Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
84.519
Cevap
526
Favori
3.374.145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1102 Mesaj
    Bende Note II alacağım inşaallah imzama takılmayın millet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Umarım Türkiye satış fiyatı 2500 tl nin üzerine geçmez yoksa almam imkansız olur. Note 2 Almanya'da yaklaşık 1500 tl 'den satışa sunulacak insan o fiyatları görünce Türkiye'den telefon aldığına pişman oluyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ax

fiyat 2200 falan olabilir en fazla...

Samsung Türkiye'nin bir şeyi olan bayan vardı. O bayanın 2500 tl'den aşağıya girmesini beklemek polyannacılık olur dediği bir açıklamasını okumuştum.
    |
    |
    o hanımefendiye sormak lazım o zaman almanyada 640 euroya satılan telin fiyatı neden böyle.hadi diyelim ülkeye girişi 550 euro sen bu teli hangi vicdanla 1000 euroya satıyorsun.işte bunu ne zaman o hanımefendiye söyleriz işte o zaman adam oluruz...

Orijinalden alıntı: ax

o hanımefendiye sormak lazım o zaman almanyada 640 euroya satılan telin fiyatı neden böyle.hadi diyelim ülkeye girişi 550 euro sen bu teli hangi vicdanla 1000 euroya satıyorsun.işte bunu ne zaman o hanımefendiye söyleriz işte o zaman adam oluruz...

Yazdıklarınıza katılıyorum en fazla hadi 700 EUR olsun 1500 tl falan ediyo 2200 bile çok ya diğer ülkelerde sadece kur olarak hesaplanırken neden bu kadar vergi

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katatespizartmasi -- 3 Eylül 2012; 1:31:29 >
    |
    |
    Ortaya çıkan fiyat belgesine göre Vodafone Almanya, bu akıllı telefonu tam 640 avroya satacak. 640 avro, 800 dolar gibi bir fiyata denk geliyor. Avrupa'da satılan akıllı telefonların, Amerika'dan daha pahalı satıldığı hesaba katıldığında ise, 650 dolarlık bir Amerika fiyatı olacağı tahmin ediliyor.
    Türkiye'de ise en az 2000 tl olacak yani 874 avro buda almanyadan en az 234 avro farkla satılacağı anlamına geliyor. Türkiye'de adam akıllı telefon kullanmak gerçekten çok pahalı
    |
    |
    Avrupada on siparis fiyati 599 euro dan basliyor, maksimum 650 diye tahmin ediyorum. Satisa ciktiktan 1 ay sonra 25 euro kadar daha dusuyor fiyatlar, zaman gectikce dahada dusuyor. Galaxy S III ciktiginda 599 euro ile on siparise basladi suan 489 euro.
    |
    |

http://www.teknorg.biz/2012/09/samsung-galaxy-note-ii-benchmark.html
  • Binbaşı
    1034 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sayokan27

note 2'nin diğer dört çekirdekli rakipleriyle benchmark değerlerinin karşılaştırması çıkmış xperiaların gerisinde kalıyor biraz.

http://www.teknorg.biz/2012/09/samsung-galaxy-note-ii-benchmark.html

Çok uçuk bir fark yok, sorun yaratacağını sanmıyorum. Hem Note II klasmanı ayrı diyebiliriz. S3 veya sony ile karşılaştırmasını doğru bulmuyorum. Örneğin LG Optimus Vu yada HTC çıkartacağı tablet-telefon melezi aletlerle yapılan testler daha önemli bence. Yinede bu testlerde sony önde olsada Note II'nin albenisi var .
    |
    |

• Binbaşı
    1034 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: el_charro

Avrupada on siparis fiyati 599 euro dan basliyor, maksimum 650 diye tahmin ediyorum. Satisa ciktiktan 1 ay sonra 25 euro kadar daha dusuyor fiyatlar, zaman gectikce dahada dusuyor. Galaxy S III ciktiginda 599 euro ile on siparise basladi suan 489 euro.

S3 satışa çıkmadan önce ne zaman ön sipariş satışlarına başlamıştı ?
    quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

yurtdısından ne kadara gelir note II?

Almanya fiyatı 640 euro olacak büyük bir ihtimal. Diğer avrupa ülkeleri içinde fiyat aşağı yukarı öyle olacaktır.
    |
    |

ARKADAŞLAR İLK MESAJLARDA CEVABI OLAN VEYA DAHA ÖNDE SORULMUŞ VE CEVAPLANMIŞ/YORUMLANMIŞ OLAN SORULARI LÜTFEN SORMAYIN/CEVAPLAMAYIN.

NE ZAMAN ÇIKACAK?
    KAÇ LİRA?
    TÜRKİYE YE NE ZAMAN GELİR?
    KAÇA GELİR?
    FİYATI NE ZAMAN DÜŞER?
    BU GELİNCE ŞU MODEL KAÇ LİRA OLUR?

BU TARZ SORULARI LÜTFEN ARTIK SORMAYIN/CEVAPLAMAYIN.
    SORU SORMADAN ÖNCE LÜTFEN KONUYU OKUYUN!!!!!

AYRICA SAKIN BU KONUDA AKSESUAR MUHABBETİNE H GİRMEYİN. O MUHABBETLERİN KENDİ KONUSU VAR.
    SAMSUNG Galaxy Note II Aksesuar Inceleme, Tavsiye ve Tartışma Konusu
    http://forum.donanimhaber.com/m_65198418/mpage_1/f_/key_//tm.htm#65198418
    LÜTFEN KONUNUN ÇÖP OLMAMASI İÇİN BUNLARA DİKKAT EDELİM!!!!

Aksesuar işleri için ayrı konu olmasının sebebi, aksesuar tartışmalarının genelde gereksiz derecede uzaması ve teknik olarak bir anlamının olmamasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@ni@C -- 3 Eylül 2012; 13:46:45 >
    |
    |

• Binbaşı
    1034 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

bendeki nexus u satıp note II alayım diyorum

Note II şahane bir oyuncak olacak
    |
    |

• Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Dikkat ettiniz mi? cihazi 5 gun once tanittilar. ve note 1 fiyati dusmedi. note 1 ve s3 fiyati nerdeyse kafa kafaya geldi.

Orijinalden alıntı: cekale

Dikkat ettiniz mi? cihazi 5 gun once tanittilar. ve note 1 fiyati dusmedi. note 1 ve s3 fiyati nerdeyse kafa kafaya geldi.

Note II satışa çıktığında da Note I fiyatının çok fazla düşeceğini sanmıyorum. Bazı teknoloji marketlerinde S2 neredeyse S3 ile aynı fiyata satılıyor. Note II çıktığında umarım diğer galaxy serilerinde bir ucuzlama olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

quote:

Orijinalden alıntı: el_charro

S3 satışa çıkmadan önce ne zaman ön sipariş satışlarına başlamıştı ?

Yanlis hatirlamiyorsam 1 hafta yada 10 gun once on siparis icin fiyati koymuslardi. Genel olarak ayni fiyat olacak sanirim suan Note II 599 euro on sipariste, avrupa genelinde fazla fark olacagini sanmiyorum bu cihazin da cikis fiyati 600 euro.
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Masal
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.