Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Note sever bir kulanıcı olarak bende cihazı merak ettim gittim inceledim (Bağdat caddesi Samsung ana mağazası) ve beğendim , nitekim gerçekten elim gidemedi cüzdanıma Bunun bir kaç sebebi var : Malum Samsung un fiyat politikası , cihazın fiyatının 40-45 gün içinde hisedilir oradan düşeceğini hepimiz biliyoruz buna ek olarak bendeki note 9 u yaklaşık 4700 TL. ye takastan alıyorlar ama üstüne 6680 küsur tl ödemem gerekicek.Eh o miktardaki paraya bir kaç yüz lira daha ekleyince S10+ ya'da Huawei P30 pro alabilecek bir para üstelik note 9 da bende kalıyor.Böyle düşününce şu an almak istemedim ama cihazıda beğendim. Not : Ya demoda ki cihazlar öyle denk geldi ya'da ön kamera mükemmel bir şekilde ekranın ortasını ortalamıyor?Biraz kaçık gibi duruyordu.
    Neyse ülkede ne normal fiyattan satılıyorki Note 10 ana kızalım? Yakında üst seviye cihazlar ilk öcne 15.000Tl seviyesine gelicek sonra da ver elini 20.000 ler...böyle bir komedi malesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

Bu mesaj silindi.
    Burası forum ortamı olduğuna göre insanlar da istediği düşünceyi ifade etmekte özgürler. Kendi yaşamış olduğunuz psikolojik problemleri başkalarını ifade edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.