Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var kardeşim daha önce yaptım ama samsungun uygulamasını mi yüklenmiştim hatırlamıyorum. Kamera kenarlarında dönüyordu ışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: enis ekici

Var kardeşim daha önce yaptım ama samsungun uygulamasını mi yüklenmiştim hatırlamıyorum. Kamera kenarlarında dönüyordu ışık

Kardeş ne aradığını bilmiyorsun ama hala iddia ediyorsun. Sorunun ilk halinde edge aydınlatmanın ayarını bulamadım nerde diye sordun. Sonra düzelttin kamera kenarındaki dönen animasyonu ekledin. Orjinal romunda öyle birşey yok diyorum inat ediyorsun. Good luck yüklemişsin ısrarla var diyorsun. Tamam sen haklısın cevap verende hata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Ben buraya orijinal romunda vardı diye bisi yazmadım zaten. Sende cevap olarak orijinal romunda yok goodluck da olabilir belki diye yanıtlayabilirsin. Telefonumda böyle bi ayar vardi nasıl yüklediğimi veya nasil yaptığımı bilmediğim için soruyorum zaten.
    Agresif tavırlar sergilemeye gerek yok arkadaşım.bilmedigim şeyi nasıl iddia edebilirim dimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Öyle bir bildirim yok.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Alıntıları Göster

Ben sormadım kardeş az daha yukarıdaki mesajları oku.

• quote:

Ben buraya orijinal romunda vardı diye bisi yazmadım zaten. Sende cevap olarak orijinal romunda yok goodluck da olabilir belki diye yanıtlayabilirsin. Telefonumda böyle bi ayar vardi nasıl yüklediğimi veya nasil yaptığımı bilmediğim için soruyorum zaten.
    Agresif tavırlar sergilemeye gerek yok arkadaşım.bilmedigim şeyi nasıl iddia edebilirim dimi.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-10-note-10-ana-konu--139490419-523#148292592

Bak buraya ne yazmışsın. Kaldırdılar mı diye sormuşsun. Madem orjinal romu kastetmiyorsun senin cihazında yüklü olan uygulamayı nereden bileceğiz de kaldırılıp kaldırılmadığını sana izah edeceğiz. Senin cihazındaki uygulamayı kim kaldıracak? İşinize nasıl geliyorsa o tarafa doğru eğilin hemen.

Görmüyor musun devamında yanlış oldu diyip kamera etrafında yanan ışıktan bahsetmişim yani yanlış oldu yazan kısmından öncekileri unut yanlış o anladın mı iş yerinde olduğum için geriye dönüp silemedim düzenle dedim hemen.

Yanlış oldu yazısından öncesini görmezsen eğer orada stok rom veya değil kamera etrafında yanan ışığı sormuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 12 Mart 2021; 16:47:47 >
  • quote:

Görmüyor musun devamında yanlış oldu diyip kamera etrafında yanan ışıktan bahsetmişim yani yanlış oldu yazan kısmından öncekileri unut yanlış o anladın mı iş yerinde olduğum için geriye dönüp silemedim düzenle dedim hemen.

Yanlış oldu yazısından öncesini görmezsen eğer orada stok rom veya değil kamera etrafında yanan ışığı sormuşum.

Boşuna çırpınma kardeş bu yanlış buradan dönmez. Neyi görüp görmeyeceğimizi, senin yazdıklarından aslında ne anlamamız gerektiğini açıklayan bir klavuz henüz yok. Ya düzgün ifadelerle ne sormak istediğini yaz yada bize aslında ne anlatmak istediğini anlatmaya uğraşma.

Ben bisi için çırpınmiyorum boş boş konuşup ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım. Oradaki yanlış oldu kelimesinden sen ne anladın eğer doğru anlamış olsan konu buralara gelmezdi. Belli ki ne demek istediğimi anlatamamisim yada anlamamışsın ki bu tavırla yaklaşıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 12 Mart 2021; 16:59:35 >
  • anil01 A kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim teşekkür ederim demek ki bu uygulama ile yapmışım daha önce
  • enis ekici kullanıcısına yanıt

Rica ederim kardeş.. kolay gelsin,bunun ful versiyonunu'da apk olarak google dan bulabilirsiniz

• anil01 A kullanıcısına yanıt
    Tamam sağolasin bi bakarim
  • Arkadaşlar merhaba,

Note 10 plus güncelleme sonrası kamera da olan canlı odak fotoğraf ve video kısımları yok bende. Kaldırıldı mı? Ya da bende mi sorun oldu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: last19

Arkadaşlar merhaba,

Note 10 plus güncelleme sonrası kamera da olan canlı odak fotoğraf ve video kısımları yok bende. Kaldırıldı mı? Ya da bende mi sorun oldu acaba?

Canlı odak ismi portre olarak değişti kamera açıkken daha fazla yazan yere tıkla ana ekrana istediğini ekle.

Tam ismi değişmiş yazmaya gemiştim ki siz cevap vermişsiniz.

Teşekkürler 

• quote:

Orijinalden alıntı: commagene

Merhaba arkadaşlar.

Snapdragon işlemcili bir Note 20 Ultra 5G cihaz için (SM-N9860) yapılan imei kaydının server yolu ile yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabiliriz acaba? Cihaza imei atılmış gözüküyor, sorunsuz çalışıyor, knox sayacı 0, root gözükmüyor, 4g sinyali alıyor.

Cihazı sıfırlamak veya günceleleme yapmayı denemek dışında bir yol önerirseniz sevinirim, çünkü server kaydı değilse, cihazın kullanılamaz duruma gelmesini de istemiyorum.

Cihaz Note 20 ultra ama bu bakımdan Note10 larla aynı özelliklerde olacağından ve Note 10 konusundaki katılımcılar daha fazla olduğundan burada da sormak istedim.

Sinekdıragon işlemcili samsung root edilemediğinden dolayı, senin cihaz server kayıtlıdır

• Merhaba arkadaşlar, yeni note 10 plus sahibiyim. Spen ucu biraz gevşek ve oynuyor. kutu içinden çıkan uçlarla değiştirdim ama yine aynı. Dolayısıyla kalemle ekrana dokununca ya da yazi yazarken hafifçe tik tik diye ses geliyor. Normal midir? Sizde de ayni mi? takarken tamamen bastırmak mı gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betamaxx -- 15 Mart 2021; 22:39:12 >
  • betamaxx B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun, daha önce Note serisi bir telefon veya kalemli bir tablet kullandınız mı bilmiyorum ama ucun bir miktar esnek olması normaldir. Sesi kenarlara temasından geliyor olabilir. Ucun teknik olarak bir fonksiyonu yok. Koordinat olarak kalemdeki algılayıcıyı bir miktar yukarda tutmak ve fiziksel temas, yazma hissi vermeye yarar. Çok bastırmamak gerekir, ekrana ve uca zarar verebilir. Aşındığında, ekrana zarar vermemesi için yedekleri ile değiştirilir. Bendekinin yedeklerine hiç bakmadım doğrusu ama daha önceki Note telefon/tabletlerimde iki farklı çeşit uç vardı: biri silikon, yumuşak; diğeri plastik, sert... Ekran üzerindeki koruyucunuzun yapısına göre seçebilirsiniz. Örnek, kırılmaz cam dedikleri koruyucuda sert plastik olan kullanılabilir ama fabrikasyon koruyucu veya Wrapsoll gibi yumuşak koruyucularda bu uç uygun değildir.

Kalemin yapısı ve çalışma prensibini forumda bir arkadaşımızın oldukça güzel anlatmış, bence her Note sahibinin okuması gereken bir yazı:

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/125358435

• tayaydin kullanıcısına yanıt

bilgilendirme için çok teşekkürler. anladığım kadarıyla doğası gereği biraz gevşeklik ya da oynama oluyor. o zaman normal bir durum. daha önce note serisi kullanmamıştım. anladığım kadayla dokununca tik tik sesi gelmesi de bütün notlarda olan bir detay. sizlerde de mevcut o halde bu ses. yanlış mı anlıyorum? 

• Bana orjinalindeki gibi silikon yapida olmayan bir ekran koruyucu onerebilecek varmi?

• 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.