Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Note 10 plus alan arkadaşlarımızın ve benimde almış olduğum cihazın üretim tarihi 2020 Ekim ayında. Yenilenmiş olduğunu düşünmüyorum. Olsa belirtilirdi. Ben note 10 plus ile İPhone 11 arasında kaldım. Eşiniz gibi daha önceden Note5 geçmişim de vardı. Şu anda cihazdan son derece memnunum. İyi ki İPhone 11 almamışım dedim. Çünkü daha önce İPhone 11 deneyimim yoktu. Ayrıca İPhone 11 64 gb alabiliyorum bu fiyata. Bence iyi bir seçim. İyi günlerde kullanın.
  • Eng.Root E kullanıcısına yanıt

Cevap için tşk ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jbuluT J kullanıcısına yanıt
    imeicheck.com dan mı kontrol ediyorsunuz
  • Eng.Root E kullanıcısına yanıt
    iPhone 11 ekranını gorseydiniz keşke iyi ki bu telefonu almışsınız 😁
  • timucinpusat kullanıcısına yanıt

Evet

• jbuluT J kullanıcısına yanıt
    Tşk.
  • Cihazı bulu kapatsam da dün de yine 2 aydır olduğu gibi %5e gelince 4 3 2 diye 1 dk içinde telefon kapandı.

• rıdvan.ank R kullanıcısına yanıt

Hocam ben bu telefonu çok beğeniyorum ve fiyatı alınabilir seviyelere geldi.

ama şarj konusu çok kafamı karıştırıyor. Ben saat ve kulaklığı telefona sürekli bağlı bir adamım ve telefon kullanımım da çok yoğun. Hardcore kullandığında bu telefon akşamı çıkarır mı? Net birşey söyleyen yok.

kullanıcılarına sormak istiyorum.

• cotstatiyan kullanıcısına yanıt

guc tasarruflu kullansaniz bile cikarmaz. ama evden 10 da cikip 4 de geliyorsaniz ona bisey diyemem. 4 saat ekran ancak alirsiniz oyle soyleyim

• rıdvan.ank R kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam sabah 7 de çıkıp akşam 8 de geliyorum ben. Millet burda iphone şarjı bile övüyor ama ceplerinden telefon çıkarmıyorlar.ben o zaman xiaomi mi 10 t yi bekleyim.onun batarya 5000 mah

• Arkadaşlar 2.el garantili ve faturalı alınan bir cihaz için sanırım tüketici hakem heyeti ne gidilemiyormus fatura kimin adına ise ancak o başvurabiliyor Muş hakem heyetine dogrumu

• Sürekli oyun oynamıyorsan batarya günü rahat çıkartır .
    Ergenler zaten note serisi almaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cotstatiyan

Teşekkür ederim hocam sabah 7 de çıkıp akşam 8 de geliyorum ben. Millet burda iphone şarjı bile övüyor ama ceplerinden telefon çıkarmıyorlar.ben o zaman xiaomi mi 10 t yi bekleyim.onun batarya 5000 mah

kamera kalitesi sizin icin önemli değilse seçeneğiniz çok, kamera onemliyse 10t falan almayın hatta soyle soyleyim mi 10 un kamerasi bile note 10+ ın yanına yanaşamıyor.

ben note 10+ iade ettim sanırım iphone 12 yada 11 pro max alacam..

• quote:

Orijinalden alıntı: rıdvan.ank

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Lanlı lunlu konuşma. Bugüne kadar seni dikkate alıp cevap vermedim bundan sonra da alamayacaksın. Git annene aldığın m21 le oyna boyunu aşan işlere karışma.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt

benide baya takip ediyorsun bakıyorumda:)

neyse benimle alakalı birsey soylemezseniz size neden laf atayim ki burası herkesin fikrini söylediği bir platform, kimsenin olumlu yada olumsuz yada notr yorumu beni ilgilendirmiyor sizide ilgilendirmesin,

• Ergen muhabbeti yapmayın gençler, gücünüzü teste çözmeye verin :)

• Pile laf söyleyenlere note 10
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
  • wendor11 W kullanıcısına yanıt

Hocam telefon harika fiyatları da şu an çok uygun. Tek korkutan şey pil. Bluetooth saat veya kulaklık kullanıyor musun? Akşam kaça kadar dayanıyor şarj?

bir de exynos işlemci seni zorluyor mu? Şarj konusunda orjinal kablo orjinal adaptör yoksa (yani mesela powerbank) şarj etmiyomuş doğru mu?

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.