Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 saat önce kayseri forum mediamarkt ta kutu açılışı yaptık çalışanlarla. ilk cihazı açtık ve cihaz satışta hocam. denizbank bile çalışıyor ;) 6bin tl ye kadarda 6 ay faizsiz kredi. s
  • hkn87 kullanıcısına yanıt
    Hediye çeki yok değil mi mediamarka?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Hangi kafaların para sahibi olduğunu iyi anlıyoruz bu konular sayesinde. İhaleci sırtını biryere dayamislar için para önemsiz.
    ihaleci olduğumu, sırtımı bir yere dayadığımı ispat etmeyen en adi şerefsiz olsun mu?

bak yumuşak konuştum ama sen anla ne demek istediğimi
  • Selamlar arkadaşlar,

bu cihaza sahip olan, satın almiş hatta eline geçen arkadaşlardan küçük bir ricam olucak eğer ki bunu yapar ve bana sonuçlarını söylerseniz çok mutlu edersiniz beni.

Cihazın usb c dönüştürücü ile kullanmış olduğunuz herhangi bir kulaklığı test eder misiniz? Mesela ses kalitesinde bozulma var mı? düşük çıkıyor mu? bir de video kalitesi olarak s10 dan eski bir tarafı artısı var mı? canlı odak video ve ses zoom disinda stabilite olayını merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam telefon almis demediginiz birakmadiniz.

Edep yahu.

Bu forumda eline aylik 1000 lira gecen adam da var emin olun 100 bin lira gecen adam da var.

Kimsenin maddi durumu ve tuketim tercihleri kimseyi ilgilendirmez.

Herkesi edepli davranmaya ve hasetlenmemeye davet ediyorum.

Allah herkesin gonlune gore versin, iyi bayramlar.

• Canlı hizmete baş vurdum. Şimdi kablosuz şarj pad hediye ediyorlar ama siparişi komple iptal edip yeniden yapmak gerekiyor. Böyle saçma bişi olur mu ya. Başka yolu yok diyor samsung. Aklım durdu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn87

ihaleci olduğumu, sırtımı bir yere dayadığımı ispat etmeyen en adi şerefsiz olsun mu?

bak yumuşak konuştum ama sen anla ne demek istediğimi

Alıntıları Göster
    Dostum blok denen şey var onu kullan lütfen kafanı ağrıtma boş sohbetlerle, darısı başıma Cuma teslim alırım bende...

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    herhangi bir ekstrası yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Dostum blok denen şey var onu kullan lütfen kafanı ağrıtma boş sohbetlerle, darısı başıma Cuma teslim alırım bende...

Alıntıları Göster
    kusura bakmayın kirlilik için. aynen bloklayıp devam...
  • Kesinlikle durum budur.

Konuyu daha iyi anlatması açısından, Mesut Çevik'in son videosundan bir screenshot paylaşıyorum.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• 11000 ne iphone alan çok kişi var nie note olunca abest oldu bence de pahalı ama ülkede ne ucuz ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

11000 ne iphone alan çok kişi var nie note olunca abest oldu bence de pahalı ama ülkede ne ucuz ki ?
    Ben cevap vereyim.. çok fark var. Bir kere ios un alternatifi yok. Marka imajı olarak çok daha güçlü, uzun yıllar stabilite ve güncelleme desteği vaad ediyor. 2.eli çok kuvvetli, satış hızı daha yüksek, senede bir telefon çıktığı ve Apple kampanya olayına bulaşmadığı için fiyatı sene boyu değişmiyor.. Bir-çok ülkede bir statü sembolü. Android de ise alternatifin gırla. Bilgisayar toplar gibi donanımı ekleyip telefon yapılabiliyor. Note dan daha iyi donanımlı rog phone 2 mesela çok daha ucuz. Cin liler neden bu kadar popüler oldu son zamanlarda? Çünkü globalleşen dünyada olay inovasyondan cıktı ve donanım yarışına döndü telefon sektöründe. Bulk üretim islerde Cin liler ile rekabet edemezsin. Dolayısıyla Note un çıktığı su fiyat, saçmalık. Yurtdışı için konuşmuyorum, orda fiyat ayni, bizim ülke için belirlediği fiyat saçmalık. Yok dedelerimiz orda öldü falan diye özel fiyat yapıyorlar diyorlardı bizim ülkeye.. meğerse adamlar yurtdışından ucuza geliyor diye rekabet etmek için yapıyorlarmış. Yurtdışı telefon olayı bitince direk saldırıya geçtiler, utanmadan bu fiyatları açıklamışlar.

• Cihaz efsane. Bugün inceledim note 9 daki gibi arayüzdeki frame atlamaları hıçkırmalar olmuyor. Ekran arayüz hız vs herşey cayır cayır ancak 7.000 seviyesine gelmeden almam.

Alınacak harika bir telefon olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En mantıklısı yurtdışı cihazı alıp, pert olana kadar kullanmak.yurtdışı cihazı 6500 TL seviyesinde bulunuyor şuan.

• Yurtdışından almak mantıklı mı emin değilim.

6500 liraya alıp 1500 liraya imei kaydı yapınca toplam maliyet 8000 TL oluyor.

Türkiye fiyatından 3500 TL daha ucuz ancak işin içine Buds hediyesi ve 1000 liralik Beymen hediye çeki girince makas iyice daralıyor gibi.

Imei kaydı 691 lirada kalsaydı, yurtdışından alınırdı evet.
    Ancak bu şartlarda bilemiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: grisales

Kesinlikle durum budur.

Konuyu daha iyi anlatması açısından, Mesut Çevik'in son videosundan bir screenshot paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 12 Ağustos 2019; 17:37:4 >

• hkn87 kullanıcısına yanıt
    Alinteri ile para kazananin yapacağı iş değil bunu herkes biliyor. Apple ios alan asgari ücretli göstericilerin diğer versiyonu da parayı havadan alıp havalara saçanlardir. Şeref muhabbeti yapacaksanız resinizi dinleyin Venüs alın yerli ve millî

• Bu şartlarda iyi bir telefon almak, bir çok kişi için hayal öğesi malesef.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.