Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 1199 TL Bonus Kartı Olana 1080 TL [TEKNOSA]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> SAMSUNG GALAXY NOTE 1199 TL Bonus Kartı Olana 1080 TL [TEKNOSA]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    818 Mesaj
    Galaxy note 1199tl beyler.
    http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/145011489/samsung_n7000_galaxy_note_siyah_akilli_telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_5866 -- 16 Aralık 2012; 21:12:44 >

|
    426 Mesaj
    Ben bir arkadaşa aldım. Note2 çıktı diye rağbet görmüyor. Yetkili servis garantisinde bu fiyata mükemmel bir fırsat. Bonus link yaparsanız fırsatınız katlanır. Ama Samsun'da parça biraz sıkıntılı sanırım. Bugün iphoe4 ekranını deiştirttim. Orijinal ve fiyat 150 TL. S3 için bu fiyatın 450 olduğunu söylediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hayırlı olsun kardeşim bence çokta kötü etmedin sonuçta note aldın ve fiyatı 1100 tl sadece üstleik jely bean güncellemeside alacak.
    |
    |

Orijinalden alıntı: TarkanBassoy

S2 veya nexus için fırsat bekliyordum. Gaza geldim bugün aldım iyi mi ettik kötü mü göreceğiz.

hocasm alabılecegın gorup gorecegın en ıyı telefonn 1 sene bekledıgm ıcın pısmanın 4 aydır kullanıyorum daha neredeyse bilgisayara bakmıyorum

boyutlarını problem etmez ısen bundan ıyısı note 3 olacak o da 2013 sonu gıbı cıkacak yorumları var net de

hayırlı olsunn bu arada
    |
    |
  • Yarbay
    17154 Mesaj
    hiç hesapta yokken telefonu almaya karar verdim. samsung un android arayüzünü ezbere biliyorum o konuda sıkıntı yok ama bu telefonun ısınma yada bataryanın cabuk bitmesi gibi yada ne bileyim herhangi bir kronik sorunu varmı acaba? yok derseniz yarın gidip alcam.
    |
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    Tesekkurler arkadaslar aslinda boyutlari biraz dusundurdu ama biraZ kullaninca alisacak gibiyim klavyenin tek el modu kullanimda rahatlik sagliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cok kararsız kaldım daha teknosada yeni görüp bayılmıştım ne yapsam bilmedim ya

Orijinalden alıntı: unicornik

cok kararsız kaldım daha teknosada yeni görüp bayılmıştım ne yapsam bilmedim ya

Bende xperia tx i bekliyordum bu cıktı kafam karısık..
    |
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Binbaşı
    1061 Mesaj
    Alacak arkadaşlar düşünmesin. Telefonun kronik hiçbir sorunu yok. Alışınca diğer telefonlar minicik, note ise normal boyuttaymış gibi geliyor. Alanları da kulübümüze bekleriz. Tabii 1. sayfayı iyice okumadan soru sormaya kalkmayın, zira merak ettiğiniz hemen hemen tüm soruların cevapları ilk sayfada yer alıyor. Tavsiyem root olayına bulaşmayın, stok rom gayet stabil ve yeterli. Konumuz da burada.

http://forum.donanimhaber.com/m_54187594/mpage_1/key_/tm.htm
    |
    |
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 16GB@3200MHz, Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II 7.1, Thermaltake Toughpower 750W, Asus Strix 2.0, AOC G2460PQU@144Hz, Logitech G410, Z-5500, Mx518, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
  • Yüzbaşı
    818 Mesaj
    teknosada hafta sonu turuncu indirimle yine bu fiyatta olacak.
    |
    |

Herkesin kendi tercihidir ama bana göre çok büyük arkadaş ya, tek elle tutunca sanki elimden düşecek gibi duruyor korkuyorum, o değil yolda yürürken yanlışlıkla biri koluma çatsa anında elimden uçar gider yani. Almayı çok istiyorum ama sırf şu ebatları beni vazgeçiriyor bu telefondan.. :(
    |
    |
    720 Mesaj
    nexus kampanyası beklerken bu fiyata şaşırttı. boyutu büyük ama sorun değil önemli olan güncelleme alması. jelly bean 4.2 alacakmı alır mı bundan sonra acaba?
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Masal
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.