84.580
Cevap
521
Favori
3.380.268
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    2889 Mesaj
    Beyler samsung bu s4 deki ozelikleri bizim tellere yapar mi? Smart pause yada gozle internet sayfasini kaydirmadan bahsediyorum. Ben de s2 varken s3 de gelen bu ozellikleri yapmamisti sindi yapti mi pek fikrim yok ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    114 Mesaj
    4.1.1 sürümünü kullanıyorum pil süresi 4.1.2 de düşüyor diye güncelleme yapmadım. Acaba 2 sürüm arasında gözle görülür hangi farklar var?
    |
    |
    Cihazım rootlu olduğu için modifiye edilmiş uyarısı alıyorum bilgileri yedekle cihazı formatla güncelle tekrar bilgileri at falan uğraşamayacağım için daha sağlam bir güncelleme çıkmasını bekliyicem sanırım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Beyler samsung bu s4 deki ozelikleri bizim tellere yapar mi? Smart pause yada gozle internet sayfasini kaydirmadan bahsediyorum. Ben de s2 varken s3 de gelen bu ozellikleri yapmamisti sindi yapti mi pek fikrim yok ama

Cok buyuk ihtimalle s4 piyasaya ciktiktan sonra 4.2.2 guncellemesiyle note 2 ye s4 deki yazilimsal guncellemeler gelicektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisan486 -- 16 Mart 2013; 15:34:08 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: .::oksijen::.

quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Cok buyuk ihtimalle s4 piyasaya ciktiktan sonra 4.2.2 guncellemesiyle note 2 ye s4 deki yazilimsal guncellemeler gelicektir

Bence de yapar yani yapmalı diye umuyorum

Son Amiral Gemisi S4 olsada Note 2 şuan Samsung için hala kral niteliğinde telefonu, Video da ikisinide yan yana koyduğunda ''Ben senin babanım ben ne dersem o olur'' havası var Note 2 de. Böyle bir telefona ve bunun kullanıcılarına böyle bir yenilikçi anlayışla yaklaşması lazım.

Ben S3 de çıkan Premium Suite güncellemesi tarzında şöyle yakışıklı bir güncelleme bekliyorum Samsungtan.

Hatta ve Hatta organize olup 1,5-2 Milyar para verenler olup Samsunga mailler ile baskı yapıladabilir. Bunların hepsi yazılımsal çözümler. Neticede bizde sağlam müşterileriz. Çoğumuz potansiyel Note 3 alıcısıyız. Otursunlar yazsınlar yayınlasınlar. Sadece satmakta değil iş
    |
    |
    COOLER MASTER COSMOS II FULL TOWER KASA - ASUS Z87-DELUXE INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART - INTEL CORE I7 4770K SOKET 1150 3.5GHZ 8MB CACHE 22NM İŞLEMCI - ASUS GTX670 DIRECTCU II GDDR5 4GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI - KINGSTON HYPER BEAST PERFORMANCE 32 GB 2400 MHZ CL11 RAM - CORSAIR HX SERİSİ 80PLUS GOLD 850W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI - KINGSTON 120GB V300 SERISI SATA 3.0 Cache SSD - Kıngston HyperX 3K Serisi 240 Gb Sata 3.0 Cache SSD - 2 x SEAGATE 2 TB 7200 RPM SATA 6GB/S BARACCUDA HDD - CORSAİR H100İ SIVI SOĞUTMA - PIONEER DVD YAZICI - ASUS 27" PB278Q GENİŞ EKRAN PLS-LED MONİTÖR (WQHD 2560 x 1440) - LOGITECH Z906 500W THX SPEAKER - LOGİTECH MK710 KEYBOARD - LOGITECH G700 MOUSE - LOGITECH F510 GAMEPAD

İpad Air WİFİ 16 GB - Nikon D3100 18-55 KİT

• Binbaşı
    1044 Mesaj
    Samsunga Bir Mail Yolladım . Bakalım ne cevap verecekler.

--------------------------------------------------------------------------------------

İyi Çalışmalar ;

Öncelikle bir Galaxy Note 2 Kullanıcısı olarak bu maili atıyorum.

Umuyorum ki sizler S4 piyasaya sürüldükten sonra Android 4.2.2 yazılımını bizim telefonlarımızada göndermeye başlayacaksınız. Bunu gerçekten umuyorum. Bunu yapmama gibi bir hataya düşmeyeceğinizi düşünüyorum. Ben şuanda Dünya'nın en kaliteli telefonu olan Samsung Galaxy Note 2 kullanıcısı olarak S4 almayı planlamıyorum fakat potansiyel bir Note 3 alıcı adayıyım. Buna nispeten sizin bu yayınlacağınız 4.2.2 sürümünde s4 de olan yeni özelliklerin bu sürümle bize de gelip gelmeyeceği benim Note 3 almam veya almamamda büyük bir etken.

Sizdem ricam S4 eklemiş olduğunuz Dual Camera,Smart Pause,Gözle sayfa takipi ve bunun gibi iş hayatımızı ve sosyal hayatımızı kolaylaştıracak yazılımsal özellikleri bizede sunmanız.

Samsung'un yazılıma donanımdan daha önem verdiğini biliyoruz. Galaxy Note 2 ninde bu yazılımları rahatça bünyesinde barındıracak bir donanıma sahip olduğunuda biliyoruz. Bunların ikisini birleştirecek anlayışın sizde olduğunuda biliyoruz. Bizde bu üç teoremin birleşerek bize dönmesiniz istiyoruz.

Unutmayın.
    En ucuz ve etkileyici Reklam yöntemi Müşteri Memnuniyetidir.
    Siz yayınlayın. Bizde reklamınızı yapalım.

Şimdiden Teşekkürer ;)
    |
    |
    COOLER MASTER COSMOS II FULL TOWER KASA - ASUS Z87-DELUXE INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART - INTEL CORE I7 4770K SOKET 1150 3.5GHZ 8MB CACHE 22NM İŞLEMCI - ASUS GTX670 DIRECTCU II GDDR5 4GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI - KINGSTON HYPER BEAST PERFORMANCE 32 GB 2400 MHZ CL11 RAM - CORSAIR HX SERİSİ 80PLUS GOLD 850W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI - KINGSTON 120GB V300 SERISI SATA 3.0 Cache SSD - Kıngston HyperX 3K Serisi 240 Gb Sata 3.0 Cache SSD - 2 x SEAGATE 2 TB 7200 RPM SATA 6GB/S BARACCUDA HDD - CORSAİR H100İ SIVI SOĞUTMA - PIONEER DVD YAZICI - ASUS 27" PB278Q GENİŞ EKRAN PLS-LED MONİTÖR (WQHD 2560 x 1440) - LOGITECH Z906 500W THX SPEAKER - LOGİTECH MK710 KEYBOARD - LOGITECH G700 MOUSE - LOGITECH F510 GAMEPAD

İpad Air WİFİ 16 GB - Nikon D3100 18-55 KİT

• Yüzbaşı
    478 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lifeisblood

quote:

Orijinalden alıntı: bravocan

quote:

4.1.2 ye güncelleyiple güncellememek arasında kaldım çok fazla :( stabil bi güncelleme çıksın biran önce. 4.1.1 in eksikleri var.

Son guncellemeler ile telefon gayet iyi oldu... pil suresi 4.1.1 ile ayni seviyelerde... bence artik 4.1.2 ye gecebilirsiniz....

Hala sorun oldugu soyleniyor ama

Şöyle diyebiliriz; 4.1.1 de iken şarj %100 performans ise 4.1.2 de %60 lık bir düşüş yaşandı varsayalım ve %40 lık bir performana düştü, en son çıkan 4.1.2 ile ise %40 lık performans %60 lara çıktı. Ancak hala ilk 4.1.1 deki performansdan %40 geride son güncelleme bile olsa...

• Teğmen
    154 Mesaj
    Merhaba arkadaslar. Note 2 kullanmaya yeni başladım. Duyaniniz var mi bilmiuorum dynrt ingilizce programini android kullanmaya calisiyorum. Telefondan programi açıyorum kısa sure sonra program kapatildi diyor. Program kurulumunda hata yok. Telefonun bilmedigim bir ayarimi var. Bilgisi olan bir cvp yazarsa çok sevinirim.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Covajj

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bravocan

quote:

4.1.2 ye güncelleyiple güncellememek arasında kaldım çok fazla :( stabil bi güncelleme çıksın biran önce. 4.1.1 in eksikleri var.

Son guncellemeler ile telefon gayet iyi oldu... pil suresi 4.1.1 ile ayni seviyelerde... bence artik 4.1.2 ye gecebilirsiniz....

Hala sorun oldugu soyleniyor ama

Şöyle diyebiliriz; 4.1.1 de iken şarj %100 performans ise 4.1.2 de %60 lık bir düşüş yaşandı varsayalım ve %40 lık bir performana düştü, en son çıkan 4.1.2 ile ise %40 lık performans %60 lara çıktı. Ancak hala ilk 4.1.1 deki performansdan %40 geride son güncelleme bile olsa...

Yanılıyorsunuz. Son çıkan güncelleme ile şarj sorunu ortadan kalktı. 8 saat ekran süresini geçiyorum artık. Üstelik yarısında oyun oynayarak.

Aşağıdaki konuda paylaştım pil istatistiklerini. Özellikle son sayfaya bakınız..

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=72691771&p=1#72691771

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LithiumTR -- 16 Mart 2013; 18:32:22 >
    |
    |

• Teğmen
    126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: webstern

quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

quote:

Bu dedıklerını rahatlıkla yaparımda programların guvenılır olması benım ıcın onemlı sızden rıcam elınızdekı stok rom odin gıbı programları bana rarlayıp gonderebılmemız mumkun mu telefon suan androıd en son surumu 4.1.2 yardımcı olursanız sevınırım.

http://www.hotfile.com/dl/197109835/a8011a5/N7100XXDMB5_N7100OJVDMB1_TUR.zip.html

diğerleri imzamdaki dropbox hesabımda mevcut. oradan indirebilirsin

odin ve kernel indircem dropbox tan degil mi ?

linkte ki rom en son çıkan stock romdur. kernel olarak custom kernel kullanmak istiyorsanız [email protected] imzasında ki dropboxta mevcuttur büyük ihtimal. Stock kernelde kalmak istiyorsanız zaten romu yükleyince o da yüklenecektir. imzada ki dropboxtan odini indirip sonra yükleyin romu

yukarıdaki dosyayı ındırdım sonra ımzadan da odin i indirdim. pda bolumunden ındırmıs oldugum dosyanın sonunu .tar yaptım. ama takıldı kaldı anlamadım :S ılk basta yukluyormus gıbı oldu sonra takıldı ama 3 5 dk dır aynı sekılde beklıyor ekranda dowloading yazıyor baska bırsey yazmıs bana yardım edersenız sevirim. acıll yardım

Indirdiginiz dosya rardir. Ona sag tiklayip buraya cikart deyip icindeki tar dosyasini cikaracaksiniz. Sonra pda kismina gelip cikardiginiz tar dosyasini bulup ok diyeceksiniz.

sonunda yaptım herseyı ama hıc bır sekılde olmadı bende sınırlendım eskı halıne getırdım telefonu hafıza kartı olayını bır turlu yapamadım :D
    |
    |

• Yüzbaşı
    790 Mesaj
    Dostlar S4'ü görünce note 3 ü beklemeye başladım. Sizce Türkiyeye geliş tarih ne zamanı bulur? Tanıtımı hangi ay yapılır.
    quote:

Orijinalden alıntı: kemik81

Dostlar S4'ü görünce note 3 ü beklemeye başladım. Sizce Türkiyeye geliş tarih ne zamanı bulur? Tanıtımı hangi ay yapılır.

NOte serisi ilk çıktığı zamandan beri Ekim sonu gibi tanıtılır, Kasım da satışa çıkar.
    En azından bu zaman kadar böyle oldu.

Saygılarımla...
    |
    |
    Note 2 için kablosuz şarj edebilme hakkında bilgisi olan var mı? Samsung' un orijinal olarak kendi çıkaracağı bir ürün var mıdır?

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: lido

Whatsapp a güncelleme geldi smile ekleme nin yeri değişmiş falan sanki daha iyi olmuş

Aynen guzel oldu yeni watzap

messageme daha ii gibi ama

Evet ama biraz daha gelismesi lazim bence

|
    |

• Yarbay
    15038 Mesaj
    Arkadaslar su facebooktan gelen oyun davetlerini nasil kapatiyoruz acaba? Su candy crushtan habire can istegi gelip duruyor.

Şimdiye kadar tanıtılan 2 note cihazı da İFA etkinliğinde tanıtıldı. Note 2 30 ağustosta tanıtıldı ekim başında türkiyedeydi. Note 3 muhtemelen İFA 2013te tanıtılır. İFA 2013 6-13 eylül arası. Ekimde cihaz bulunabilir olacağını düşünüyorum. Bende beklemedeyim.

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Arkadaslar su facebooktan gelen oyun davetlerini nasil kapatiyoruz acaba? Su candy crushtan habire can istegi gelip duruyor.

ayarlar > uygulama yöneticisi > candy saga > bildirimleri kapat.

|
    |
    Merhaba Beyler ;

Aranıza yenim katıldım. Yaklaşık 3 Hafta oldu cihazı alalı. Forumdan bir arkadaştan satın aldım.

Sormak istediğim Birkaç sorum olacak.Sormadan da belirteyim. Emin olun İlk sayfayı defalarca okudum.( hatta bu topic'den 40 sayfa kadar okumuşluğum var sondan. )

# Stock Rom indirmeden rom kurmak istemedim. IDM üzerinden yada torrent üzerinden indirebileceğim GÜVENLİ bir link varmı ? (Hotfile Premium istediği için devam ettirme özelliği yok.)

# Telefonumdaki görüntüyü TV'a bağlamak istiyorum. LG LM660s Smart tv özellikli olanlardan.

MHL HDMI kablo alacağım kablosu 35-40 TL den başlıyor.

Bunun yerine Orta seviyede bir modem alsam görüntüyü TV ye aktarabilir miyim ? Yada bunu deneyen oldu mu ?

Anlatmak istediğim dosya paylaşımı değil. ekran paylaşımıdır.

# Elimde OTG kablosu var . Joystick almadan önce sorayım dedim. OTGden joystick bağlayan var mı ? ve hangi oyunlardan zevk aldınız ?

Şimdilik bu kadar beyler . Deseğinizi bekliyorum.

Tşk.

• Yüzbaşı
    790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

quote:

Şimdiye kadar tanıtılan 2 note cihazı da İFA etkinliğinde tanıtıldı. Note 2 30 ağustosta tanıtıldı ekim başında türkiyedeydi. Note 3 muhtemelen İFA 2013te tanıtılır. İFA 2013 6-13 eylül arası. Ekimde cihaz bulunabilir olacağını düşünüyorum. Bende beklemedeyim.

Teşekkür ederim. Artık nasıl bekleyeceğim bilmiyorum ama sabrın sonu selamettir derler. İnşallah 5.9 inch olur. 6.3 olursa resmen patlarım:)

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.