Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trendyolda 5557ye dusmus note 10 iyi fiyat gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe ibo

Hocam Spigen ekran koruyucunun üstüne birde spigenin kendi kılıfını takmıştım, alttan kalkmaya başladı ekran koruyucu.
    Malum kılıfın alt ve üstte ilave koruyucu bariyerleri var.
    Ayrıca kendi original ekran koruyucusunda olan kadifemsi dokuda olmuyor.
    Daha çok portakal kabuğu dokusu oluyor.
    Bilmiyorum biz mi yanlış uyguluyoruz?

Hocam geç cevap için kusura bakma. 26 ekimde seninle yine bu muhabbeti yapmıştık sen uygulamayı düzgün yapamıyorsun bende bir sıkıntı yok. Ekran koruyucu ile kılıflar uyumlu yani senin sorduğun gibi taşma filan olmuyor . Uygulamayı düzgün yapabilirsen orjinalinin aynısı oluyor. Sen yapamam diyorsan eli hassas birisine rica et istersen çünkü stoklarda ekran koruyucu yok mundar olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Benimkisi mundar oldu, stok takip ediyorum yada satmak isteyen varsa talibim
  • Neo flex ekran koruyucu maalesef ki stoklarda yok dört gözle brkliyoruz

• s10+ da 4800 amazonda. şeytan dürtüyor ama kimsede yaprak kımıldamıyor nedense. hele 5.5 note10 baya baya fırsat gibi ama ses yok kimseden  

• Ben de alıp almama arasında kaldım, note 10 pili aklımı çok karıştırıyor. 3500mah yetersiz duruyor. Kullanan arkadaşlar pil performansını yorumlayabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuro06 -- 22 Aralık 2020; 23:32:50 >
  • Ya herkes aldı zaten s10+ n10 ya da kimse memnun değil telefonlardan. S10+ aklımı çelerken n10 daha da aklımı çeldi benim de. Note fe kullanıcısı olarak daha kibar ve yeni bir nota hayır demem açıkcası ama 3500mah düşük gibi. Keşke 4000 olaydı. Plus da asırı büyük.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hocam
  • note 10 fiyatı yine 5557..resimlere buds eklenmiş acaba hediyemi geliyor.. worldmobilde 90 tl puan veriyor 50 trendyol+40 kişiye özel sizdede olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: onuro06

Ben de alıp almama arasında kaldım, note 10 pili aklımı çok karıştırıyor. 3500mah yetersiz duruyor. Kullanan arkadaşlar pil performansını yorumlayabilir mi

3500 mah işe yaramaz beyler uzak durun hele ki exynos chipset varsa su gibi içiyor.

• Bugünde 5499 olmuş Note 10 benimde aklımı çeliyor acaba s10 plus gibi 4küsürlere inermi şimdi alıp elimizde patlama durumu da var tabi

• fiyat çok iyi 4800tl s10a verilene kadar note10 alınır.

not: son saatlerde belki fiyatı biraz daha aşağı çekebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMREG -- 23 Aralık 2020; 15:9:7 >
  • marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Abi öyle diye diye cihaz alamıyorsunuz. Gerçekten ihtiyacınız varsa bu fiyata çok iyi. Almanızı tavsiye ederim. Daha aşağı inmez çünkü stok sonu cihaz bunlar.
  • Eng.Root E kullanıcısına yanıt

Bendeki aç gözlülük ya 11 var yanına sırf denemek için alıcam :) Eğer elimde cihaz olmasa hiç düşünmeden alırdım fiyat çok iyi gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: eyvahnecdet

Ya herkes aldı zaten s10+ n10 ya da kimse memnun değil telefonlardan. S10+ aklımı çelerken n10 daha da aklımı çeldi benim de. Note fe kullanıcısı olarak daha kibar ve yeni bir nota hayır demem açıkcası ama 3500mah düşük gibi. Keşke 4000 olaydı. Plus da asırı büyük.

Hocam gerçekten büyük. Yani değişime gönderdiğim Note9 da geri geldi. Elimde N7fe, N9, N10+ var şuan. Telefoncu dükkanı gibi oldum 

Ama N10+'ı elime her alışımda bir büyük geliyor. Yani ellerim küçükte değil. S10+ en ideal boyut, bir kalem ekleseler S10+'a tadından yenmez.

Şimdi ki tecrübem olsa S10+ alırdım. Kulaklık jak girişi olması da benim için büyük avantaj. Çok kaliteli kulaklıklarım var. Ara aparatla olur sandım ama olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Hocam gerçekten büyük. Yani değişime gönderdiğim Note9 da geri geldi. Elimde N7fe, N9, N10+ var şuan. Telefoncu dükkanı gibi oldum 

Ama N10+'ı elime her alışımda bir büyük geliyor. Yani ellerim küçükte değil. S10+ en ideal boyut, bir kalem ekleseler S10+'a tadından yenmez.

Şimdi ki tecrübem olsa S10+ alırdım. Kulaklık jak girişi olması da benim için büyük avantaj. Çok kaliteli kulaklıklarım var. Ara aparatla olur sandım ama olmuyor.

Alıntıları Göster

Note 9u cok methediyorlar s10+ ondan da iyi mi sizce

Ben note fe kullanıyorum ve note 10un boyutu çok iyi geldi. Ama sarjı düşündürüyor. Gerçi 2.5 yıllık 3.100mah note fe ile de idare ediyorum. Oyun yok sosyal medya yok. Forum ve whatsapp falen en fazla. Note 10 bana yeter gibi gdliypr ama herkes şikayetçi pilinden sanki.

Note feden düşük çözünürliğü ile note 10 iyi gibi. Ama s10+ da fena değil.

S10+ plus yine büyük ve tabi spen yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 23 Aralık 2020; 21:38:8 >

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt

N9'u S10+ ile kıyaslarsak, kalem hariç herşeyde S10+ önde. En beğendiğim de Samsung'un ideal ve ergonomik kasa boyutları bu modelde yakalamış olması. Bu konuda S10+ âdeta N9'un üst ve alt şeritleri ekrana dahil edilmiş hali gibi.

Note10+ bence S10+ boyutunda olmalıydı. Her yeni modelde ekran büyümesi artık sona geldi. Kimse Note20 Ultra nın boyutundan memnun değil.

Samsung Note30 da ne yapacak, nereye kadar devam edecek bu ekran büyümesi çok merak ediyorum doğrusu.

• Note serisi biraz büyük olacak, beklenti de bu yönde
    Note 10 plus gayet ideal ve efsane telefon

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt

Note 10 plus, note fe nin şarjının nerdeyse 2 katı kadar iyi gidiyor. Note fe yi saklıyorum halen nokta çiZiği bile yok😊

• S10 Plus: Şu anda FİYATINA ORANLA alınabilecek açık ara en iyi telefon. Yok Exynos'muş yok şuymuş buymuş aldırmayın gönül rahatlığıyla alın.

Note 10: 5500 TL TÜRKİYE ŞARTLARINDA bu telefon için bedava. Kaleme ihtiyacınız yoksa S10 Plus, varsa bunu alın. Pili sizi bir gün su içerisinde götürür.

Note 10 Plus: Ben pili bu kadar iyi giden başka bir Samsung kullanmadım. Bir gün içinde bitirebilen birisi ağır işsizdir. Hem de öyle böyle değil!

Hepsinin ortak noktası ses kalitesi, ekran kalitesi, malzeme kalitesi, SAR değeri, suya dayanıklılık vs. vs. Ha bu arada, SAR deyip de geçmeyin. Çin telefonları sizi her ele alışınızda biraz daha öldüren bir saatli bomba gibi. Yaşınız hep genç kalmayacak unutmayın.

Özetle Samsung artık eski Samsung değil. Müşteri hizmetleri muazzam. Şimdiye kadar pil değişim isteğiyle gidip de eli boş döndüğüm tek bir sefer dahi olmadı. Bundan iki sene önceki Apple neyse Samsung şu o anda. Apple Türkiye'de ise işler eskisi gibi değil. Swap'latmak ise artık adeta bir mucize. Fiyatlardan bahsetmiyorum bile.

Sözün özü bilmeden etmeden yorumlayanlara aldırmayın. Türkiye şartlarında Samsung mutluluktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemms -- 24 Aralık 2020; 8:17:52 >

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.