Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: free4zone1 , kyibe Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
10.381
Cevap
197
Favori
638.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 31 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 846
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 24
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 197
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • timucinpusat (348 mesaj) enis ekici (303 mesaj) Türbülans Havayolları A.Ş (239 mesaj) efe ibo (238 mesaj) kartel1 (227 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3671 mesaj) Mobil (3967 mesaj) Mini (198 mesaj) Uygulama (2545 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
Giriş
    176 Mesaj

Benim bildiğim recovery modda wipe cache ve wipe data yaptığınızda önbellek ve sizin tüm datalarını siliyor. Telefonunuzu ilk defa açıyormuş gibi oluyor. Temiz kurulum olarak ben böyle biliyorum. Android 11 e geçtikten sonra bende sıfırlayacağım telefonu.

Ayrıca telefonu sıfırlamadan önce kişileri, google hesabı ile eşitlerseniz, sıfırladıktan sonra google hesabınızı girdiğinizde numaralar geri gelecektir. Google hesabınızın açık olduğu bir bilgisayarda contacts.google.com dan hangi kişilerin google hesabı ile eşleştirildiğini görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi free4zone1 -- 18 Ocak 2021; 2:41:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: alperen_69, Eng.Root kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Samsung Galaxy Note 10 LED Kılıf, Siyah - 188.81 TL, ben kullanıyorum, çok şık bir kılıf.

https://www.amazon.com.tr/dp/B00W4XLWEY

İnceleme:

• Onbaşı
    32 Mesaj

hocam bende bir problem yok, siz söyleyince korkmuştum, baktım, ilk yüklemedeki gibi 1 ay ücretsiz premium deneyin ibaresi çıktı, ok dedim, bağlanamıyor dedi (ki ilk kurdugumda da böyle olmuştu), kapat dedim, bende sorunsuz çalışıyor. manager'ı indirip tekrar deneyin isterseniz.

|
    |
    Eng.Root kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Ben nova prime kullanıyorum. eski alışkanlık.. :) one UI'nin ne gibi artıları var sizce, çok güzelmiş dediğiniz özelliklerini kısaca sayabilirseniz çok mutlu olurum. çok faydalıysa ben de geçeyim...

tüm one ui kullanan arkadaşlardan destek bekliyorum bu konuda :)

|
    |
    Dreamfallyasin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    192 Mesaj

Denedim kurmuyor hala. Çok teşekkürler cevap için.
    |
    |
    celtic pride kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8142 Mesaj
    Samsung s8 telefonumda hala kutudan çıkan android sürüm ile kullanıyordum , note 10 android 10 ile çıktı , sıkıntı olmadıkça güncellememeye çalışıyorum, android 11 ile genelde olumlu yorumlar var ama ne dersiniz note 10 dada kutudan çıkan sürüm ile mi devam edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    14478 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Görsel atabilirmisiniz nasıl bir görüntü oluyor

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/97/69/c1/9769c14bf2811460c36272f05629c7e6.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 18 Ocak 2021; 21:22:46 >
  • Teğmen
    216 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak Yell

Benimkide tam tersine oldu hocam düşüş oldu 😅

arkadaşlar bende yeni yazılımı yükledikten sonra pil performansı aşırı düştü!

gece 2 ye kadar dayanan pil, kullanım çok az olduğu halde akşam 6 da yüzde 15 lere geliyor..

pil de bir arıza mı var anlamadım.

yeni yazılımı yüklemeden önce çok iyiydi..

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    Been güncellemedim şimdilik 6.5 saat rahat gidiyor. 2 saat pubg oynuyorum. Güncelleme sonrası bu süre düşer diye korkuyorum

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Arkadaşlar bende note 10 plusı android 11 kurdum.Benim şarjım da acayip düştü.eskiden 8-9 saat ekran süresi alırdım şimdi ise 5- 6 saat.Ne yapmalıyım acaba?Fabrika ayarlarına dönersem düzelir mi?Birde fabrika ayarlarına dönersek yine android 11 mi olur.Yoksa android 10 a döner mi?

• Onbaşı
    19 Mesaj
    Arkadaşlar aklınızda bulunsun güncelleme yaparken şarjınız tam dolu olsun, güncellemeden sonra şarj çabuk biten arkadaşlar bence pil kalibrasyonu yapmanız gerekiyor

• Yüzbaşı
    589 Mesaj

Fabrika ayarına döndüğünüzde sürüm düşmez 11 ile yola devam format atınca genel düzeliyor bu tür sorunlar

|
    |
    karacam59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1353 Mesaj
    Henüz android 11 e güncellemedim. Telefonda bir sürü kişiselleştirme yaptım ve bir sürü uygulama yüklü. Güncellemeden önce formatlamak gerekir mi yoksa olduğu gibi güncelkeyip devam mı edeyim?
  • Yarbay
    3358 Mesaj

Güncellemeden sonra format atmanız tavsiye ederim
    |
    |
    timucinpusat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1353 Mesaj

Sanırım kalibrasyon şöyle:

Telefonu full şarj edin.

Kapanana kadar kullanın. Kapanınca tekrar açın, şarj iyice bitsin, tekrar kapansın.

Tekraf full şarj edin.

Hepsi bu.
    |
    |
    mikailozbey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1353 Mesaj

Yani şuan hiçbir şey yapmadan güncellemeyim. Sonra telefon ayarlarından fabrika ayarlarına döneyim, reçetelerin öyle mi?
    |
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8142 Mesaj
    Aslında bir sıkıntı çıkacağını sanmam ama birşey atlamamak adına sorayım, s8 in şarj kablosu bir taraf normal usb diğer taraf usb type c ve bilgisayara bu kablo ile aktarım yapıyorum , aynı kabloyu note 10 da kullansam sıkıntı olur mu

|
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj

Soruyu şöyle güncelleyeyim.

1. Android 11 yüklerken telefonu resetlemek gerekir mi? Gerekirse güncellemeden önce mi sonra mı resetlenmeli?

2. Bilindiği üzre bu resetleme hard resetting olarak adlandırılır mobil terminolojide. Bir de soft resetting vardır ki bu ise konu dışıdır. Zira telefonu power off ve restart yapmaktan ibarettir, yani cihazı kapatıp açmak.

Hard resetting iki türlü yapılır. Bu arada hard resetting ve factory resetting aynı şeylerdir.

a.) Telefon açıkken (setting kısmından ilgili seçenekle)

b.) Telefon kapalıyken (recovery mode'da başlatarak)

Şimdi bu iki hard resetting türünden hangisini yapmalıyız güncelleme öncesinde ya da sonrasında (Bkz. 1. soru)?

Anladığım kadarıyla telefon ayarlarından ya da recovery mode alıp yapılan resetleme işlemleri arasında fark olmadığı.

Soruyu hazırlarken yararlandığım kaynak:

https://www.quora.com/What-is-the-difference-between-factory-reset-and-hard-reset/answer/Shubham-Bhutani-1?ch=10&share=b2bd3889&srid=AR8xO

Burada her iki hard resetting nasıl yapılır açıklanmış:

https://www.verizon.com/support/knowledge-base-72019/?adobe_mc=MCMID=59619794946354703775457227762836778910%7CMCORGID=843F02BE53271A1A0A490D4C%2540AdobeOrg%7CTS=1611046462&mboxSession=e54b39e0adf2408c846d5fe58650014d

https://www.verizon.com/support/knowledge-base-129300/?adobe_mc=MCMID=59619794946354703775457227762836778910%7CMCORGID=843F02BE53271A1A0A490D4C%2540AdobeOrg%7CTS=1611046568&mboxSession=e54b39e0adf2408c846d5fe58650014d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 19 Ocak 2021; 13:0:47 >

• Yarbay
    6967 Mesaj

Good locktan değiştiriliyor orası

|
    |
    HAAltuntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8142 Mesaj

Kardeş sanırım siz daha önce tecrübe ettiniz , bende s8 var ve şarj kablosu bir taraf normal usb diğer taraf usb type c ve bilgisayara veri aktarımını bu kablo ile yapıyorum , aynı kabloyu note 10 da kullansam sıkıntı olut mu

|
    |
    tayaydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.