Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Sorunuzun cevabı aşağıdaki videonun 4. dakikasından itibaren açıklanıyor. Süper dengeli mod seçildiğinde 1080p 30fps ye otomatik olarak geçiş oluyor..

Alıntıları Göster

anladim ancak 1080p 30 fps gibide degil bildiginiz bulaniyor yuzler, nesneler, hersey bulanik ve pastelimsi bir hal alıyor, herkeste oyleyse sorun yok benim cihaz sıkıntılımı acaba diye düşünmüştüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orhun kullanıcısına yanıt

Görünen o ki gene seçilmiş kişi ben olmuşum Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]  Kimse mi benzer şeyleri yaşamadı yahut ekran konusunda aynı fikirde değil? Kalemi geçtim ekran kafamı kurcalıyor artık.

• Orhun kullanıcısına yanıt

Note 10 kullanmiyorum ancak bu dediginizi daha once note9 ile kiyaslayarak yazanlar oldugunu hatirliyorum. Ekran konusunda renk scalalari farkli olabilir. Note8 ve note9'un urettigi renkler dogru mu bilmiyorum ancak ekran konusunda basarili modeller. kullananlarin bu konuda hic bir sikayeti veya talebi olmadi.

• eiskent E kullanıcısına yanıt

Vakit bulunca bir bakayım dedim mesajımdan sonra. Gerçektende böyle bir durum varmış. Samsungun kendi forumunda konuşulmuş. Samsungu anlamak mümkün değil. Hayır fark öyle az da değil. Bu ekran kasa oranına kesinlikle yakışmamış. Mantıklı rakamlara note 8 ya da 9 kesinlikle düşünürdüm.

Geri dönüş için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: rıdvan.ank

anladim ancak 1080p 30 fps gibide degil bildiginiz bulaniyor yuzler, nesneler, hersey bulanik ve pastelimsi bir hal alıyor, herkeste oyleyse sorun yok benim cihaz sıkıntılımı acaba diye düşünmüştüm.

Alıntıları Göster

Bende de bahsettiğiniz gibi, kalite bariz düşüyor..

• Arkadaşlar amazon.com dan bu kart okuyucuyu aldım perşembe günü, bugün geldi ve denedim, bu kadar iyi bir şey beklemiyordum açıkçası.
    Ben 47,71 ₺ den aldım ama şu an baktığımda 87,86 ₺ olmuş fiyatı..
    Takip edip ucuzladığında almak isterseniz linkini de paylaşıyorum..

https://www.amazon.com.tr/dp/B07QYV5NS7/ref=cm_sw_r_cp_apap_Qi8Do8lSE7mDG

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Vakit bulunca bir bakayım dedim mesajımdan sonra. Gerçektende böyle bir durum varmış. Samsungun kendi forumunda konuşulmuş. Samsungu anlamak mümkün değil. Hayır fark öyle az da değil. Bu ekran kasa oranına kesinlikle yakışmamış. Mantıklı rakamlara note 8 ya da 9 kesinlikle düşünürdüm.

Geri dönüş için teşekkürler.

N10+ 6000 olsa N9'da 4500 olsa. N9 tercih ederdim ben. Sıfır cihaz olarak.

• CSVV app manager çalışmıyormuş.

Şu ayar iş görebilir. Settings》Battery》App power management 》 Deep sleeping apps. Buradan dilediğiniz uygulamayı kış uykusuna yatırabilirsiniz. Sadece siz kullanırken uyanıyormuş.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• Neden?

256 dahili hafıza bile 10+ için başlı başına tercih nedeni

• Merhaba arkadaşlar. Note 10 plus 5g modelini alarak aranıza katıldım. Daha önceden s10 plus kullanmıştım ondaki batarya sorununu bazı ayarlarla optimize ediyorduk. Note 10+ için de böyle bir pil optimizasyonu ayarı var mıdır yapmam gereken? Boyutundan dolayı note 10 alacakkken batarya ve ekran için plus tercih ettim son anda ancak batarya beni hiç memnun etmedi. Gece %100 de bıraktım sabah 92 olmuştu. 5-6 saat arası ekran süresi alıyorum oyun oynamadığım halde. Çok şaşırttı pil performansı beni umarım vardır düzeltmenin bir yolu.

• INOVASYON kullanıcısına yanıt

Note 9'n 512 GB 8GB Ram modelini kullandım hocam. O zaman Türkiye''de satılıyordu. Kendi sitesinden almıştım. Hey gidi günler ama Note 10+ kullandığım için şansım olsa dahi Note 9'a geçmem şahsen. S10+ 512GB seramik modelini de kullandım. En memnun kaldığım telefon Note 10 Plus. 8 aydır kullanıyorum.

• Şarjla ilgili Samsung memberste böyle bir şey gördüm. Ne kadar doğru acaba.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/BOLT-senden-Allah-razı-olsun-kardeşim-benim/td-p/6224143

• Bataryayı 0'a kadar tüketmeyin deniyor. %15-%20'lere düşünce şarj edin. Buna dikkat ediyoruz.

Batarya ömrü için %100'e kadar doldurmayın da dense de, ben hep dolduruyordum, kısa sürede şarj bitmesin diye.

Az önce Samsung galaxy Tab'ın batarya ayar kısmında, bataryanın uzun ömürlü olması için şarjı %85 ile sınırlama seçeneğini görünce acaba telefonu da bu şekilde şarj etmelimiyiz diye düşündüm. Ne dersiniz? Siz nasıl şarj ediyorsunuz?

(Bataryanın uzun ömürlü olması için şarjı %85 ile sınırlaryın. Batarya %85 dolduktan sonra yeniden başlattığınızda, %100 dolu gösterecek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 29 Kasım 2020; 10:45:38 >

• Eng.Root E kullanıcısına yanıt
    Sanırım doğru. Altında yorumlarda bir kişi denediğini ve sonuç aldığını söylemiş ekran kaydıyla. Denersen sonucu paylaşırsın.
  • gmatia G kullanıcısına yanıt
    Yurtdisindanmi aldiniz.
  • INOVASYON kullanıcısına yanıt

Nedenini yazdım, telefon ergonomik değil. Çok geniş, elde tutması zor. Tablet gibi olmuş. Note9'a kadar ekran büyümesi güzel. Ama sonrası kullanışsız yapıyor.

• Eng.Root E kullanıcısına yanıt

Bu da öneriliyor ama ben size daha basit bir şey önereceğim. Telefonu yatmadan önce kapatın ve şarja takın. Sabah kalkınca şarjdan çıkarın, açın ve kullanmaya başlayın. Aşınma az oluyor ve çok iyi ekran süresi alıyorsunuz. Denenmiştir. Siz de deneyin.( Bu arada hızlı şarjı iptal edin) Not: Ekran süresi alındığında kalan şarja dikkat edin :) Yaklaşık %35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agimnat -- 29 Kasım 2020; 17:20:21 >
  • Arkadaşlar merhaba.İPhone a geçeceğim için elimdeki Akg Type-C Active Noise Cancelling özellikli kulaklığı satıyorum.Ses kalitesi çok başarılı bir ürün ve sorunsuzdur.Samsung Tr garantisi devam ediyor.Ürün aşağıdaki linkteki üründür:

https://shop.samsung.com/tr/kablolu-kulakliklar/

Fiyat olarak :400 TL istiyorum.Kulaklık uçları dezenfekte edilmiştir.

• agimnat A kullanıcısına yanıt

Yalnız burdaki ekran süresi 28 kasım gününün toplam süresini gösteriyor; şarj öncesi kullanım şarj sırasındaki kullanım (varsa) ve şarj sonrası kullanım dahil..

• Arkadaşlar note 10 yerine note 10 lite tercih etmek doğru olur mu? Fiyat farkına değer mi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.