Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada konuyla alakalı değil belki ama benim eski telefonum note 7 FE idi. Bataryası 3100 dü sanırım e bu telefonun 4300 ama ben iki telefonda da 4 saat oyun ekran süresi alıyorum. Nasıl aynı onu anlamadım arada 1000 mah dan fazla fark var :))
  • enis ekici kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun oynamadan ne kadar alıyorsun
    Ben de s10 plus var, oyun oynamadan wi-fi ile güç tasarrufu kullanmadan 7 saatin aşağısında vermiyor
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Kullanıma göre değişir o . Şöyle söylim note 7 de de 4.5 5 saat ekran süresi alıyordum. Bunda da aynı ekran süresi. Ve kullanımlarım hiç değişmedi. Günlük aynı şeyler..
  • sinaaan S kullanıcısına yanıt
    Yok kaldırmışlar kardesim beceriksizler yeni guncellemelerle gelir inşallah ön kamerayı kırasım var.
  • Ön kamera boşluğu nasıl bişeydi ki hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srfdrd3555 kullanıcısına yanıt
    Valla bende merak ettim, hiç kullanma ihtiyacı hissetmemiştim. Şöyle bişeymiş:
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
  • Aralık güvenlik güncellemesi gelmiş.
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
  • Güncellemeyi yaptıktan sonra youtube vanced kayboldu telefondan. Tekrar yüklemeye çalıştım hata veriyor. Ayarlar yüklü uygulamar kısmında falan da yok. Bununla karşılaşan oldu mu acaba
  • Sorun devam ediyor mu? O uygulama çalışmazsa büyük sıkıntı :)

• ali_haydar_tr A kullanıcısına yanıt

Guncelledim ben sorun olmadi..

• ozgurr1903 O kullanıcısına yanıt
    Google a da baktım. Vanced için daha android 11 i desteklemiyor diyor. Hocam indirdiğin linki rica etsem atabilir misin. Belki eski sürüm vanced falan sıkıntı olmuyordur
  • POLMEN P kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Hard formatı bu güncellemeyi kurduktan sonra mı yapayım kurmadan önce mi . Hangisi daha temiz kurulum olur.

ACİL CEVAP VERİR MİSİNİZ HARD FORMAT ATICAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 22 Ocak 2021; 21:36:26 >

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Getirmişler getirmesine de saçma saçma seçenekler var tam düz nasıl kapatacağız bulan varmi geliştirici seçeneklerde Ekranı siuletle simule etme:))vay vay

Vanced Manager var mı acaba onun üstünden yeniden yükle yapabilirsiniz. Ben de kaybolmadı.

• POLMEN P kullanıcısına yanıt
    Managerden yüklemeyi denedim ancak hata veriyor. Verdiği hatayı yazıyorum.

Uygulama önceden yüklenmiş bir uygulamayla çakıştığından yükleme başarısız oldu. Uygulamanın mevcut sürümünü kaldırın ve tekrar deneyin.

Ancak telefonda eskiden yüklü olan vanced ı bulamıyorum. Ayarlarda aramaya yazdım yok. Ayarlarda yüklü uygulamara bakıyorum yok. Menü de arıyorum yok. Ama microg vardı o duruyor.
  • Formatlarken; ayarlar menüsünden formatlamak ile telefonu kapatıp tuş+ses açma kapama tuşu vs. ile ilgili menüye girerek format atma arasında ne fark var? Son android sürümleri için bunun bir fark oluşturmadığını söyleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OMREG

Note 8 kullanıcısı olarak ben de bu sorunun cevabını bekliyorum...
  • Arkadaşlar fildisi note10plus arıyorum tr garantili Ankara'da olursa cihaz iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.