Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: king58

Şu almanci kafaların, forumda millete hava atmasından bıktım, yillar önce anaları babaları gittikleri ülkelerin en pis işlerini yapip 1 ay kiraladıkları araclarla Türkiye ye gelip millete hava atarlardı şimdide onlarin çocukları forumlarda başka sekilde hava atıyor. Tabiki Avrupa yaşamanın bir çok avantajlı tarafları var ama inanın bu hava atanların anlattığının yüzde biri.
    Not. Bende Danimarka da yaşıyorum.
    o hava atma olayına bende katılıyorum kendi arkadaşım var hastanede temizlikçi ama buraya gelince mercedes gibi araçlarla geliyorlar ama kiralık tabiki görende altında orada üst düzey yönetici zannedecek yapılan şey çok yalnış birşey
  • Evet dostlar, bugün shop.samsung sayfasında gezinirken
    Buds + Galaxy Watch 46 mm teklifi çıktı bana da; yaptım bir çılgınlık.

İki hediye 2000 TL'ye satılır.

Gear S3 Frontier kullanıyorum, saat ihtiyacım yok. Buds ise zaten S10 ile gelmişti.

S11 / Note 11 beklerim demiştim ama bizim gibi teknoloji manyakları işte yeni deneyim heyecanı.

Forumda bir ilki yaptım ve düz Note 10 256 GB Duman Siyahı sipariş verdim arkadaşlar.
    Bombalamayın, eksiklerin farkındayım. Müziği zaten Buds ile dinliyorum 3.5 mm jack feragat ettik.
    SD Kart olayı gitti, 256 GB geldi ama. S10 ailesinde de düz S10 almıştım. Ben forumda çoğu zaman belirttim, kompakt cihazları seviyorum...Tek el daha rahat kullanımı için düz Note 10 almış bulunuyorum. Fiyat evet uçuk, hep uçuktu ama Buds belliydi de Watch'un işin işine girmesi biraz değiştirdi dengeyi. Bakalım, gelince izlenimleri aktarırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Evet dostlar, bugün shop.samsung sayfasında gezinirken
    Buds + Galaxy Watch 46 mm teklifi çıktı bana da; yaptım bir çılgınlık.

İki hediye 2000 TL'ye satılır.

Gear S3 Frontier kullanıyorum, saat ihtiyacım yok. Buds ise zaten S10 ile gelmişti.

S11 / Note 11 beklerim demiştim ama bizim gibi teknoloji manyakları işte yeni deneyim heyecanı.

Forumda bir ilki yaptım ve düz Note 10 256 GB Duman Siyahı sipariş verdim arkadaşlar.
    Bombalamayın, eksiklerin farkındayım. Müziği zaten Buds ile dinliyorum 3.5 mm jack feragat ettik.
    SD Kart olayı gitti, 256 GB geldi ama. S10 ailesinde de düz S10 almıştım. Ben forumda çoğu zaman belirttim, kompakt cihazları seviyorum...Tek el daha rahat kullanımı için düz Note 10 almış bulunuyorum. Fiyat evet uçuk, hep uçuktu ama Buds belliydi de Watch'un işin işine girmesi biraz değiştirdi dengeyi. Bakalım, gelince izlenimleri aktarırım.
    siparişlerinizde gözükmüyor değil mi ? galaxy watch

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

siparişlerinizde gözükmüyor değil mi ? galaxy watch

Alıntıları Göster
    Yok üstat. Sadece hediye kartı olarak görünüyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, 7 iş günü içerisinde saat haricen gelecek dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Yok üstat. Sadece hediye kartı olarak görünüyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, 7 iş günü içerisinde saat haricen gelecek dedi.

Alıntıları Göster
    tamam dostum bende satın aldım aynen öyle gözüküyor. ayrıca ben n11 samsung türkiye mağazasından almıştım 11 ağustosda 23 unde bana ulaştı kutu açık çıktı. geri iade icin gönderdim.daha oda iade olacak onuda beklemekteyiz... inş iade sürecinde ugrastirmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

tamam dostum bende satın aldım aynen öyle gözüküyor. ayrıca ben n11 samsung türkiye mağazasından almıştım 11 ağustosda 23 unde bana ulaştı kutu açık çıktı. geri iade icin gönderdim.daha oda iade olacak onuda beklemekteyiz... inş iade sürecinde ugrastirmazlar

Alıntıları Göster
    Anladım reis. İnşallah zorluk çıkarmazlar diye tahmin ediyorum. Çok zor karar verdim ben de. Cihazdan memnunum aslında ama hediyeler iyiydi bir de işte dedim ya ufak da olsa farklı deneyim yaşamak tüm teknolojiseverlerin huyu.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba..sadece normal boyutta telefon sevdiğiniz için mi normal note 10 u seçtiniz acaba?Ozellik olarak baya fark var diye biliyorum..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

hocam merhaba..sadece normal boyutta telefon sevdiğiniz için mi normal note 10 u seçtiniz acaba?Ozellik olarak baya fark var diye biliyorum..?
    Aynen üstat biliyorum.
    Daha büyük pil, 12 GB Ram, ToF kamera gibi artıları var plus modelin. Aynen, sırf boyuttan dolayı. Note 9 kullandım S10 dan önce, o telefon illallah ettirdi hocam.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağol cevap için..Ben de kararsızım xsmax mı note mu alayım karar veremedim hala..Büyük tel sevmiyorum aslında ama pili de iyi gitsin istiyorum..Telefonunuz geldiğinde yorumlarınız değerli olacaktır sabırsızlıkla beklemedeyim..Düz note 10 kullanan az gördüğüm kadarıyla..
  • Samsung note 10 + arti hediyeleri dahil 7000tl’ye gördüm sahibinden.com’da . Internetten almak sikintilimmi tr’de. Yurt disinda rahat rahat aliyoruzda. Tr’de durum farklimi. Icinden salatalik filanmi cikiyor :) . Yoksa cok ucuz yani tlf.

• quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

Anladım hocam sağol cevap için..Ben de kararsızım xsmax mı note mu alayım karar veremedim hala..Büyük tel sevmiyorum aslında ama pili de iyi gitsin istiyorum..Telefonunuz geldiğinde yorumlarınız değerli olacaktır sabırsızlıkla beklemedeyim..Düz note 10 kullanan az gördüğüm kadarıyla..
    Tarzımız aynı üstat. S10 ailesinden de S10 almıştım daha kompakt diye ama S10 da Ram, kamera falan kısıtlama yoktu bunda var ama ToF sensörün muhteşem iş yaptığını düşünmüyorum. Faydalı mutlaka ama canlı video odak duzde de var yazılımsal olarak. S10 da plusa göre az gidiyordu şarjı ama çok sıkıntı etmedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Samsung note 10 + arti hediyeleri dahil 7000tl’ye gördüm sahibinden.com’da . Internetten almak sikintilimmi tr’de. Yurt disinda rahat rahat aliyoruzda. Tr’de durum farklimi. Icinden salatalik filanmi cikiyor :) . Yoksa cok ucuz yani tlf.
    Aman dikkat.

Elden degilse almayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Samsung note 10 + arti hediyeleri dahil 7000tl’ye gördüm sahibinden.com’da . Internetten almak sikintilimmi tr’de. Yurt disinda rahat rahat aliyoruzda. Tr’de durum farklimi. Icinden salatalik filanmi cikiyor :) . Yoksa cok ucuz yani tlf.
    Onlar yurt dışıdır. Yasalar değişti, yurt dışından getiren kayıt yapabiliyor ve onun üzerine hat olması lazım.

• Millet yurt dışında asgari ücretinin 4 te biriyle en pahalı cihazı alabiliyor.
    Burdaki asgari ücretli 6 ay çalışıp ac kalarak ancak alabiliyor.
    Avrupa bizi kıskanıyormuş
    Ulan biz ne günah işledik de böyle boktan bir döneme denk geldik.
    Şu saçma salan ekonomik kriz 4.5 senedir sürüyor ama gıkını çıkarmıyor kimse.
    Ecevit döneminde 1 kere kriz yaşandı adama neler yaptılar.
    Hakikaten lanet olsun.
    Türkiye ekonomisi hicbir zaman bu kadar bktan olmamıştı .
    Alım gücü yerlerde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Yok ben aldim zaten. (Yurtdisindayim ben) almiyanlar icin dedim. Ucuz yani almak isteyene.

• Arkadaşlar üç gün önce burdan soru sordum sizlere zahmet edip kimse cvp bile yazmadı forumda herkes herkese yardımcı olması lazım dimi böyle yapmayalım bende bugün sipariş verdim beyaz renk olarak hayırlısı engeç çarşamba gelir sanırım tekrar kullanan arkadaşlara sormak isterim note 10 plusta ahize yokmuş ahize sesi ekran içinden geliyormuş gerek sessiz ve gerek gürültülü ortamlarda dışarıda telefonla görüşürken karşı tarafın sesi net bir şekilde kulağa geliyormu acaba cızırtı vs. Yoktur umarım

• Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

5 saat az geldi ama zamanla oturur. Spotify biraz çok yakıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akceyavuz

Arkadaşlar üç gün önce burdan soru sordum sizlere zahmet edip kimse cvp bile yazmadı forumda herkes herkese yardımcı olması lazım dimi böyle yapmayalım bende bugün sipariş verdim beyaz renk olarak hayırlısı engeç çarşamba gelir sanırım tekrar kullanan arkadaşlara sormak isterim note 10 plusta ahize yokmuş ahize sesi ekran içinden geliyormuş gerek sessiz ve gerek gürültülü ortamlarda dışarıda telefonla görüşürken karşı tarafın sesi net bir şekilde kulağa geliyormu acaba cızırtı vs. Yoktur umarım
    Sorun yok hocam çok iyi tel görüşmesi.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim inşallah benide tatmin eder aslında ahize koysaymıs daha iyi olurmuş p30 proda kullandım 1 hafta zor dayandım sattım ahize sesi kalitesi çok düşüktü xs max dan snra bana çok kötü gelmişti ahize sesi

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.